Украйна - Русия какво ви е мнението

Политически опонент. Умрял в затвора.
Всичко друго е от девет кладеца вода.

Ама, разбира се, че всичко е толкова просто и елементарно, колкото избирател на ПП ГРОБ.

Какви кладенци, бе младежо? Вие твърдите нещо, без да можете да извадите един аргумент в подкрепа.

Първо правило в криминалистиката: Qui bono??? Елементарно като Боко-мишоко и неговата орда от фенки.
 
Политически опонент. Умрял в затвора.
Всичко друго е от девет кладеца вода.

Ми след като е в затвора и им е в кърпа вързан, защо им е да го правят мъченик и да предизвикват подобни световни емоции?
По скоро логиката е, че го пазят в по-строг затвор (за това и го местят), точно да не го капичне некой..
 
Мдаам, демокрация нЕма само в Русия. А поляците са русофоби по паспорт - всички до един.

1708503685340.png
 
Ми след като е в затвора и им е в кърпа вързан, защо им е да го правят мъченик и да предизвикват подобни световни емоции?
По скоро логиката е, че го пазят в по-строг затвор (за това и го местят), точно да не го капичне некой..
Щото сега протестите са забранени със закон, дефакто е най-удобния момент да се оттървеш от човека, който в последните години ги предизвиква. Послание към народа, че алтернатива на Путин няма и няма да има.

По скоро логиката е, че го пазят в по-строг затвор (за това и го местят), точно да не го капичне некой..
Малко си противоречиш, хем няма логика да предизвикват световни емоции хем го обявяват за мъртъв, па всъщност не е.
 
Последно редактирано:
да се оттървеш от човека, който в последните години ги предизвиква.
Ама вие наистина си нямате хал хабер колко е Зеро Навални в Русия. Какви протести, какви 5 лева?

Любим момент от анкетата: Какво е отношението ви към Навални? - Нормално. :D

 
По скоро логиката е, че го пазят в по-строг затвор (за това и го местят), точно да не го капичне некой..
Разсъждаваш като третокласник. По-скоро логиката е, че ако искаха да го запазят жив щяха да го оставят в цивилизацията, а не в такова забутано селище на 60 км зад полярния кръг, където човекът с палката има повече власт и от Путин. Ако беше ходил в казарма щеше да знаеш.
 
Ама вие наистина си нямате хал хабер колко е Зеро Навални в Русия. Какви протести, какви 5 лева?

Любим момент от анкетата: Какво е отношението ви към Навални? - Нормално. :D


Потвърждава казаното от Сивилов - че Навални е бил "звезда" най-вече на Запад, и по-специално в западните медии. Това е била и целта му. В крайна сметка се оказва добър маркетинг, довел до успешен бизнес.

Даже не е организирал повечето митинги, а се е изявявал като "лидер" с мегафона, когато вече публиката е била събрана.
 
Виж файлът 32171

Според статията най-големите протести от 2011г. ама неИ кой знай кво...

Това ми напомня митингите на ПП-тата срещу опозицията.

Не преувеличавайте ролята на дневалний в Руската политика. Колкото тука ще скочим, ако пукнат тъпкача на жена му Грозев, толкова и в Русия ще леят сълзи за опозиционера-милионер.
 
Мдаам, демокрация нЕма само в Русия. А поляците са русофоби по паспорт - всички до един.

Виж файлът 32170
Стига сте пускали статии от този помиен сайт. Там все това се пише и беше в топ 10 листа на руската пропагандна машина. Да не говорим, че сайта изглежда самоделка от някой със сериозно нарушена мозъчна дейност.
 
Стига сте пускали статии от този помиен сайт. Там все това се пише и беше в топ 10 листа на руската пропагандна машина. Да не говорим, че сайта изглежда самоделка от някой със сериозно нарушена мозъчна дейност.
Дай опровержение на статията от ''леджит'' сайт или млъкни завинаги. :)
 
Аз са обърках вече, можело протести, не можело протести..

Това ми напомня митингите на ПП-тата срещу опозицията.

Не преувеличавайте ролята на дневалний в Руската политика. Колкото тука ще скочим, ако пукнат тъпкача на жена му Грозев, толкова и в Русия ще леят сълзи за опозиционера-милионер.
ПП-тата в момента са в управлението, сама може да си направиш съпоставката.

Най-масовите протести от 2011г. не са нищо особенно, разбрахме.
 
ПП-тата в момента са в управлението, сама може да си направиш съпоставката.
Не разбра връзката, нали? Знаем кой организира такива ''масови'' протести. В клипа, който съм пуснала по-горе, се доказва с документи. ;)
 

Я цитирай началото на статията.

Иначе говорим за местни генерални заключения.. като това...

Значи ти е кенеф всяка държава, която има протести? Логика за идиоти. ;) Да, протести няма в Северна Корея, Русия и други прекрасни за живот места.
 
Не разбра връзката, нали? Знаем кой организира такива ''масови'' протести. В клипа, който съм пуснала по-горе, се доказва с документи. ;)
Пак съм аз.. тая статия ми изкара дежавю...


Преди определяш протеста като нищо работа.., сега бил ехееее.... най-големия от еди си кога..

Баси нагаждането :)
 
Е, тва наистина искам да се случи. Как ще вият родните мисирки, мамоууу

1708520415723.png
 
Я цитирай началото на статията.
Кво да го цитирам, общо взето можеш да протестираш само на полето, големи протести ша станат.

Преди определяш протеста като нищо работа.., сега бил ехееее.... най-големия от еди си кога..
Определя го автора на статията, не аз, некви фантазии пак. Явно за руските стандарти това е г/д макса. Та въпроса беше, отърваха ли се от човека заради който има масови протести в момент, когато дефакто ти е забранено да протестираш?
 
Ти:
Иначе 60к протест в 80 града е голема работа, Запада такова нещо не е виждал, има няма по 1к. в град, чудо чудо.

Пак ти:
Най-масовите протести от 2011г. не са нищо особенно, разбрахме.

Още от ти:
Според статията най-големите протести от 2011г. ама неИ кой знай кво...


Последно... 60к в 80 града... чудо ли е, нищо особено ли е и ли неИ кой знай кво...
 

Горе