Украйна - Русия какво ви е мнението

да, не ги бива. сам го признаваш поне.
По офроуд групите единствено се присмиват на лада нива и останалия руски скрап, само в твоята глава руската скрап е нещо велико и че се ползва.
Хората залагат на сигурното и са единици тия дето се мъчат с буханки и лади ниви.
Кога за последно беше някъде планината? Знаеш ли с какви машини пренасят крадените дърва в цяла България до депата за транспорт?

Зил-157 и повечето са произведени 70те може и да има някоя бройка след 80та. Нивите и Уазките може да ги срещнеш навсякъде в провинцията. Ползват се за транспорт до тръднодостъпни места, планинска помощ, охрана на ниви където все още има такива, горско стопанство в цялата страна също ги ползва.

Кефите ме честно, нещо като е ок не мога да си изкривя душата и да кажа - Не, не е ок. Ама вашето е същото като на сина ми когато беше на три. Което пък обяснява защо не двявате. Още не сте развили този мозъчен дял чрез който можете да анализирате информация и за това коеот ви лепнат първо ви става - Пътят и истината и живота. Покрай кефенето обаче дори ми става тъжно за вас...
 
Кога за последно беше някъде планината? Знаеш ли с какви машини пренасят крадените дърва в цяла България до депата за транспорт?

Зил-157 и повечето са произведени 70те може и да има някоя бройка след 80та. Нивите и Уазките може да ги срещнеш навсякъде в провинцията. Ползват се за транспорт до тръднодостъпни места, планинска помощ, охрана на ниви където все още има такива, горско стопанство в цялата страна също ги ползва.

Кефите ме честно, нещо като е ок не мога да си изкривя душата и да кажа - Не, не е ок. Ама вашето е същото като на сина ми когато беше на три. Което пък обяснява защо не двявате. Още не сте развили този мозъчен дял чрез който можете да анализирате информация и за това коеот ви лепнат първо ви става - Пътят и истината и живота. Покрай кефенето обаче дори ми става тъжно за вас...
Всичко съм срещал само не и нива, е веднъж видях - даже се возих. Горския каза че от 5 нови само тази била в движение.
Климатика на нито една от 5-те не проработил :D Както се движеше и изключваше от скорост...

Камионите не виждам къде ги намеси, ползват се тия чукалници защото са евтини. Логиката ти е нулева а уж си от балкна котелски.

Как е в прогнилия запад, сънуваш ли русия и правиш ли планове да се местиш натам? Все в някое ЧВК ще те вземат

тук колко лади и уазки виждаш - https://www.google.com/search?newwi...EDHQjdD30Q0pQJegQIDRAB&biw=1512&bih=776&dpr=2
 
  • Haha
Реакции: Vbb
да, не ги бива. сам го признаваш поне.
Не съм и очаквал от праволинеен евроталнтик да разбере сарказъм. Същия въпрос както и към стрингчетата. Очакваш ли прахосмукчката да ти пере чорапите?
Или като казват жените не сравнявай уя с пръст.
 
Камионите не виждам къде ги намеси, ползват се тия чукалници защото са евтини.
Е хем са некачествени ,хем евтини... 7-10 бона струват. С уазка или зил ще нправиш 10 курса преди да се наложи нещо за ремонт. Яките джипари пиши ги бегали на втория преход.
Как е в прогнилия запад, сънуваш ли русия и правиш ли планове да се местиш натам? Все в някое ЧВК ще те вземат
Изриваме евроталантиците и се връщав в БГ, може да си направя моя ЧВК да трескам всички с еврознамена по прозорците :)
 
  • Love
Реакции: Vbb
Новото тук е само годината на производство и двигателя. Все още остава една от най-проходимите машини за планина. Странно защо ен виждам ловци да се возят из България с мега яките джипове а основно с УАЗ :)
Защото мили мой, G-класата, която е 100 пъти по-добра трудно ще си я вземеш със спестени джобни от закуски за един месец. ;) Както и Паджерото. За тия боклуци на никой не му пика и за това са предпочитани. А и нашите ловци са същите скъсаняци като оборудването им. ;)
Не очаквах да го разбереш, поради тази причина ще ти сдъвча.
Уазката е рабтоно конче и за това е създадена. Ако искаш кожен салон и всички екстри купуваш друго, Т аумнико ти очакваш ли принтера да ти прави кафе или да печати.


Говориш си с хора, които се правят, че на 2км от Витошка започва джунгла, а всъщност и витошка не са виждали.
Както ти писах, взимай и карай. Само не ни го предлагай, че голяма излагация. Гражданинът с уазката..... :D
 
Не съм и очаквал от праволинеен евроталнтик да разбере сарказъм. Същия въпрос както и към стрингчетата. Очакваш ли прахосмукчката да ти пере чорапите?
Или като казват жените не сравнявай уя с пръст.
Ти какво точно караш, че толкова се дървиш? Съмнявам се да е нещо руско. Големи сте "тарикати" всичките поддръжници на руското автомобилостроене.
 
Защото мили мой, G-класата, която е 100 пъти по-добра трудно ще си я вземеш със спестени джобни от закуски за един месец. ;) Както и Паджерото. За тия боклуци на никой не му пика и за това са предпочитани. А и нашите ловци са същите скъсаняци като оборудването им. ;)
Г класата и паджерото отдавна са паркетни джипове. И не е ли по-добре да разполагаш с машина за която не ти пука и оцелява независимо на какво я подложиш пред някоя лъскава некачствена черупка дето да и трепериш за драскотина на мигача.

Абе не знам дали са скъсаняци ама познавам хора дето пушките им са по 20 бона и странно ходят на лов с руски машини :)
 
Г класата и паджерото отдавна са паркетни джипове. И не е ли по-добре да разполагаш с машина за която не ти пука и оцелява независимо на какво я подложиш пред някоя лъскава некачствена черупка дето да и трепериш за драскотина на мигача.

Абе не знам дали са скъсаняци ама познавам хора дето пушките им са по 20 бона и странно ходят на лов с руски машини :)
лада нива и оцелява в едно изречение само някой соц зомби може да напише.
руското 3 дена се ремонтираи половин ден се кара.
 
Г класата и паджерото отдавна са паркетни джипове. И не е ли по-добре да разполагаш с машина за която не ти пука и оцелява независимо на какво я подложиш пред някоя лъскава некачствена черупка дето да и трепериш за драскотина на мигача.

Абе не знам дали са скъсаняци ама познавам хора дето пушките им са по 20 бона и странно ходят на лов с руски машини :)
Да, добре, ще му кажа. Такова ремонтиране на руски коли не съм виждал при другите от класа им, но това може да го потвърди само човек, поддаващ ключ №14 почти всяка събота и неделя.
 
Ти какво точно караш, че толкова се дървиш? Съмнявам се да е нещо руско. Големи сте "тарикати" всичките поддръжници на руското автомобилостроене.
Наистина си бавно загряващ.
Обяснявам отново: какво те боли кура, че на уазката й се виждат заварките? Да не я купуваш да сваляш пички в Монако.
Ама уферото прави генерални изводи. Очаквам от него в скоро време някое клипче с ревю на калашник. Искрено ми се ще да разбера колко е негоден.
 
Да, добре, ще му кажа. Такова ремонтиране на руски коли не съм виждал при другите от класа им, но това може да го потвърди само човек, поддаващ ключ №14 почти всяка събота и неделя.
Е няма и да видиш. Г класат като влезе в сервиз забравят кога са я оставили. Нивата и уазката се оправят за 10 мин с тел и тиксо. Факт помагал съм на баща ми едно време с москала да смени накладки, свещи или съединител. Но пък сега знам как да го направя сам не да ми вземат 400 лв за жило и 500 лв за смяна.
 
Наистина си бавно загряващ.
Обяснявам отново: какво те боли кура, че на уазката й се виждат заварките? Да не я купуваш да сваляш пички в Монако.
Ама уферото прави генерални изводи. Очаквам от него в скоро време някое клипче с ревю на калашник. Искрено ми се ще да разбера колко е негоден.
Какво очакваш от хора с две леви ръце завряни и двете в гъза :)
 
Яко е как определена група има некви претенции русите да са неква сила в автомобилостроението, дето самите руси немат такива претенции. А, още по-яко е как същата група прави всичко възможно да опровергае собствените си претенции.

Иначе за протокола, в нащо немско село има 2 или 3 ниви, които си ги ползват по предназначение.. обикалят си нивите с тях.
 
Понеже само за руското производство се говори от няколко дни, та викам да хвърлим едно око и на родното.


1688377505086.png
 
Наистина си бавно загряващ.
Обяснявам отново: какво те боли кура, че на уазката й се виждат заварките? Да не я купуваш да сваляш пички в Монако.
Ама уферото прави генерални изводи. Очаквам от него в скоро време някое клипче с ревю на калашник. Искрено ми се ще да разбера колко е негоден.
ейа страшни сте путинофилите :D
Дори и забравния цял електрод на пантите не е проблем, а тия заварки в този им вид на 15-та дупка ще са се отворили.
Отричате очавадните неща щом са срещу бащицата
 
Понеже само за руското производство се говори от няколко дни, та викам да хвърлим едно око и на родното.


Виж файлът 29585
отработена тактика - да се сменя темата стил "ама вие биете негрите"

Гледайки назад не виждам някой да е казал че родното е нещо повече.
 

Горе