Украйна - Русия какво ви е мнението

Калните орки са пародия на хора, на народ, на държава....а ние се ядосваме на нашите политици...:) Представям си на шепата нормални руснаци какво им е да живеят там с такъв президент и сред такива "хора".
 





Тридневната специална операция в едно видео

 
Последно редактирано:
Не казвам, че не е, не казвам, че е. Просто същите въпроси си задавах и аз вчера.

1692947404943.png
 
Калните орки са пародия на хора, на народ, на държава....а ние се ядосваме на нашите политици...:) Представям си на шепата нормални руснаци какво им е да живеят там с такъв президент и сред такива "хора".
Аз не мога да повярвам, че още съществува народ, който е толкова смачкан и объркан, че щом някакъв болен човек му хрумне да започне война и да почне да въвлича народа в него, това се води за нещо нормално. Някой ще кажат имат силно патриотично самосъзнание, но такова нещо почти не съществува в наши дни, защото погледнато отгоре става дума за интереси, власт и игрички на много високо ниво, в което винаги обикновения човек плаща. Така е в още няколко "демократични" държави, които не е нужно да се споменават.

И не говорим за пропагандата от Запада или Изтока, говорим единствено и само за човешките саможертви, които не са толкова саможертва, а по-скоро решение на едни хора отгоре да се лее кръв. И за разлика от едно време, когато войните са били водени с чест и класа. Където техния пълководец е на първа линия в сраженията, сега, в наши дни, едни мишки се крият и нареждат кой ще бъде пожертван за благото на народа.
 
Има индивиди, които, колкото по-нямат какво да кажат, толкова повече се пънат да се изкензат по всички въпроси.

Надрискал неква бълвоч, без да вложи грам мисловна дейност и се тупа гордо по рамото - доволен от въображаемата си гениалност.

Аз не мога да повярвам, че още съществува народ, който е толкова смачкан и объркан, че щом някакъв болен човек му хрумне да започне война и да почне да въвлича народа в него, това се води за нещо нормално.

За сащ ли говориш? Щото точно от там разни болни хора започват войни в последните около 70 години, ама ти няма как да знаеш, щото ''чукча писател, а не читател''.
 
Тц. тц. тц. Не е лесно да си евроатлантик в наши дни.

Тридневната специална операция в едно видео

Призракът на Киев ще да е :D
 
Има индивиди, които, колкото по-нямат какво да кажат, толкова повече се пънат да се изкензат по всички въпроси.

Надрискал неква бълвоч, без да вложи грам мисловна дейност и се тупа гордо по рамото - доволен от въображаемата си гениалност.



За сащ ли говориш? Щото точно от там разни болни хора започват войни в последните около 70 години, ама ти няма как да знаеш, щото ''чукча писател, а не читател''.
Знам, че си умираш по Путин, Сталин и да се водят войни. Но всеки, който е за война, значи е яко сбъркан и тотално не знае защо е на този свят. Обикновено това са хора, които ако ги пратят на фронтовата линия, първи дават фира. И за сащ говоря и за скапаната русия, и за всички агресори, които мислят, че света им принадлежи. И доколкото мога да прочета темата, май тук специално си говорим за джужджета? Знам за всички, не се коси, да хванеш нещо на нервна основа.
 
Знам, че си умираш по Путин, Сталин и да се водят войни. Но всеки, който е за война, значи е яко сбъркан и тотално не знае защо е на този свят. Обикновено това са хора, които ако ги пратят на фронтовата линия, първи дават фира. И за сащ говоря и за скапаната русия, и за всички агресори, които мислят, че света им принадлежи. И доколкото мога да прочета темата, май тук специално си говорим за джужджета? Знам за всички, не се коси, да хванеш нещо на нервна основа.
Умирам си да се водят войни...

Ти официално си признат за най-тъпия човек в целия форум - no offense. ;)
 
370516387_7028012257251474_3538421433468509744_n-jpg.30322

Няма нужда да се оправдаваш. Приели сме те такъв, какъвто си. ;)
 
...и за разлика от теб уважаваме мнението ти ;)
Не говори от името на всички, Коце. :)

Търпимост и уважение са много далеч едно от друго като понятия.
 
Не говори от името на всички, Коце. :)

Търпимост и уважение са много далеч едно от друго като понятия.
Е и той е човек, нищо че е със сребърни зъби :)
Аз знаеш че уважавам всяко мнение, но не търпя да ми налагат :)
 
Няма нужда да се оправдаваш. Приели сме те такъв, какъвто си. ;)
За теб го пуснах мозък промит.

Е и той е човек, нищо че е със сребърни зъби :)
Аз знаеш че уважавам всяко мнение, но не търпя да ми налагат :)
Браво Зайко, сега ли го измисли. Време е за втора смяна на моча. ;)
 
Браво Зайко, сега ли го измисли. Време е за втора смяна на моча. ;)
Няма смисъл да го пазим, в тази държава когато някой демократ се заеме с нещо само взима парите и нищо не свършва. И сега ще стане същото, а Моча ще си стои и ще ти се подиграва. За него винаги се сещаме, само когато трябва да се разсее хорското внимание от по-важни неща!

П.П. Както казах уважавам позицията и мнението ти Среблю, уважи и нашата, като не създаваш ситуации на напрежение обиждайки ни!
П.П.2 Прати много поздрави на Вашингтон и Брюксел ;)
 
За теб го пуснах мозък промит.
Да, бе, ясно. Затова АЗ те успокоявам, че няма нужда да се извиняваш. Може би е грешка в генетичния код, може да е вследствие на кръвосмешение. Не си виновен, така или иначе. Бъди рахат. ;)
 
Няма смисъл да го пазим, в тази държава когато някой демократ се заеме с нещо само взима парите и нищо не свършва. И сега ще стане същото, а Моча ще си стои и ще ти се подиграва. За него винаги се сещаме, само когато трябва да се разсее хорското внимание от по-важни неща!

П.П. Както казах уважавам позицията и мнението ти Среблю, уважи и нашата, като не създаваш ситуации на напрежение обиждайки ни!
П.П.2 Прати много поздрави на Вашингтон и Брюксел ;)
Уважението нищо не струва, ако не е взаимно. От тук натам всеки си чете сам постовете, сам си преценява кой кого обижда. ;)
 

Горе