Украйна - Русия какво ви е мнението

Заклевам се във всеки един форум ли ги пускате тея опорки уе, човек? Разрешават ли ви да пишете нещо от себе си, така да измислите от душата или само каквото е подадено се пуска по форуми, коментари, всеки ден, едно и също.

Да позная, "защото си разочарован"? Паххаха
Да си необразован не е толкова лошо. Когато си тъп, обаче ..
 
Последно редактирано:
Те ш'съ бият и след ядрен взрив, ама с камънье и дървье

 
Да си необразован не е толкова лошо. Когато си тъп, обаче ..
Кажете им на тея дето пишат опорките, че тезата "омаловажавайте, обиждайте, принизявайте, осмивайте" вече не работи.

Нито един нормален човек не се впечатлява като под даден коментар има 100 "haha" сложени от руzzки тролове. Като на нанди работата в темата, ако не сложи haha на някой пост все едно не е била на работа.

Почвате да приличате на ботовете, които ми звънят вечерно време да ме канят на "здравен форум" - напсуваш го и той монотонно ти говори. Така и вие - монотонно избирате от базата данни с опорки и пишете. Дори се чудя дали не сте автоматизирали и това и дали не си пишем верно с некви ботове? Я бързо капча за всеки пост!
 
А, как българите там бяха тормозени и тероризирани? Ето част от убитите българи в Украйна от украинците, които браните! Съжалявам, това аз не мога да го простя, колкото и да ми е жал за украинците!

  1. Българинът инж. Иван Милев – жив изгорен в Одеса на 2 май 2014 деец на българската общност;
  2. Българинът Александър Николов – мирен протестиращ разстрелян в Одеса на 2 май 2014;
  3. Опожареният Български културен дом в Одеса на 2 май 2014 г.;
  4. Разкъсаните 15 български знамена в Киев на 7 юли 2015 пред посещението на българския президент;
  5. Оскверненият преди 3 март Паметник на българските опълченци 1877-1878 в Болград – поруганите им имена омазани с украинска жълта и синя боя на 29 февруари 2017 и написаната на него закана към местните българи „чемодан – вокзал – София“;
  6. Българинът Василий Кащипублично жестоко пребит при залата на общинския съвет и залят в очите с антисептична течност в Белгород на 30 май 2017 г.;
  7. Първият акт на преварата в 2014 г. – отмяната на законите, гарантиращи права на българския език.
  8. Прекрояването на Болградските общини в 2020, за да изгубят българите мнозинстното си в тях, международно осъдено с Декларация на Народното събрание на България от 20 май 2020 г.;
  9. „Законът за коренните народи“ от 1 юли 2021 г. грубо дискриминиращ живеещите от векове там българи.
Питам помните ли?
Не знаех, че може да се намери конкурент на оная мастия по простотия, но ето че имаме претендент!
 
Кажете им на тея дето пишат опорките, че тезата "омаловажавайте, обиждайте, принизявайте, осмивайте" вече не работи.

Нито един нормален човек не се впечатлява като под даден коментар има 100 "haha" сложени от руzzки тролове. Като на нанди работата в темата, ако не сложи haha на някой пост все едно не е била на работа.

Почвате да приличате на ботовете, които ми звънят вечерно време да ме канят на "здравен форум" - напсуваш го и той монотонно ти говори. Така и вие - монотонно избирате от базата данни с опорки и пишете. Дори се чудя дали не сте автоматизирали и това и дали не си пишем верно с некви ботове? Я бързо капча за всеки пост!
As an AI language model …

There was an error generating a response
Regenerate response
 
As an AI language model …

There was an error generating a response
Regenerate response
Така е, хай деманд има в момента да се пените заради заформящото се правителство.

А малкият не желае да купи платена версия...
 
Е сега слушам пресковференцията на "лошите" и "една мека китка" направи препратка към това, ще е хубаво да чуем защитниците какво мислят?



ЕДИТ - и аз да пусна некоя "опорка".
 
Човек, наистина се чудя 2014та ли е? Всяка една точка от тези откровенни ЛЪЖИ беше оборена, не като частично вярно, а като 100% ЛЪЖА!
9 години по-късно продължавате да си ги пускате по телеграмите на възраждане и да си ги коментирате... в потрес съм, наистина.

Не, че ще го и отвориш, пък камо ли да го прочетеш, но ето линк.
абе ти си бати тъпото продажно копеле незачитащо Българското и лижещо Украйнското. Я марш в Украйна боклук такъв !
 
абе ти си бати тъпото продажно копеле незачитащо Българското и лижещо Украйнското. Я марш в Украйна боклук такъв !
Значи щом говоря истината, която не ти харесва съм продажно копеле? Ма ти верно си Чикагото, а? И той така говори...
 
Значи щом говоря истината, която не ти харесва съм продажно копеле? Ма ти верно си Чикагото, а? И той така говори...
все някога ще ми паднеш в реалния живот и тогава няма да ми се правиш на интернет нинджа
 
Извеждането на деца от зоните на бойните действия било престъпление според новия фашизъм.

Честит ден на детето! Да са ви живи и здрави и с нормална психика (сексуална ориентация) на тези, които ги имате!

1685620583946.png
 
орките се били защитавали от агресията на украинските нацисти!?!
Това явно е писано за такива като пиянакта манди, с 2 грама мозък
 
пиянакта
Само така не ме бяха наричали недоносените без никакъв мозък. :D

Оценявам, че поне е написано с български буквички. Същите, които споделяме с нашите братя - БРАТУШКИТЕ. ;) :love:
 
  • Haha
Реакции: Vbb
Венц, не се пени, иди в залата да изкараш енергията.

Повечето от пишещите са чипирани. Нали знаеш, че тези тролове се хранят с вниманието, което им се обръща. Пускай ги по течението.

Дори и русофилите, които не използват електроника (чип от пропаганда) вместо гънките си в мозъка се чудят на този идиот Путин защо му беше тази война.

 
Това е кримския мост (стига снимките да са истински). А дори не е ударен още веднъж, както вече е възможно с далекобойните оръжия, които получиха.

1685645902674.png

ЕДИТ: Няколко коментара пишат, че е фотошоп. Тук таме пишат, че са възможни. Бих заложил на първото към този момент.
 
Последно редактирано:
Това е кримския мост (стига снимките да са истински). А дори не е ударен още веднъж, както вече е възможно с далекобойните оръжия, които получиха.

Виж файлът 29174
брех ти стана и архитект и строителен надзорник вече.....
 
брех ти стана и архитект и строителен надзорник вече.....
Аз дори не виждах никакви поражения, а то се оказало, че е фотошоп. Имаме новина... Баси тъпите парчоци са тва лево-задокеанните.
 
Войната си тече, по разни места излиза инфо за няколко ударени щаба тези дни. Един в Киев, един в Лвов и един в Одеса.
За този в Одеса казват, че от намиращи се вътре около 100-тина човека над 30 са загинали, 26 от които Натовци. От този в Киев са извозвали ранени с над 10 линейки и 20-30 хеликоптерни курса, като казват че поне 2 хеликоптера са пренесли ранени в Полша и от там в Германия.
Това може би е начало на по-мащабна руска офанзива, ще видим следващите дни и седмици.
 

Горе