Украйна - Русия какво ви е мнението

Слочаенос... не мисла!


И тук са включва другаря Vbb с ударния въпрос: "Ти беше ли там да видиш, дали е така"

70
Аз знам защо са американски, питах вас експертите
 
Слочаенос... не мисла!


И тук са включва другаря Vbb с ударния въпрос: "Ти беше ли там да видиш, дали е така"

70
Такова безсилие прозира от тоя пост, че жал да ти стане..

Я, сподели, като се запукат в тихия океан, ти пак ли ще си на страната на провокатора? ;)

Между другото, фашистите започнаха така дълго и сочно рекламираната ''контраофанзива''. Бомбят яко цивилни райони и продължават да убиват невинни жени и деца в Донбас. Обстрелват автобуси, барабар с пътниците вътре. Жертва ли??? Да ги очистят до крак!
 
И тук са включва другаря Vbb с ударния въпрос: "Ти беше ли там да видиш, дали е така"

70
Конспиративните теории за верни, до доказване на противното.
Статистическите данни са грешни, докато "не излезеш да питаш хората"
 
Аз знам защо са американски, питах вас експертите
Владетелите не дават да казвам. :rolleyes:

Я, сподели, като се запукат в тихия океан, ти пак ли ще си на страната на провокатора?
Който и да са запуква, предпочитам да съм в най-големия и силен военен съюз.
 
Владетелите не дават да казвам. :rolleyes:


Който и да са запуква, предпочитам да съм в най-големия и силен военен съюз.
Toeст, на страната на агресора, ясно. ;)

п.с. и колко па да е силен тоя съюз?? Миналия месец рашките им думнаха щаб-квартира дълбоко под земята в нациландия и околЕ 300 натовски генерали - ресто. Хегемонията на сащ е към края си, а с нея и ''най-големия военен съюз''. ;)
 
Миналия месец рашките им думнаха щаб-квартира дълбоко под земята и околЕ 300 натовски генерали - ресто. Хегемонията на сащ е към края си, а с нея и ''най-големия военен съюз''.
Ибааси щаба, да не са имали банкет на генералите, аз чух за поне 500? Тва за хегемонията го слушаме още от Бай Тошо, тамън да дойде края и нещо се става начи.
 
Последно редактирано:
Ибааси щаба, да не са имали банкет на генералите, аз чух за поне 500?

1682434373939.png

Тва за хегемонията го слушаме още от Бай Тошо, тамън да дойде края и нещо се става начи.

По бай Тошово време основните енергийни ресурси в каква валута се търгуваха? А сега в каква? ;)
 
300 натовски генерали
Нанди махни думичката генерали, че той ремайнда не е изтрепал толкова за повече от година :D :D :D
 
Нанди махни думичката генерали, че той ремайнда не е изтрепал толкова за повече от година :D :D :D
Да го махна, ама Графикса ме е цитирал, та не знам доколко има смисъл.

Нищо, нека стои. Колкото и да не ви се вярва, и аз имам своите изцепки. Щеше ми се да са 300 генерали, ама... Скоро!
 
Да го махна, ама Графикса ме е цитирал, та не знам доколко има смисъл.

Нищо, нека стои. Колкото и да не ви се вярва, и аз имам своите изцепки. Щеше ми се да са 300 генерали, ама... Скоро!

Ракета се стовари върху щаб със секретно съвещание на украински командири за контранастъплението ВИДЕО​

В резултат на оперативния удар обаче са унищожени както резервисти, така и високопоставени украински офицери​


Ракетата унищожи щаба на въоръжените сили на Украйна, където се провеждаше секретно съвещание. Това предадоха световните агенции.

Появилите се тази сутрин видеозаписи от центъра на Купянск показват разрушения щаб на групировката на ВСУ.


Според редица източници на територията на градския музей е организирана тайна среща на украинското военно командване, по време на която, според редица предположения, са били обсъдени плановете за контранастъпление на украинските войски.

В резултат на оперативния удар обаче са унищожени както резервисти, така и високопоставени украински офицери.

Първоначално бе съобщено, че в резултат на е бил унищожен пункт за временно разполагане на украински резервисти, но източници уточняват, че в действителност временният щаб, на територията на който се е провела срещата, е бил унищожен.

На видеозаписите се виждат украински офицери, които са участвали в срещата. На главния вход на сградата е имало голям брой военни автомобили, поради което заснемането е било извършено от задния двор на сградата.

По предварителни данни ударът е нанесен с ракета земя-земя.

 

Ракета се стовари върху щаб със секретно съвещание на украински командири за контранастъплението ВИДЕО​

В резултат на оперативния удар обаче са унищожени както резервисти, така и високопоставени украински офицери​


Ракетата унищожи щаба на въоръжените сили на Украйна, където се провеждаше секретно съвещание. Това предадоха световните агенции.

Появилите се тази сутрин видеозаписи от центъра на Купянск показват разрушения щаб на групировката на ВСУ.


Според редица източници на територията на градския музей е организирана тайна среща на украинското военно командване, по време на която, според редица предположения, са били обсъдени плановете за контранастъпление на украинските войски.

В резултат на оперативния удар обаче са унищожени както резервисти, така и високопоставени украински офицери.

Първоначално бе съобщено, че в резултат на е бил унищожен пункт за временно разполагане на украински резервисти, но източници уточняват, че в действителност временният щаб, на територията на който се е провела срещата, е бил унищожен.

На видеозаписите се виждат украински офицери, които са участвали в срещата. На главния вход на сградата е имало голям брой военни автомобили, поради което заснемането е било извършено от задния двор на сградата.

По предварителни данни ударът е нанесен с ракета земя-земя.


Това ново ли е, че тук не се казва нищо за натовски висш персонал?
 
да ново е от днес
Това е добра подготовка за украинската ''пролетна'' контраофанзива, която май се изтегля за лятото. :rolleyes:
 
Това е добра подготовка за украинската ''пролетна'' контраофанзива, която май се изтегля за лятото. :rolleyes:
нелогично ми звучи каквато и да е офанзива и контранастъпление обявени в медиите... такива неща военните правят изненадващо и тайно. Това е поредната партенка на зеленобоба
 
Родните медии, доколкото изобщо го отразиха, го направиха под сурдинка. За сметка на това индийските медии му придават нужното значение.

 
Чакам си аз контра-офанзивата в Аватар 13 години, като си мислех че Човечеството ще се върне и ще набие канчето на туземците от Пандора.
Та и сега си чакам да видя как Украинците ще направят контра-офанзива срещу Русия.. резултата дали няма да е по-плачевен от този във филма?
А за рекламните бюджети няма какво да говорим, този на реалните е в пъти по-голям от фентъзито!!!
 

Горе