Украйна - Русия какво ви е мнението

photo-2023-07-25-11-23-20.jpg
Лудница, какво? Колко заведения или каквото и да е кръстено на твое име?
 
Нещо Бахмут май скоро няма да оркски?
Какво е това Бахмут? Артемовск укрите продължават го гледат през крив макарон, ако това имаш предвид.

@Leverage гледам макар бавно и славно контранаступа върви към велика перемога. Днес са напреднали здраво, още 150-200 години и ще победят. Даже са принудили руснаците да си изстрелят последните 2-3 ракети дето им бяха останали. Край, откраднатите перални свършиха.
 
Последно редактирано:
Някой няма ли да добави Бойко, Киро, Асен , Денков , Габриел в Миротворец след като било толкова лесно?
 
1690404189996.png
 
  • Haha
Реакции: Sky
Левски е предаден от същата мърша, която днес се отрича от освободителя и лиже гъза на поробителя.

Някои мисли на Левски, за освободителя.

За първото, което Вие предлагате и го искате по-скоро, та чрез Н.М.Тошкова да помолите негово високо императорско величество за помощ, за което сте уверени, че и без друго ще помогне. Дай боже да помогне и да подпише барем за нашата република, ако техните републиканци гони и наказва до смърт. Брате, тук за тоя ми предмет да не падате в съмнение, че аз противостоя на мнението Ви. Не, но няма да Ви отговарям, докато са не забележите именно кои са и отде са тамкашните ни родолюбци, които дават глас за тоя най-деликатен и важен предмет, който е като център на всички други наредби. Като се предложи [реши], води и всички други [въпроси] след себе си и сме в ръцете на прегледвача....

Ето сега ми казвате в писмото си, че сте дохождали в разговор с някои си родолюбиви българи и на въпроса Ви отговаряли защо в 67 [1867 г.] и 68-мо [1868 г.] не взеха българите участие с четите? Ето че те си остават глупави на това питане, а българите направиха много хубаво, че не се измамиха подир четите. Обязаността бе не да бунтуват народа, но да свикват от градовете и селата умни хора да им показват как трябва да се приготвят, че като им се даде знак за революция - да бъдат всички готови. Това, брате Филипе, ако си забравил, [то] да им кажеш на горните господиновци. Аз имам и закона в пазвата си от 67-мо [1967 г.]. А и всичките войводи изпълниха ли, както им налагаше законът? То не ни е засега работата да говорим, а искам да докажа на горните ни родолюбци, че българите, ако бяха се повлекли след четите, щяха да принесат полза на руския цар, пък за тях си щяха да изгубят най-добрите си юнаци, ръцете на кои[то] стои българската свобода. Пък тогава нека отсвирюва [нека тегли] България един век още. Това така доказвам на нашите родолюбци, щото да престанат ония бърборения. С факти имам да докажа, че с руски агенти съм имал да работя, без да знам, в 69-то [1869 г.], единия препоръчан от одеските българи, пък не излезе така. Уловихме няколко шартанлъци и хайде - отдето е дошъл. Кога стане нужда, ще го кажем с всичките му работи. Цели сме изгорели от парене и пак не знаем да духаме.

Брате Филипе, чакам на това писмо отговора Ви, че тогава ще се разберем как и какво ще работим.

Левски до Филип Тотю,
18.04.1871 г.
 
Някои мисли на Левски, за освободителя.
Много ме радвате евроатлантическите герой.

Когато Левски е казвал нещо против Русия а и З. Стоянов дето все бълнували миризливи казашки ботуши ( демек украйнски ) е велик българин.

Почне ли се разговор за борбата му срещо робството ( пардон - присъствието ) пак е велик българин, но идеалист с обречена кауза...
 
Много ме радвате евроатлантическите герой.

Когато Левски е казвал нещо против Русия а и З. Стоянов дето все бълнували миризливи казашки ботуши ( демек украйнски ) е велик българин.

Почне ли се разговор за борбата му срещо робството ( пардон - присъствието ) пак е велик българин, но идеалист с обречена кауза...
Само ти си разбра, какво искаш да кажеш.
 
Само ти си разбра, какво искаш да кажеш.
Тоя крумов толкова е изплискал легена напоследък, че няма на къде повече. Нещо почивката от гурбета не му се отразява никак добре.
В един момент имах надежда, че може да се зароди някаква мозъчна дейност в главата му, но като чели случаят е безнадежден ...
 
Честито! Официално спечели приза "дебил на форума". Майка ти има всички основания да се гордее. :D
Има за разлика от теб. Който няма пра баби и прадядовци да му го потвърдят вярва на писаното от комунетата история. Жалко, да.
Тва сглобено лего за дебили не си правих труда да го чета, ама тва ми се наби на очи. Имаме ли доказателства как са се радвали? Или отново си измиваме ръцете заради собственото си предателство. Левски е предаден от същата мърша, която днес се отрича от освободителя и лиже гъза на поробителя.

Аха, а Русия и Германия грам не са се уговорили да нападнат заедно Полша. :D

Я кажи кой от родата работи в дойче зеле? Няма да задълбавам из другите глупости защото няма смисъл...
Руская истина само викаш, никакво дойче веле? :D Проверете някой неща от листа и после да си говорим.
Честито! Официално спечели приза "дебил на форума". Майка ти има всички основания да се гордее. :D
Не знам какво съм спечелил, но поне не съм сляпа овца. ;)
 
Руская истина само викаш, никакво дойче веле? :D Проверете някой неща от листа и после да си говорим.
Отвори отговора на писанията си там съм те попитал конкретно за някой от нещата.
 
Последно редактирано:
Да видим например многократно цитирания за казашките ботуши ( украйнски ) Стоянов какви ги е вършел през Рурско-турската война.

С назначение лично от Батемберг двамата със Стамболов са били в тила на армията по време на Руско-турската война – много благодатно място за особени разпоредби с пари и стоки :) Супер революционно...

Още по-интересно е, че като идеолог и организатор на Съединението не участва и в Сръбско-българската война. Отново лично назначен от Батемберг за „служител с особени поручения” - уше :)
 
Из цялата тема е пълно с цитати на Левски и З. Стоянов пускани от вашата групичка.
Дай конкретно моите, нали мен обвиняваш, кви групи и групички.

С назначение лично от Батемберг двамата със Стамболов са били в тила на армията по време на Руско-турската война – много благодатно място за особени разпоредби с пари и стоки :) Супер революционно...
Кво назначение бе, Батемберг е на 20 години тогава и е поручик-доброволец. Па после е избран за княз по препоръки на Русия.
 
Дай конкретно моите, нали мен обвиняваш, кви групи и групички.


Кво назначение бе, Батемберг е на 20 години тогава и е поручик-доброволец. Па после е избран за княз по препоръки на Русия.
Като е на 20 не означава, че е нямал протежета. Руският цар Александър II е негов чичо и кръстник, достатъчно влиятелен е бил дори на тази възраст.
 
Като е на 20 не означава, че е нямал протежета. Руският цар Александър II е негов чичо и кръстник, достатъчно влиятелен е бил дори на тази възраст.
Добре, дай да видим назначението в кои архиви го прочете?
 

Горе