Украйна - Русия какво ви е мнението

САЩ строят нова военна база в богатата на петрол Северна Сирия
Отново се нарушава международното право в страна извън НАТО се строи военна база на САЩ! Защо за тях всичко може, после Руснаците са агресори! В Сирия, бедния сирийски народ няма достъп до храни и горива, заради САЩ, защото те държат петролните им кладенци и ги експлоатират! Този кървав петрол идва в Европа пребрандиран като американски!
 
САЩ строят нова военна база в богатата на петрол Северна Сирия
Отново се нарушава международното право в страна извън НАТО се строи военна база на САЩ! Защо за тях всичко може, после Руснаците са агресори! В Сирия, бедния сирийски народ няма достъп до храни и горива, заради САЩ, защото те държат петролните им кладенци и ги експлоатират! Този кървав петрол идва в Европа пребрандиран като американски!
Те умишлено си я съсипаха Сирия, за да я изцоцкат както си му е реда.
 
Дефектни. Сори, ама това е жестоката истина.

Заради аномалията, да заличим правилото - точно това е джендърска политика, на която се противопоставяме.
Те са дефектни по този показател, аз съм дефектен по оня показател, ти си дефектна по трети показател. Кой определя какво правим с дефектните? Ти ли? Или като част от групата на "по-вресливите" ти имаш право да се изказваш, а "дефектните", едно че са дефектни а и понеже са малцинство нямат право на представителност? Тънка линия и доста кофти разсъждения, знаеш го.
 
Последно редактирано:
САЩ строят нова военна база в богатата на петрол Северна Сирия
Отново се нарушава международното право в страна извън НАТО се строи военна база на САЩ! Защо за тях всичко може, после Руснаците са агресори! В Сирия, бедния сирийски народ няма достъп до храни и горива, заради САЩ, защото те държат петролните им кладенци и ги експлоатират! Този кървав петрол идва в Европа пребрандиран като американски!
Ето за това ниво на опорки и дебилизъм говорим...

https://www.researchgate.net/figure...n-fields-in-Syria-50-km-311-mi_fig1_277647278 - само нефт и газ в тая Ракка, къпят се с LNG, дишат CNG...

Камарата също така наскоро гласува за запазване на санкциите срещу Сирия след земетресението, при което загинаха хиляди сирийци. Само двама членове на Конгреса гласуваха против законопроекта.

Гласува за запазване на санкциите, защото дори при земетресението техният диктатор отказа да пусне хуманитарните конвои през неговата територия в най-засегнатите северни райони, които не бяха под негов контрол и искаше да конфискува материалите, за да може да се разпорежда той с тях. На такъв диктатор съпортван от руzzия и една гайка не трябва да се дава, защото ще я ползва с прашката си която има срещу народа си.
 
сирия.jpg
 
Хубава карта, покажи сега колко залежи има извън територията държана от диктатора в тази област? Клонят към 2-3% май от общото количество/брой. От които "гадните американци" нагло помпат нефт и го продават на изстрадалите европейци.
 
Те умишлено си я съсипаха Сирия, за да я изцоцкат както си му е реда.
Тук мисля, че не е виновен само САЩ, но те бяха първи в незаконното нахлуване! Иначе интереси в Сирия имат и САЩ и Русия, и Турция. А ЕС е пазар за тези кървави горива!
 
Хубава карта, покажи сега колко залежи има извън територията държана от диктатора в тази област? Клонят към 2-3% май от общото количество/брой. От които "гадните американци" нагло помпат нефт и го продават на изстрадалите европейци.
Реших да не се хабя🧑‍💻. Явно само се заяждаш!
 
Кой определя какво правим с дефектните?
Природата. Когато производител създаде продукт, който се отклонява от стандарта, той се класифицира като брак, а не се променя стандарта, за да се лансира приоритетно дефектната стока.

Ти ако се смяташ за дефектен, аз не виждам себе си по тоя начин. Колкото и да не съм съвършена, отговарям на всички действащи до скоро стандарти.
 
Природата. Когато производител създаде продукт, който се отклонява от стандарта, той се класифицира като брак, а не се променя стандарта, за да се лансира приоритетно дефектната стока.

Ти ако се смяташ за дефектен, аз не виждам себе си по тоя начин. Колкото и да не съм съвършена, отговарям на всички действащи до скоро стандарти.
Доста фашистко мислене. Сигурен съм, че като си сред хора не ги говориш такива тъпотии де. Проблемът е, че се криеш зад форума и се нахъсвате, че сте мнозинство с такова мислене. Няма значение, докато някой не направи някоя пакост в реалния живот ще можете да си говорите каквото искате, тук сме страната на свободията.

Така си мислят и хората, които "не отговарят" на "стандарта" (твоя стандарт в случая) - "не преча на никой, те ще ме оставят да си живея". Е да, ама не. Идва някой и им казва "ти си вреден за обществото защото не желаеш/можеш да се възпроизвеждаш, трябва да умреш". И ко правим?


Обществото е преминало през стадия си, в който най-важното за едно съществуване на даден органичен организъм е било да се въпроизведе и предаде гените си. Вече сме измислили колелото, книгата, атомната бомба. Време е и някои хора да се преместят в "новото" и да погледнат малко по-напред от собствения си нос, да осъзнаят че светът не се върти около тях. Да разберат също, че човечеството е една плюнка органична материя движеща се с огромна скорост през нищото на вселената и това кой какво мисли за "оня изрод" не добавя абсолютно никаква стойност в голямото цяло.
 
Доста фашистко мислене

Отново бъркаш! Този път фашизма и нацизма! Даже дори нарцисизмът! Много са различни, май френд ;) мъка, мъка мъка...
 
Доста фашистко мислене.
Защо??? Защото отказвам да наричам кокошката крокодил, независимо как тя в пълната си лудост се самоопределя? Пич, нямаш никаква представа какво е фашизъм и не е лошо да се образоваш малко по темата, че яко спекулираш с тоя термин.

Сигурен съм, че като си сред хора не ги говориш такива тъпотии де.
Напротив, мнението ми е винаги изложено в неговата цялост, без значение от мястото, начина и публиката. ;)

Идва някой и им казва "ти си вреден за обществото защото не желаеш/можеш да се възпроизвеждаш, трябва да умреш".
Тия педерастски номерца, не тука, баце. ;)

Никой, никъде (поне аз) не е призовавал към унищожението на психично болните. Просто трябва да се възприемат и третират като такива, а не да се налагат като норма.

Време е и някои хора да се преместят в "новото"
А, защо новото трябва да е извращението? Ами ако откажа да приема за нормално мъж на тежки и вредни хормони да се опитва да кърми бебе, понеже така му се приискало? Ами правата на детето???!!! Химично предизвиканата лактация не е пълноценна храна за едно бебе и точка. Да си вкарват и гореща лава в гъзовете, ако това им задоволява сбърканите потребности, но да оставят децата на мира, тия шибаняци сбъркани, както и кукловодите, които ги поставят на пиедестал. Точка по въпроса!
 
Те са дефектни по този показател, аз съм дефектен по оня показател, ти си дефектна по трети показател. Кой определя какво правим с дефектните? Ти ли? Или като част от групата на "по-вресливите" ти имаш право да се изказваш, а "дефектните", едно че са дефектни а и понеже са малцинство нямат право на представителност? Тънка линия и доста кофти разсъждения, знаеш го.
Как кой определя ? Що за глупав въпрос
 
Доста фашистко мислене. Сигурен съм, че като си сред хора не ги говориш такива тъпотии де. Проблемът е, че се криеш зад форума и се нахъсвате, че сте мнозинство с такова мислене. Няма значение, докато някой не направи някоя пакост в реалния живот ще можете да си говорите каквото искате, тук сме страната на свободията.

Така си мислят и хората, които "не отговарят" на "стандарта" (твоя стандарт в случая) - "не преча на никой, те ще ме оставят да си живея". Е да, ама не. Идва някой и им казва "ти си вреден за обществото защото не желаеш/можеш да се възпроизвеждаш, трябва да умреш". И ко правим?


Обществото е преминало през стадия си, в който най-важното за едно съществуване на даден органичен организъм е било да се въпроизведе и предаде гените си. Вече сме измислили колелото, книгата, атомната бомба. Време е и някои хора да се преместят в "новото" и да погледнат малко по-напред от собствения си нос, да осъзнаят че светът не се върти около тях. Да разберат също, че човечеството е една плюнка органична материя движеща се с огромна скорост през нищото на вселената и това кой какво мисли за "оня изрод" не добавя абсолютно никаква стойност в голямото цяло.
 

Прикачени файлове

  • image1.jpeg
    image1.jpeg
    62.1 KB · Преглеждания: 9
  • image2.jpeg
    image2.jpeg
    116.7 KB · Преглеждания: 9
  • image0.jpeg
    image0.jpeg
    111.9 KB · Преглеждания: 9
Точно си визуализирал моята идея за нещата - бъди си гей или какъвто искаш да си без да пречиш и налагаш нещата в които вярваш на други, които не искат да им бъдат налагани тези неща. Направете си състезание за транс или както там се наричат и си се състезавайте.

Но да ги бием и убиваме, защото са решили да правят подобно нещо мисля е прекалено.

А веган жена да си намериш това е вече прекалено... :D
 
Но да ги бием и убиваме, защото са решили да правят подобно нещо мисля е прекалено.
Ама, вие искате да ги убивате ли? Е, да, това вече е прекалено. Недейте, колкото и да сте войнстващи в налагането на изкривените си възгледи. Не убивайте и нормалните, които държат децата им да бъдат също нормални.
 
Точно си визуализирал моята идея за нещата - бъди си гей или какъвто искаш да си без да пречиш и налагаш нещата в които вярваш на други, които не искат да им бъдат налагани тези неща. Направете си състезание за транс или както там се наричат и си се състезавайте.

Но да ги бием и убиваме, защото са решили да правят подобно нещо мисля е прекалено.

А веган жена да си намериш това е вече прекалено... :D
Е никой не казва да бъдат убивани. Но иска обществото да ги толерира за всяка простотия която им се ражда в главите и постонно се насажда колко е нормално това. Истанбулската конвенци е извиване на ръце и насилиеот над жени няма да спре само зашото група политици са си чесали кратуните да я измислят.

Само до преди 30 години имаше ясни закони и почти беше незвъзможно тълкуването им в 50 различни посоки. Колкото и да се подиграваха някога на милицията толкова имаха респект и страх от служителите, лекарите имаха отговорности и ги спазваха. Колкото и да се рекламира демокрацията е лабилен и некачествен формат за управление на държавно ниво. Работи само в наркокумините.

Приема се за нормално и някой художници да "творят" изкуство с фекалии, но това не променя факта, че са лайна.
 

Горе