Украйна - Русия какво ви е мнението

:) Аа, аз са махам. Тука няма да я вадя щот има много опасни фехтовачи, пък и отборите вече са направени. Тва като мачовете в махала едно време: отиваш и те вече напрайли отборите и няма място. Още по-лошо беше с мачовете на "големите", там само за вратар има място и те ти бият шутове (с топка става дума) като за световно с всичка сила. После кат пораснахме, ние взимахме малките за вратари. И яко шутове (с топка става въпрос).

(сега, големите както са направили отбора (един на брой), глей кво става, чекай 2025 почва, да видиш кви шутове.. ;):))

Ти си титуляр в нашия отбор, въпреки че не споделяш дивата ни русофилия. Винаги си добре дошъл, защото знаеш, че те обичаме. Поне аз, анти-Контри и Дафни. За останалите само го подозирам. ;)
 
В сградата в която работя, ако питаш за децата на богаташите, които ги учат да садят и да плевят?
Това го пише в поста, така че не питам за него. Държава имах предвид. :)
 
Това го пише в поста, така че не питам за него. Държава имах предвид. :)
България! Работя, живея и се развивам в София :)
 
Ти си титуляр в нашия отбор, въпреки че не споделяш дивата ни русофилия. Винаги си добре дошъл, защото знаеш, че те обичаме. Поне аз, анти-Контри и Дафни. За останалите само го подозирам. ;)
Според мен Етериума е двоен агент
 
България! Работя, живея и се развивам в София :)
Докажи се ! Живей в Кърджали или в Кюстендил.
Например Етериума май бил от Кърджали и ДПС, ама просперира
 
Последно редактирано:
Според мен Етериума е двоен агент
Тцъ! Той е анти-агент.

Например Етериума май бил от Кърджали
Тва, па от къде го измисли. Майничка е Ети. Фен на Локо Пловдив. ;)
 
Драма около някаква суперадвансед шведска бойна ПРОТИВОПЕХОТНА машина... Понеже попаднала в руски ръце.

Журналята обвиняват украинците задето не я пазели за "контраофанзивата", ами я пуснали срещу руска ПЕХОТА :D и се случило така че руски ПЕХОТИНЕЦ гръмнал по нея с РПГ-то и малко я повредил 😄

 
Айде, профилът се затвърждава :rolleyes:

1691424381032.png
 
Ти си титуляр в нашия отбор, въпреки че не споделяш дивата ни русофилия. Винаги си добре дошъл, защото знаеш, че те обичаме. Поне аз, анти-Контри и Дафни. За останалите само го подозирам. ;)
Ц. Контрата хейти наред, Дафни ми завижда за недостижимото високо конспиративно майсторство. Ковак виж как се пули (мрази ме значи).

Само ти ме обичаш.

И аз тебе. Тва ни стига, цунки.

90
 
Га доде брикс и направат новите ресторанти, ща вода на бриксторант.
 
Га доде брикс и направат новите ресторанти, ща вода на бриксторант.
Подозирам, че ш'са по китайски модел. Нещо такова

1691432570348.jpeg

images
 
Подозирам, че ш'са по китайски модел. Нещо такова

Виж файлът 30068

images
Много харесвам, Нандее, обичам го тоа робот. Готин е, мотин е, сервира-нервира, ама е дамаа и мой да са умОри по некое време. Затова ше наемеме и Адамчо-мадамчо, за резерва. Нека има и малко руско, немой само дръпнати очи.

Млади учени представиха робота „Адам“ на срещата на върха Русия-Африка

Хуманоидният робот е предназначен да преподава основите на роботиката и програмирането, разработчиците планират да навлязат с него на африканския пазар.

„Имаме и нов продукт – „Адам Джуниър“ – мобилна платформа на всепосочни колела, ще бъде по-достъпна за училища, образователни клубове и т.н. Вече разменихме контакти с представители на Намибия и планираме да навлезем на африканския пазар.“

Компанията планира да започне разработки в областта на дронове и екзоскелети. Фирма „Робот” се занимава с разработването и внедряването на персонален хуманоиден робот „Адам” в системата за допълнително и общо образование на деца.

Компанията първа в Русия разработи и патентова метод за управление на робот с помощта на контролери и шлем за виртуална реалност."




Ше зема и един да ни пазии (кой знай кви нахални продавачи на рози ше наскочат с кошниците, като ме видат паралия с широко сърце...)
1 март 2023 г.
Първият хуманоиден робот-пазач, произведен в Русия, започна работа в Московска област


Руският търговец на компютърна техника "Бион" е наел хуманоиден робот, който ще получи работата на охранител и портиер в един от офисите на компанията край Москва, съобщиха от руската компания, разработила андроида Promobot.

soc_1201289.jpg


__
(*Искам да кажа на чипирания Левър-млевър, вместо да мрънкя, че му спамим темата, да каже по темата кво става с контранаступа??)
 
Много харесвам, Нандее, обичам го тоа робот. Готин е, мотин е, сервира-нервира, ама е дамаа и мой да са умОри по некое време. Затова ше наемеме и Адамчо-мадамчо, за резерва. Нека има и малко руско, немой само дръпнати очи.

Млади учени представиха робота „Адам“ на срещата на върха Русия-Африка

Хуманоидният робот е предназначен да преподава основите на роботиката и програмирането, разработчиците планират да навлязат с него на африканския пазар.

„Имаме и нов продукт – „Адам Джуниър“ – мобилна платформа на всепосочни колела, ще бъде по-достъпна за училища, образователни клубове и т.н. Вече разменихме контакти с представители на Намибия и планираме да навлезем на африканския пазар.“

Компанията планира да започне разработки в областта на дронове и екзоскелети. Фирма „Робот” се занимава с разработването и внедряването на персонален хуманоиден робот „Адам” в системата за допълнително и общо образование на деца.

Компанията първа в Русия разработи и патентова метод за управление на робот с помощта на контролери и шлем за виртуална реалност."




Ше зема и един да ни пазии (кой знай кви нахални продавачи на рози ше наскочат с кошниците, като ме видат паралия с широко сърце...)
1 март 2023 г.
Първият хуманоиден робот-пазач, произведен в Русия, започна работа в Московска област


Руският търговец на компютърна техника "Бион" е наел хуманоиден робот, който ще получи работата на охранител и портиер в един от офисите на компанията край Москва, съобщиха от руската компания, разработила андроида Promobot.

soc_1201289.jpg


__
(*Искам да кажа на чипирания Левър-млевър, вместо да мрънкя, че му спамим темата, да каже по темата кво става с контранаступа??)
Бодигарда по-нахилен от сервитьорката, баси. Васичко се изроди... :confused:
 
Бодигарда по-нахилен от сервитьорката, баси. Васичко се изроди... :confused:
То ше се усмихне и то сервитьорчето, като види че сме широкоскроени весели хора. Аз ше му дам сто рубли да са почерпи едно смазочно мАсло. Давам му ги без проблем - от мене, да ме запомни в картата памет с добро.
 
Докажи се ! Живей в Кърджали или в Кюстендил.
Например Етериума май бил от Кърджали и ДПС, ама просперира
Ами бих опитал, но това което работя е специфично и едва ли там биха ми предложили такава работа!
Иначе аз обожавам да ходя на почивка в Родопите!

П.П. Ей, темата стана малко "Искрено и лично", а уж за война спорим 🤣
 
 
Току що ме осени психоаналитично прозрение в кое се корени почти Римайндистката злоба на Ская към Матушка Рус: не може да прости на комунистите, че предадоха идеята, прекъсвайки прекрасните години от ранното му детство в ония светли времена, които нивга няма да се върнат.
 

Горе