Украйна - Русия какво ви е мнението

Боклуците на групировката Азов са нищожна част в страната, само оправдание за пред заблудените руснаци, разбира се и за пред хората на наша територия :) Дори в България има фашисти, да идват да прочистят у нас? Даваш ли им това право да нахлуят тук?

Нека се крепи на износ, Европа при налагането на санкциите каза, че е готова да плаща по-големи такси, и аз ще плащам, но ще знам, че Капутин ще плати много повече :) Скоро Русия ще се озеве в 20 век лекичко, тя си е там по принцип де извън големите градове.

А сегашната "военна операция" сигурно ще продължи не повече от месец преди някой да го думне от неговите или да има масови размирици.



what-the-fuck-did-you-just-say-what-the-fuck.gif





политиката на правителството на зеленски.

Цъ, политика на тези, които са го сложили там
 
Не съм си позволявал подобни епитети към никой от форума. Отговорих шеговито на предния коментар над мен!
Нямаше нужда да му цитираш глупостите на тоя.

Факт е, че ни нарече утайки, което се възприе като шеговито единствено от теб и от него.

И аз пускам хранилка, но само при поискване. В твоя случай не беше предизвикано. Просто сме на различно мнение. Дано всичко приключи скоро по най-добрия за всички начин. Доста сме изнервени, нормално.
 
Ам чи добре върви в голяма част из нета. Пак ни звук, ни стон за неща като обща игра по план (тая долнопробна конспиративна формулировка). Събитие по събитие след събитие, икономическата страна, финансовата, (и други), ала-бала, реакциите на събитията на едната и другата страна. Звучи сериозно, аргументирано е солидно - с политически, икономически и други аргументи...

Ни помен за "създаване на условия за влизане в сила на общите шорокодостъпни планове за новото свят", демек "IRBO с 200", със Сбербанк, Китай и всичкото Запад, заедно", например; и такива незначителни подробности. Дори не за отделна игра със съвсем различни цели от широко коментираните противоборства Изток-Запад, ами за власт над новото фантастически-антиутопически свят, чието изграждане е 100% твърдата цел (при каквито и да е други обстоятелства - обща или отделна игра).

Това масово удържане на коментирането в рамките на познатото, което дава лична увереност и обща почва за обсъждане, и така върви общ филм в който всеки може роля да намери, си е отново потвърждение за основанието, даже правото, а мен ако ме питат - задължението за извършване на следващия епизод на филма. "Каквото повикало..."
И после ша бъде рай:)

А за капак, като предвестник на Апокалипсиса, явява се тЕ тука - Чичо Гошо (с цял план за болница за лечение на съмишленическите души). И тва ако не е знак:)
:)

ps: Чичо Гошо, къв си ти уе? Нали са изкендза и пожела лека вечер, кво стоиш и слагаш тия кекави палчета. Фащай и заминавай, ай чиче - лека вечер!
 
Нямаше нужда да му цитираш глупостите на тоя.

Факт е, че ни нарече утайки, което се възприе като шеговито единствено от теб и от него.

И аз пускам хранилка, но само при поискване. В твоя случай не беше предизвикано. Просто сме на различно мнение. Дано всичко приключи скоро по най-добрия за всички начин. Доста сме изнервени, нормално.

А нали се сещаш, че и аз съм във форума и с коментара си визира и мен. Обичам иронията и не се засягам от какъвто и да е текст.
 
Тука средното ниво на интелигентност е под 20%. Продават менте часовници в olx и вече се мислят за "предприемачи", че и сериозни теми обсъждат. Нито можете да разсъждавате сами, нито сте способни на свое мнение. Знам, че сте умствено изостанали и затова един ден ще направя болница, за да се чувствате уютно сред вашите съмишленици! Хубава вечер ви пожелавам и дано не се задавите с всичката помия, която излиза от устите ви, утайчици.

И аз откога им разправям, ама нема оправия!
 
Чакаме Чичо Гошо да ни даде съвет какво ще стане и какво да правим.
Ко да прайм ся да инвестираме в храна и оръжия ли или да купуваме доге койн или акции.
Ся ще каже нали сте много умни оправяйте се..
 
Чакаме Чичо Гошо да ни даде съвет какво ще стане и какво да правим.
Ко да прайм ся да инвестираме в храна и оръжия ли или да купуваме доге койн или акции.
Ся ще каже нали сте много умни оправяйте се..
Мите, ма ти си бил забавен! Защо го кри толкова време в твоята тема?
 
  • Haha
Реакции: OSH
Много ясно, че щатите заобграждат Русия от десетилетия. Глобалните конспирации "две липи отпред" не са пречка за локалните.
Така, ясно е, че щатите заобграждат Русия. @nandibandi според теб точно сега ли беше момента за нахлуването в Украйна? Точно сега след като утихна ковида? Какви бяха икономическите доводи за изхвърчането на горивата, което стартира още преди това? Никакви.
Сега вече са подплатени и хвърчат нагоре.
 
Ти мани ами бандеровците вече търсят Гонзало да го трепат...

 
Ам чи добре върви в голяма част из нета. Пак ни звук, ни стон за неща като обща игра по план (тая долнопробна конспиративна формулировка). Събитие по събитие след събитие, икономическата страна, финансовата, (и други), ала-бала, реакциите на събитията на едната и другата страна. Звучи сериозно, аргументирано е солидно - с политически, икономически и други аргументи...

Ни помен за "създаване на условия за влизане в сила на общите шорокодостъпни планове за новото свят", демек "IRBO с 200", със Сбербанк, Китай и всичкото Запад, заедно", например; и такива незначителни подробности. Дори не за отделна игра със съвсем различни цели от широко коментираните противоборства Изток-Запад, ами за власт над новото фантастически-антиутопически свят, чието изграждане е 100% твърдата цел (при каквито и да е други обстоятелства - обща или отделна игра).

Това масово удържане на коментирането в рамките на познатото, което дава лична увереност и обща почва за обсъждане, и така върви общ филм в който всеки може роля да намери, си е отново потвърждение за основанието, даже правото, а мен ако ме питат - задължението за извършване на следващия епизод на филма. "Каквото повикало..."
И после ша бъде рай:)

А за капак, като предвестник на Апокалипсиса, явява се тЕ тука - Чичо Гошо (с цял план за болница за лечение на съмишленическите души). И тва ако не е знак:)
:)

ps: Чичо Гошо, къв си ти уе? Нали са изкендза и пожела лека вечер, кво стоиш и слагаш тия кекави палчета. Фащай и заминавай, ай чиче - лека вечер!
Не знам дали ми е вдигнато ембаргото за писане в липите, затова използвам момента да ти благодаря тук за дългите и напоителни постове.

Имам натрапчиви суицидни мисли, ма няма, няма. Нека двамата с Путин стоим и ги тормозим.
 
Това нещо е подготвяно отдавна. С участието на много страни. И някои хора, ако да не го знаеха със сигурност го предполагаха. Русия беше напомпана икономически до степен до която да стане реална военна сила.
Същевременно Украйна не получи истинска помощ.
Това се подготвяше, като един много по-голям вариант на Крим и дали Путин(Путин е лицето) се самозабрави, направи грешна преценка, подведе ли се или е в кюпа може би ще разберем.
Нямаше да го напиша, ако не беше известно от поне няколко години, че това се готви. Но не беше ясно кога.
Идеален момент след успиването с ковид...
 
Какви бяха икономическите доводи за изхвърчането на горивата, което стартира още преди това? Никакви.
Сега вече са подплатени и хвърчат нагоре.
Например, че заради ковид арабите намалиха добива с 10%, а все още не са върнали и половината, дори при възстановено търсене. В момента си мълчат и със сигурност се радват на паричните потоци. :)
 
Например, че заради ковид арабите намалиха добива с 10%, а все още не са върнали и половината, дори при възстановено търсене. В момента си мълчат и със сигурност се радват на паричните потоци. :)
Радвай се и ти. Дадох ти вече 2-3 идеи. :) Мани ги тия мрънкащите тук.
 
Както си вървите по улицата в Русия ви спират ченгета и ви искат телефона да поровят малко в него, да видят с кого си пишете и така нататък, ако решат, че има нещо подозрително ви водят в ареста за допълнителен разпит, а войната видиш ли била за денацафикация, а те се държат със собствения си народ като нацисти.

 
Както си вървите по улицата в Русия ви спират ченгета и ви искат телефона да поровят малко в него, да видят с кого си пишете и така нататък, ако решат, че има нещо подозрително ви водят в ареста за допълнителен разпит, а войната видиш ли била за денацафикация, а те се държат със собствения си народ като нацисти.

Малко по -възрастните имаме телефони на които може да се вярва

DelectableBadBlackcrappie-max-1mb.gif
 
Ако искате да се объркате още повече.
 

Горе