Украйна - Русия какво ви е мнението

Така е, има нови клипове, които доказват че руснаците са взривили язовира ама нема ти ги пращам, информирай се.
Сигурно. Знаем, че в твоя метавърс всичко е възможно. Ма е добре да мислиш малко по-напред, щото аз снимки в един момент може и да дам, а ти ще останеш с иронията и най-вероятно поредния локум, за да смениш темата. Т.е. развитие - 0.
 
Когато имаш някакво твърдение го защитаваш с факти иначе си остава съчинение.
От месеци новата те храни с факти, а ти отговаряш с перспективи :D
 
Нова, кажи норвежците какво са засекли на 650 км със сеизмичната си станция? Зеленски е пръднал или руzzнаците са взривили стената?
 
Нова, кажи норвежците какво са засекли на 650 км със сеизмичната си станция? Зеленски е пръднал или руzzнаците са взривили стената?


Засекли са бум, и?

По-нагоре съм постнал, кой се хвали, че може да събори стената, и че тестовете това в един момент да се случи били упешни.
 
По-нагоре съм постнал, кой се хвали, че може да събори стената
Това ли е доказателството, че Украйна са отговорни?

Звучи точно, като изказването на алцхаймера за Северен Поток, което се използваше като доказателство от русоробите, че САЩ са отговорни.
 
Кучето си лае керванът си върви...

Не искаш Украйна в НАТО - започваш война - получаваш Украйна заедно с Финландия и Швеция в НАТО.

 
Усрайна загуби достъп до Азовско море. Айде, че отдавна не съм ви пускала престижна медия в темата. ;)

 
Един джавелин ги кормеше танковете им, един хаймарс им правеше кабум от средно разстояние, а сега "унищожената авиация" с един сторм шадоу им прави весело в тила. Най-великата армия в света... най-великите идиоти, тръгнали да определят на останалия свят как да живеят и какво да правят.


Успоредно с това днес до 1010 фашиста са отишли на концерт на кобзон, да му плескат. Чудесно! Връщаме се към правилното количество изтребени фашаги на фронта. Как е, върви ли защитата?
 
Един джавелин ги кормеше танковете им, един хаймарс им правеше кабум от средно разстояние, а сега "унищожената авиация" с един сторм шадоу им прави весело в тила. Най-великата армия в света... най-великите идиоти, тръгнали да определят на останалия свят как да живеят и какво да правят.

Успоредно с това днес до 1010 фашиста са отишли на концерт на кобзон, да му плескат. Чудесно! Връщаме се към правилното количество изтребени фашаги на фронта. Как е, върви ли защитата?
Споко, още десетина дена такива велики перемоги и пак ще събират една година оръжия за следващия контра наступ :D
 
Това ли е доказателството, че Украйна са отговорни?

Звучи точно, като изказването на алцхаймера за Северен Поток, което се използваше като доказателство от русоробите, че САЩ са отговорни.

Похвално е, че прайш опити да каЕш нещо, ма за момента пак нищо.

В случая си лафам с друг човек, щото явно има неква идея, че норвежците засекли нещо.. ма тва кво тряя да значи, неем идея. Затуй и го питам.

Аз не давам доказателства, а релно отразяване на нещата, т.е. до момента имаме:

Всу, които чакат химарси с идеята да бият по мостове и стената, конкретно си го казват.

Всу вече имат химарси и си стрелят по стената.

Всу заявяват, че имат план евентуално да съборят стената в един момент, даже са направили успешен тест.

Ударно триене на стато инфо относно горните неща.

Зеления, който казва, че моста бил миниран.

Щом при тия данни си ОК моста да е миниран и взривен, аз съм ок.
 
Айде, укрофилите могат да приготвят раничките :D
 
Айде, укрофилите могат да приготвят раничките :D
Чудех се аз ремайнда къде се е покрил, а той с тъста се стяга да бие лошите :D
 
Айде, укрофилите могат да приготвят раничките :D

С нетърпение очаквах и тоя да го пуснете, дето жена му не го пуска с тея тъпотии да влиза в къщата, та се е принудил да си снима "информативните" говна на балкона. Сигурно на съседите им е писнало и на тях, ама кво да правиш... панелки!
 
С нетърпение очаквах и тоя да го пуснете, дето жена му не го пуска с тея тъпотии да влиза в къщата, та се е принудил да си снима "информативните" говна на балкона. Сигурно на съседите им е писнало и на тях, ама кво да правиш... панелки!

6835885489198872468


Вашето семейство къде планира да отиде - на прайд или на война?
 
Любителите на изнасилвачите, гледате ли какви щети и колко удавени животни причинихте? Нито един спасен няма от към руzzката страна на реката. Вашите орки седят по дърветата и чакат водата да спадне, защото никой не им е казал че идва.

Да, чак по украинска телевизия пускат кадри от спасяването на "тяхното население". Е с лека издънка де :D

*Излъчено на 09/06.2023 16:35 по канал Рада.

PS: Ако ти куца украинския мога да ти преведа надписа отдолу. (МЧС России би трябвало дори и твоята кратуна да успее да го асимилира)

1686423096877.png
 
Последно редактирано:
1686427109321.png
 
Хубав скрийн, дай да видим в какъв смисъл са го излъчили. Да не би да са казали, че това са 3мата евакуирани от руснаците на левия бряг?

Щото риа лекинко не ми се отваря, нямам руско впнче като вас.
 

Горе