Украйна - Русия какво ви е мнението

The Russian launcher 5P85СМ2-01 and radar 92N6E from the S-400 air defense system were destroyed. After the arrival of the GMLRS "with jewel precision", the crew died

F0tDbRMWcAEotoN
 
Що се смееш, Контрата си плаче за попцуванье. Дефа се опитвА да те замести, ама ялова работа. За нищо не става тва момче.
Контрата ми е Офицер по специална мисия, държи ключовете за явочната квартира и мен с дебело досие. Не мога да го коментирам, мога само да кажа, че е добър човек.

Но понеже не мога, а искам да го коментирам, тогава мога да си изкарам всичко върху полуневинния Деф: смешник, нулев конспиролог!
 
Контрата ми е Офицер по специална мисия, държи ключовете за явочната квартира и мен с дебело досие. Не мога да го коментирам, мога само да кажа, че е добър човек.

Но понеже не мога, а искам да го коментирам, тогава мога да си изкарам всичко върху полуневинния Деф: смешник, нулев конспиролог!

@contra, бърже, бърже, бате си дойде. Идвай да го видиш, докато пак не е бегАл, отвратен от болната ми русофилия.
 
@contra, бърже, бърже, бате си дойде. Идвай да го видиш, докато пак не е бегАл, отвратен от болната ми русофилия.
Той няма дойде, не обича празните приказки. Викни Левъра, има няколко свободни места за целиви обекти, които могат да го заинтересуват.


Фонд „Научни изследвания“ отправя покана за участие в конкурс с проектни предложения по Програма FLAG ERA. В обявения конкурс Фонд „Научни изследвания” участва като съфинансираща организация. Основните цели на програмата са насочени към подкрепа на транснационални научно-изследователски проекти в областта на бъдещите и нововъзникващи технологии.

Български екипи могат да участват като координатори или партньори в създаване на международни консорциуми за кандидатстване с проектните предложения в следните тематични направления:

Graphene (Графен) – фундаментални изследвания
Human Brain Project (Проект „Човешки мозък“) – фундаментални изследвания


 
Тази модернистична картина беше изожена наскоро край фонтана в Дербент, където Президента беше на посещение. Вдясно виждате изобразен него, в центъра е Джо Байдън, а вляво - Зеленски.
Corticity-768x511.jpg

311d180b3838b526c78382d93672ff00.jpg


 
Той няма дойде, не обича празните приказки. Викни Левъра, има няколко свободни места за целиви обекти, които могат да го заинтересуват.


Фонд „Научни изследвания“ отправя покана за участие в конкурс с проектни предложения по Програма FLAG ERA. В обявения конкурс Фонд „Научни изследвания” участва като съфинансираща организация. Основните цели на програмата са насочени към подкрепа на транснационални научно-изследователски проекти в областта на бъдещите и нововъзникващи технологии.

Български екипи могат да участват като координатори или партньори в създаване на международни консорциуми за кандидатстване с проектните предложения в следните тематични направления:

Graphene (Графен) – фундаментални изследвания
Human Brain Project (Проект „Човешки мозък“) – фундаментални изследвания



Мани го тоя. Той вярва само в Анонимните и в магичните им способности.
 
Да, с пушките са ги изкарали в Дагестан да ходят да си правят селфита и да се бутат като говеда. Ще ви се, ама народът си го обича, защото вдигна страната на крак от пълна разруха. И това няма как да го отречете.
 
  • Like
Реакции: Vbb
Има около 70 000 регистрирани бежанци от Украйна у нас. Как пък ни един не отиде да посрещне техния Левски....
Що, ти ще отидеш ли да гледаш Плевенлиев в като дойде в Русия. Или както го насраха Бойко в Англия като им отиде на визита.
 
И я превърна в кочината на света, буквално я съсипа.
за психиатрия си .. джендър
 
за психиатрия си .. джендър
Не, че някога е бил там и знае какво е. Кочина е Стара Гъзора, както и цялата ни татковина, благодарение на евро-атлантическите ценности, които прегърнахме, ама коментираме държава, ширеща се на два континента.
 
  • Like
Реакции: Vbb
 
Иначе колкото и голям русофил да си не виждам как може да си затвориш очите и да отречеше че и дори и преди войната стандарта на живот и условията в русия са по-зле и тук.
Престъпност, корупция, алохолизъм, спин...
 
Иначе колкото и голям русофил да си не виждам как може да си затвориш очите и да отречеше че и дори и преди войната стандарта на живот и условията в русия са по-зле и тук.
Престъпност, корупция, алохолизъм, спин...
Забравяш цензура, терор, мизерия.... :)
 

Горе