Украйна - Русия какво ви е мнението

Тоест е съвсем логично да съществува и сайт в който се поставят снимки и имена на хора приканващи към агресия? Ти например? Например епизод две на Народния Съд ? Сайта ще го измисля по-добре след края на отпуската.
Ще не. Вече дори си имаме официален регистър на педофилите в БГ.


Няма сайт, но скоро и там ще се измисли нещо. ;)
 
Иначе Миротворец е съвсем логично да съществува и силно се надявам всяка ватенка в него рано или късно да си го получи.
Ако не те, наследниците им. Никаква прошка не трябва да има за подкрепящите оркистан и убийците му.
Бате, насилието не е решение. Нали поради тази причина мразим и осъждаме действията на Русия, защото предприе решаването на проблема си с война. Ако не покажеш, че си по-добър, то тогава няма никакъв смисъл. И взаимното унищожение е въпрос на време. ;)

Така или иначе всички си го получават рано или късно и един сайт и група фанатици едва ли ще са по-добри съдници от оня горе. ;)
 
Тоест е съвсем логично да съществува и сайт в който се поставят снимки и имена на хора приканващи към агресия? Ти например? Например епизод две на Народния Съд ? Сайта ще го измисля по-добре след края на отпуската.
къде съм приканвал към агресия?
 
Ще кажа на другия ти ник и то ако обещае да напише част от предговора за моята книга.
Не мога да разбера защо искаш да пишеш книга. Аз мразя да казвам на хората каквото и да е с изключение на няколко човека
 
Ти Григор Лилов ли четеш? Спри!

п.с. Мите, бегай от Варна. Като им казвах, че ще пренесат войната в родни води, те се хилеха. На ви сега

И аз имам дрон.
Да внимават
 
къде съм приканвал към агресия?
Прочети си поста за Миротворец. Журналист изказал мнение според теб трябва да си получи заслуженото, че и децата му… Аз не харесвам подлогата Иво Инджев и омразата която лее Оз нета, но не казвам да си получи заслуженото нали?
 
Прочети си поста за Миротворец. Журналист изказал мнение според теб трябва да си получи заслуженото, че и децата му… Аз не харесвам подлогата Иво Инджев и омразата която лее Оз нета, но не казвам да си получи заслуженото нали?
Първо това не е журналист а руска курва която взема пари за да разпространява фалшиви новини.
Подривна дейност, промяна нагласата на обществото, промиване на мозъци - това не знам колко на брой престъпления са.

Да се надяваме, че нашите институции ще се заемат с подобни чуждестранни агенти преди Миротворец.
 
Първо това не е журналист а руска курва която взема пари за да разпространява фалшиви новини.
Подривна дейност, промяна нагласата на обществото, промиване на мозъци - това не знам колко на брой престъпления са.

Да се надяваме, че нашите институции ще се заемат с подобни чуждестранни агенти преди Миротворец.
Тоест като останалите журналисти.
 
Първо това не е журналист а руска курва която взема пари за да разпространява фалшиви новини.
Подривна дейност, промяна нагласата на обществото, промиване на мозъци - това не знам колко на брой престъпления са.

Да се надяваме, че нашите институции ще се заемат с подобни чуждестранни агенти преди Миротворец.
И как точно се промива мозък с публикации из медиите, че ми е интересно? Все едно аз да прочета 2-3 статии на Иво Инджев или Асен Агов и да почна да си променям мнението, спрямо тяхното, да стана евро-гъзолизец на хранилка, и да почна да гласувам за Кирчо и Кокорчо :D

Ся ако имаш 2 мозъчни гънки и ти ги "промият" е друг въпрос, но не мисля, че средно-интелигентен човек би се поддал на някаква "пропаганда" :)
 
Журналист изказал мнение според теб
Не просто изказал мнение, а акредитиран да отразява геноцида в Донбас през 2015.

Скайчовци, доларовци вият в хор с джендърастката идеология, използваща по най-грозен начин насилието над жени, но нямат нищо против деца да бъдат включвани в списъци за убиване, само защото са писали до ООН с молба да се спре убийството на деца от нео-нацисти.

Гнусна история, бате. Повръща ми се от такива моралисти с избирателно чувство за справедливост и демокрация.
 
Последно редактирано:
Не просто изказал мнение, а акредитиран да отразява геноцида в Донбас през 2015.

Скайчовци, доларовци вият в хор с джендърастката идеология, използваща по най-грозен начин насилието над жени, но нямат нищо против деца да бъдат включвани в списъци за убиване, само защото са писали до ООН с молба да се спре убийството на деца от нео-нацисти.

Гнусна история, бате. Повръща ми се от такива моралисти с избирателно чувство за справедливост и демокрация.
Еми нацисти .. какво искаш.
 
Еми нацисти .. какво искаш.
Пущай го дроня. Да им е...м мамата фашистка, Мите!
 
  • Haha
Реакции: OSH
 
  • Like
Реакции: Vbb
те самите военни не могат да го понасят Тагаренко... няма да се учудя ако скоро военните не се надигнат на стачка или бунт срещу него.
 
Не мога да разбера защо искаш да пишеш книга. Аз мразя да казвам на хората каквото и да е с изключение на няколко човека
Виж сега, казвам ти го директно. В тази материя ти със сигурност знаеш неща, които аз не знам но тези неща са моментни детайли, които не ме интересуват. Не успя ли да разбереш, че където минаваш сега, аз съм минал преди години и съм се отвратил?

Обаче, виж и това:

Ти може да си част от тежката артилерия бе братле. Скритото острие между страниците. Ще го напишеш така, че от петте хиляди човека, които прочетат тази книга, ще го разберат само 50, ти и без това така пишеш.

И така няма да те разберат нито 5000 нито 5 а петдесет и ще уцелиш златната среда, или по-скоро златното сечение. И същевременно ще забиеш златната ябълка и ще намериш пътечката към залата на тайните.

А тази зала е възможно да се намира някъде зад стените на огромен замък обвит от облаци и прикрит от хорските погледи.

Не се шегувам, трябва да си помислиш.

Можеш ли да си скършиш егото и да продължиш?
 
Ще го напишеш така, че от петте хиляди човека, които прочетат тази книга, ще го разберат само 50, ти и без това така пишеш.

Човече, точно по тоя въпрос е добре да замълчиш. На тебе така ти броди съзнанието, че дори да имаш какво да кажеш, не оставяш аудиторията с такова впечатление.

п.с. 5-те хиляди човека по затворите ли ще ги избират, за да ги наказват с литературния ти шедьовър?
 
Човече, точно по тоя въпрос е добре да замълчиш. На тебе така ти броди съзнанието, че дори да имаш какво да кажеш, не оставяш аудиторията с такова впечатление.

п.с. 5-те хиляди човека по затворите ли ще ги избират, за да ги наказват с литературния ти шедьовър?
Не е хубаво да пишеш. Ти си отбор @contra
На мен специално ми се струваш нечистоплътна от много време. Ти си от онези хора, които не си удържат на думата. Снишена, винаги търсеща лекото и мекото.
 
те самите военни не могат да го понасят Тагаренко... няма да се учудя ако скоро военните не се надигнат на стачка или бунт срещу него.

Назначението на Магаренко e "синхронизирано с посолствата".

Ако някой се чуди как опряхме до Ф-16ките пред далеч по-адекватните за нас Грипен:
От 3 май 2016 г. проф. Тодор Тагарев е назначен за директор на Института по отбрана, но на 31 март 2017 г. е освободен от служебния министър на отбраната о. з. бр. ген. Стефан Янев. Според МО на РБ това е заради „подмяна на тактико-техническите задания“ на проектите за закупуване на нов тип изтребител.[3]
 

Горе