Украйна - Русия какво ви е мнението

Грешен прочит. Следва да чете така.
Когато ударят някой команден пункт винаги излизат с това съобщение:
(от днес) ЦИПСО съобщи, че в Краматорск е била поразена пицария/детска градина/болница ...

Я бягай да си хвалиш бойчето :D
Всеки неуспех за Русия е част от 4Д шаха, който играе бога путин, който никога не греши и е няколко хода пред всички!
Всяка ударена публична сграда е пълна с поне 50 натовски генерала ИЛИ Украйна сами са се атакували, защото са гадни нацисти и фашисти!!!!
Руснаците имат едва 10к жертви, всичко върви по план!

Даже сега не губят части от Бахмут, а стратегически се оттеглят, за да подготвят капан на украинската армия!!!!!
 
Последно редактирано:
  • Haha
Реакции: Vbb
Даже сега не губят части от Бахмут, а стратегически се оттеглят, за да подготвят капан на украинската армия!!!!!
Ама ти откъде се информираш? Украинците подминаха отдавна европейската част. Вече са дълбоко в Азия.
 
  • Haha
Реакции: Vbb
Всеки неуспех за Русия е част от 4Д шаха, който играе бога путин, който никога не греши и е няколко хода пред всички!
Всяка ударена публична сграда е пълна с поне 50 натовски генерала ИЛИ Украйна сами са се атакували, защото са гадни нацисти и фашисти!!!!
Руснаците имат едва 10к жертви, всичко върви по план!

Даже сега не губят части от Бахмут, а стратегически се оттеглят, за да подготвят капан на украинската армия!!!!!

Да се зачудищ що им е тоя Бахмут, дето нямал значение.

Иначе нещо специално за @Torbalan Trolski и переспективите.

Лъжата:
Тия Форбс са спонсорирани от РИАта.

Ето я истината погледната през правилната переспектива:
 
Да се зачудищ що им е тоя Бахмут, дето нямал значение.

Иначе нещо специално за @Torbalan Trolski и переспективите.

Лъжата:

Тия Форбс са спонсорирани от РИАта.

Ето я истината погледната през правилната переспектива:
Още един танк са загубили?!?! Как така не виете на победа, след като унищожихте 2РИ ТАНК?!?!?!
Аз очаквах тука една страница поздрави да си правите след подобна грандиозна победа!??
 
Още един танк са загубили?!?! Как така не виете на победа, след като унищожихте 2РИ ТАНК?!?!?!
Аз очаквах тука една страница поздрави да си правите след подобна грандиозна победа!??

Разбрали сме се празнинствата да са на 3-тия танк.
 
Нещо интересно за мобилизацията в Укр.

Досега законът гласеше, че лицата, които имат съпруга (съпруг), родители или родители на съпруга (съпруг) с увреждане от първа или втора група, са освободени от мобилизация.

От вчера:

Военнослужещите ще бъдат освободени от мобилизация само ако техният роднина с увреждане няма други роднини, които по закон са задължени да се грижат за него
 
@contra нема файда от дисклаймовете... за справка.. виж коментарите. :D

 
@contra нема файда от дисклаймовете... за справка.. виж коментарите. :D

Първо викам "Ба, тоя език не го чактисвам... :( "... ама то имало картинки, а и като стигнахме до "10 тьйсяч танков" хептен ясно стана :D
 
  • Haha
Реакции: Vbb
И по тази тема не виждам някаква съществена промяна.
САЩ воюват буквално и преносно, пряко и косвено на много места.

Съвсем логично за тях не си цапат ръцете официално в този конфликт или война. Оказват натиск върху чиновниците на ЕС, те оказват натиск вътре в ЕС или въобще където могат да окажат някакъв натиск. ЕС официално води войната на САЩ. Ако някойу има обратни доводи? - но съмнявам се че има такъв.

Това, което се случва е възможно (както писах преди доста време) да е полеви тест и съревнование между две фундаментални перспективи за това какво да бъде бъдещото развитие на света, като могат и много е вероятно и двете "системи" да се развиват паралелно.

Всъщност те са почти еднакви като замисъл за резултат.

Това, което засега се получава с този 24 часов бунт в Русия прилича на национализация. С други методи но подобни резултати. Както беше с компаниите преди време. Зависи и от това, какъв % от "Вагнер", ще се присъединят официално към националната армия.

С няколко думи двополюсният свят се изгражда отново (защото дефакто след разпада на СССР се разпадна и двуполюсният модел). Само че се изгражда по различен начин.

В много направления тези две големи сили са единодушни, или почти единодушни за ключови въпроси от последните години. Единодушни бяха за ковид, например.

Аз всъщност се съмнявам, че САЩ може да съществува без Русия, която е удобен враг за посочване по всяко време.
 
А може ли да напишеш върпоса, на който отговаря?
Давай направо с лукума, не се мъчи. Става дума за "частен договор" на Вагнер с Мали, а Путин отговаря че РФ няма нищо общо, ся вече разбираме колко е нямало.
 
А, чеки нещо да те питам: коги верваме на приГошко - коги вика ''немаше основание да ги тепаме фашистините, ма си ги тепааме като маче у дирек'' ИЛИ коги каже '' неем никви намерения да свалям дядя Вова, просто си тръгвам на поход и ш'си пуцам у небето, па кво падне - падне''? Та??? Кога му верваме, щото анализачите нещо не му поверваха във втория случаи?
Йее, от великия Пригожин става "приГошко". Иначе на него ку му плащат ще трепе който му кажат, не му е проблем, проблем му става като спрат да го снабдяват с боеприпаси и му кажат, че от другия месец "частната му армия" ша са влее в националната. Та тогава почва да им казва некои истини, понеже разбира как са го използвали до сега.
 
Давай направо с лукума, не се мъчи. Става дума за "частен договор" на Вагнер с Мали, а Путин отговаря че РФ няма нищо общо, ся вече разбираме колко е нямало.

Няма локум, само фантазия.
Няма общо с присъствието на Вагнер в Мали, щото са ЧВО и този въпрос да го отнесат към правителството на Мали.

Второто видео е признание на Путин, че са имали общо с Вагнер в Мали ли?

Щото сякаш казва, че имат общо с ЧВО Вагнер за задачи в Украйна, то оставаше и да нямат...
 
Йее, от великия Пригожин става "приГошко".
Първо, никога не съм го смятала и наричала велик, въпреки че свърши цялата работа в Бахмут, за което заслужава адмирации.

Второ, в нарицателното ПриГошко НЕ СЕ съдържа негативна конотация. С цялото си уважение и симпатии го използвам. Тоест, така го наричам на галено, щот сме си биз-бизе. ;)
 
Няма локум, само фантазия.
Няма общо с присъствието на Вагнер в Мали, щото са ЧВО и този въпрос да го отнесат към правителството на Мали.

Второто видео е признание на Путин, че са имали общо с Вагнер в Мали ли?

Щото сякаш казва, че имат общо с ЧВО Вагнер за задачи в Украйна, то оставаше и да нямат...
Да, виж колко интересно. Няма общо с Вагнер в Мали па Вагнер изцяло финансирани от РФ. Проблема е, че през всичките години се твърдеше, че Вагнер са частна армия, а се оказва изцяло финансирана от РФ. ЧВО изцяло финансирана от РФ, тва ше е некво ново определение за "частно".

Първо, никога не съм го смятала и наричала велик, въпреки че свърши цялата работа в Бахмут, за което заслужава адмирации.

Второ, в нарицателното ПриГошко НЕ СЕ съдържа негативна конотация. С цялото си уважение и симпатии го използвам. Тоест, така го наричам на галено, щот сме си биз-бизе.
Браво
 
Последно редактирано:
Там са паралелната шизофрения. Да се чудиш къде е по-добре. Тук поне има спор между двата фронта, докато там се модерира всичко различно от това не си фен на наркоманчето. Да ти се обърнат червата чак.
Пак ли са напука бе? Там за разлика от тук ватниците не са на мода.
Ама там админите са с топки, не като тукашните.
 
Ама там админите са с топки.. Дълбоко заседнали в гърлата.

Цензурата и демокрацията, която се мъчите да си присвоявате, са две противоположни понятия.

Мерси! :)

Айде, че вчера ти беше мъчно. Кака Марче: ;)

1688113105695.png
 
Пак ли са напука бе? Там за разлика от тук ватниците не са на мода.
Ама там админите са с топки, не като тукашните.
Ти си страшен кретен, как точно хем поддържаш демокрацията, свободата на словото, евро ценностите, а в същото време им се кефиш на модерацията? Нали това е идеята на демократичната идея? Или аз нещо не съм разбрал правилно. И какви точно топки трябва да има човек, за да няма респект към опонентите си? Малки.

Тук, както се наблюдава, и двата щаба са почти с еднакво присъствие в темата. Да, може би едните са малко по-откачени, но това е защото режима, който толерират го изисква. :D И едните са таковане и другите. И аз не се радвам на рашките и по-скоро на болното джудже, но да кажа, че украинците са ми много любими, ще те излъжа.

И ти и всеки, който не приема друга гледна точна от своята е за сериозно лечение. За разлика от там, тук се дава поле за изява на всеки с мнение, както и хубаво правят, че темата си е капсулована само тук. Гледам не излиза от тукашната пумийка. ;)
 
Ти си страшен кретен, как точно хем поддържаш демокрацията, свободата на словото, евро ценностите, а в същото време им се кефиш на модерацията? Нали това е идеята на демократичната идея? Или аз нещо не съм разбрал правилно. И какви точно топки трябва да има човек, за да няма респект към опонентите си? Малки.

Тук, както се наблюдава, и двата щаба са почти с еднакво присъствие в темата. Да, може би едните са малко по-откачени, но това е защото режима, който толерират го изисква. :D И едните са таковане и другите. И аз не се радвам на рашките и по-скоро на болното джудже, но да кажа, че украинците са ми много любими, ще те излъжа.

И ти и всеки, който не приема друга гледна точна от своята е за сериозно лечение. За разлика от там, тук се дава поле за изява на всеки с мнение, както и хубаво правят, че темата си е капсулована само тук. Гледам не излиза от тукашната пумийка. ;)
виж кво сам писал нагоре, видя се тук какво се постигна без модерация вбб и ония другия със малоумния магазин ежеминутно постават фейкове.
Няма как да се мине без модерация
 

Горе