Украйна - Русия какво ви е мнението

Как може да сложиш хорюата под общ знаменател, просто ей така.
 
Мнения по форуми всеки може да пише.

Разбрах. Значи 0 реален опит и просто си чешаш пръстите. :hankey:
Бая има да шортиш докато стигнеш Асен :D

Малиии намери с кой да са мериш точно па на тая тема :D:D
 
И аз имам северозападни корени :D
Оууу, оууу, оуу мамоо, кво стана тука бе бате...:D:) Това е някакъв заговор; следващият със серт характер, заподозрян за севрозападняк, ми е @Noke . Но не смея да го питам..:)

Да, за всички, жал ми е за тази човешка природа, която допуска това.
Ами значи трябва да се коригира тая човешка природа, например?
Как може да сложиш хорюата под общ знаменател, просто ей така.
Точно това ми е мисълта (не знам дали тва е към мен, но ще го използвам). Мисълта ми е да се върнем преди пандемията и преди днес. Какви бяха хората, които днес са/сме застрашени от някои неща и сме обект на някои планчета? Какво казвахме вкл. всички ние за хората, които давайки воля на лошото в себе си, създаваха всички проблеми, с/у които и всички ние сме се изказвали нееднократно. И те не се променят, а напротив - затвърждават руиниращото обществото си поведението; не се отклоняват от него, освен в случаите когато срещнат външна възпираща или коригираща ги сила.

Какво ли сме си мислили за това преди пландемията, и как сме мислили, че може да се реши проблема в полза на даването на шир на доброто, градивното у хората; с което и да се изгради по-добро общество?
 
В случай на нужда хората от Варна и другите градове да се крият в метрото
Аз не смятам да си развалям комфорта и да се крия.

И смятай колко ковид ше има у тия скривалища като се наблъска всичкото простолюдие вътре.. :eek:o_O:hankey::eek:
 
Оууу, оууу, оуу мамоо, кво стана тука бе бате...:D:) Това е някакъв заговор; следващият със серт характер, заподозрян за севрозападняк, ми е @Noke . Но не смея да го питам..:)

Глупости, в действителност съм съвсем скромно и тихо момче :rolleyes:
Тва тука ми е форумнио образ.

Даже говора ми е мьекь.
(сещай са отде съм)
 
Мнения по форуми всеки може да пише.

Разбрах. Значи 0 реален опит и просто си чешаш пръстите. :hankey:
Точно така, във форума всеки може да се изкара голямата работа... и аз, и ти, и всеки :)

Бая има да шортиш докато стигнеш Асен :D

Малиии намери с кой да са мериш точно па на тая тема :D:D
Аз шортя само някои форумци, които си го заслужават :)
 
И по темата с Русия. Толкова е хубаво и прекрасно там, че хората искат си бият камшика.

Тук поне сте запознати с Google Trends.

Screen-Shot-2022-03-05-at-0-11-04.png
 
Оууу, оууу, оуу мамоо, кво стана тука бе бате...:D:) Това е някакъв заговор; следващият със серт характер, заподозрян за севрозападняк, ми е @Noke . Но не смея да го питам..:)


Ами значи трябва да се коригира тая човешка природа, например?

Точно това ми е мисълта (не знам дали тва е към мен, но ще го използвам). Мисълта ми е да се върнем преди пандемията и преди днес. Какви бяха хората, които днес са/сме застрашени от някои неща и сме обект на някои планчета? Какво казвахме вкл. всички ние за хората, които давайки воля на лошото в себе си, създаваха всички проблеми, с/у които и всички ние сме се изказвали нееднократно. И те не се променят, а напротив - затвърждават руиниращото обществото си поведението; не се отклоняват от него, освен в случаите когато срещнат външна възпираща или коригираща ги сила.

Какво ли сме си мислили за това преди пландемията, и как сме мислили, че може да се реши проблема в полза на даването на шир на доброто, градивното у хората; с което и да се изгради по-добро общество?
Не е към теб. Към всички нас е бе конспиратурьо.
 
Аз не смятам да си развалям комфорта и да се крия.

И смятай колко ковид ше има у тия скривалища като се наблъска всичкото простолюдие вътре.. :eek:o_O:hankey::eek:
Аз имам станция на метрото наблизо, но само като си помисля какво би станало ако запушат изходите или лошите се вмъкнат с автомати и гранати... Верно, тунелите са дълги, но всички входове и изходи се знаят точно къде са.

Глупости, в действителност съм съвсем скромно и тихо момче :rolleyes:
Тва тука ми е форумнио образ.
И аз съм точно така :oops:
 
Глупости, в действителност съм съвсем скромно и тихо момче :rolleyes:
Тва тука ми е форумнио образ.

Даже говора ми е мьекь.
(сещай са отде съм)
Не вярвам. Макар, че за "мьекь говорь", има с 5 висши културолози, филолози и други, дето могат да ти отпердашат перфектен, неразличим от автентичния диалект, и веднага след това - кристален литературен.

То мьеко има много по бг; в казармата например, имаше един момент в подготвителния център, когато бях в комбина с ефрейтор-уволнявка, който ги събираше буквално от всяко кътче на бг. Беше нещо неописуемо да слушаш всички тия различни диалекти. Баси разнообразието, тогава обикнах истински България...:)
 
Не е към теб. Към всички нас е бе конспиратурьо.
Добре де, а какво мислиш по моите въпроси? Като оставим настрана "силите зад кулисите" на днешните филми - има ли ги, няма ли ги - всеки да си преценява. Да кажем, че те си имат съвсем различни от "подобрение" планчета. Но какво ли сме си мислили, как би могъл да се разреши проблема с тези от хората, които без скрупули осират и продължават да го правят? Щото до днес също се стигна И с много високо ниво на съдействие от всички съдействали надолу по веригата. Някои от тях сега ревът, скоро и повечето останали ще заревът.
 
Пускам ви го сега, извън патоса на трети март.
Ако искате застанете срещу това.
 
В тоз час късен, Дефа избра преклонението към Майка България, пред отговора на въпроса за скритата в корените на мисленето ни към подобрение, теория за позитивна депополяция!:):)
 
Кадри от разбити блокове:

Така са изглеждали преди това:

Русия, Украйна и въобще цялото НАТО доста ниско са паднали за да се стига до такива неща. В сравнение с преди десетилетия, хората са поумняли достатъчно за да смятат бомбандировките за напълно излишни. Явно това не важи за някои... как да ги нарчем... не-хора.
 
Малии, ми то и аз имам северозападняшка жилка. :))

А за предложението да се дават по 40 лв на хотелиерите. За бежанец, на ден нещо ще коментирате ли?
Че аз бих предложил и по-скромни варианти за харчене на пари, ама явно Европата дава. :)
 
Ivo, и ти ли северняк, бате. Аз кат казвам че е заговор...:)
 

Горе