Украйна - Русия какво ви е мнението

На @metaverse любимия Бъфет така си прави парите, не ходи да шорти и морти.
Всеки, който търгува активно шорти в някакъв етап като хедж срещу кризи.

Включително и Бъфет и Berkshire Hathaway. Прочети биографията му, защото явно не си.
 
Преди лешоядите по телевизора да ви докарат до самоубийство, относно това, че ще се мре от радиация (въпреки, че това е идеята ) да ви запозная с малко факти

По тази тема съм яко бос, но имам въпрос, на който ще се радвам някой да отговори.

Mark Nelson казва че няма причина да се притеснява, защото толкова стари пръти могат да се охлаждат и въздушно. Въпросът ми е: до преди 1 месец как са били охлаждани - въздушно или водно и ако е водно защо, щом няма риск?

а до @nandibandi - все още очаквам отговор - това внушение ли е, което съм цитирал, или има факти
 
  • Like
Реакции: OSH
Сега в момента си препредаваме паника. Но тъй или иначе нещо трябва да се направи. Не само да слушаме думи ще направим това ще направим онова.
Аз пък чух, че са изписали всички хора от санаториум за хора възстановяващи се от инсулт за да настанят там бежанци.
 
Сега в момента си препредаваме паника. Но тъй или иначе нещо трябва да се направи. Не само да слушаме думи ще направим това ще направим онова.
Аз пък чух, че са изписали всички хора от санаториум за хора възстановяващи се от инсулт за да настанят там бежанци.
Какво можеш да направиш ? Да си купиш йод и противогаз с костюм. Друго не можеш.
Само че ставаме като ония параноици.
 
Не ви ли прави впечатление, че всички включвания на някакви от Украйна, които ни пускат са от селфи план?
 
а до @nandibandi - все още очаквам отговор - това внушение ли е, което съм цитирал, или има факти

Ще има да чакаш. Сега ще ти пусне нова статия от Поглед.инфо или анализ на Дугин.

Аз също я попитах, как като толкова години Украинските власти избиваха мирното население, тероризираха ги и какво ли не, а то същото мирно население сега се бие за тях, останалото пък бяга от "освободителите". Това все едно ние да бягаме от руската армия през войната за освобождението ни и да се сражаваме за турците.
 
Не ви ли прави впечатление, че всички включвания на някакви от Украйна, които ни пускат са от селфи план?

Реално го ползват уж като по-лично, но де факто е супер лесно да се докара пейзаж на екран. :)
 
Не знам антибляд мерките дали бачкат, ма сега капнах 40л. нафта за скромните 98 юро. :)
 
Олио 7-10лв - сега
Инфлацията ще мине 10% а сиг може и много повече -20% ?
То беше ясно, че кризата идва
Ама чакай малко. Тоя слънчоглед да не сега да го внесоха и преработиха. Тия не направят ли нещо веднага, не само да обещават. Не пресекат ли спекулата може да има мартенски жълти павета. Без значение кой е виновен.
 
Реално го ползват уж като по-лично, но де факто е супер лесно да се докара пейзаж на екран. :)
Само главите си показват.
 
Ама чакай малко. Тоя слънчоглед да не сега да го внесоха и преработиха. Тия не направят ли нещо веднага, не само да обещават. Не пресекат ли спекулата може да има мартенски жълти павета. Без значение кой е виновен.
Абе съгласен съм за олиото ама за другото ..
Те ся с туй се оправдават. Сигурно и с тока има спекула.
Започнаха и с глупостите (други проблеми дето ги има от години) и изместват сегашните
 
Олио 7-10лв - сега
Инфлацията ще мине 10% а сиг може и много повече -20% ?
То беше ясно, че кризата идва
1646839832944.png

По-класно олио да търсиш 5лв макс, не знам къде ги намирате тези цени.
До момента личната ми инфлация е ~15-17% което е леееко смущаващо, но какво да се прави - ще се бачка повечко :)
 
  • Like
Реакции: OSH
Виж файлът 23007

По-класно олио да търсиш 5лв макс, не знам къде ги намирате тези цени.
До момента личната ми инфлация е ~15-17% което е леееко смущаващо, но какво да се прави - ще се бачка повечко :)
Ами бях предпазлив с инфлацията. Колко е реално не знам ама кризата идва
 
а до @nandibandi - все още очаквам отговор - това внушение ли е, което съм цитирал, или има факти
То чак е обидно да ми искаш доказателства, че зелен е марионетка на сащ, при положение, че самите сащ-ци си го признават. Имаше клип преди няколко дни, в който американски експерт нарече зеленчука точно "марионетка на сащ", та водещия се втрещи.

Работя в момента и нямам време да търся, ама ако не виждаш огромното количества фактологически доказателства, не знам дали има смисъл изобщо.

И да, @EGraphix, Поглед инфо ще е. По бтв това няма да го излъчат.


 
Последно редактирано:
Абе съгласен съм за олиото ама за другото ..
Те ся с туй се оправдават. Сигурно и с тока има спекула.
Започнаха и с глупостите (други проблеми дето ги има от години) и изместват сегашните
Точно така. Сега се разчита, че понеже има война, ще се търпи всичко. Ама може и да не се изтърпи.
 
  • Like
Реакции: OSH
Ето до какво води сляпото следване на европейските "ценности"...
 

Прикачени файлове

  • 1646841090639.jpg
    1646841090639.jpg
    210 KB · Преглеждания: 8
Ето и още, специално за Еграфикса



Апропо, щом използването на биологично оръжие е забранено, това какво говори за сащ и нейната васална република Украйна?

Путин бил Хитлер, ама Путин не разработва био-оръжия и пуска хората да напуснат военните зони, докато сащ директно удряха цивилни обекти - collateral damage, според килъри.

В крайна сметка и тази война е започната от сащ, както и 90% от всички войни по света през последните 30 години. Браво демократи.
 

Горе