Украйна - Русия какво ви е мнението

Ти май наистина не можеш да четеш - "защо останалото население с руски корени" това прочете ли го? Рускоговорящо население има в цяла източна Украйна, не е само в Донбас. Дори не разбираш какво ти пиша, а искаш да водим някаква дискусия.

Иначе за ситуацията с доклада на ООН си има и медицинско обяснение:

"Когнитивният дисонанс (или познавателното противоречие) е състояние, определяно като сблъсък в съзнанието на индивида между неговите убеждения, знания, нагласи и новопостъпила от околната среда информация, която им противоречи."

пп. Още чакам да ми покажеш къде и кога съм казал, че в Донецк и Луганск се бият на страната на Украйна?
Откажи се. ;)
 
Още чакам да ми покажеш къде и кога съм казал, че в Донецк и Луганск се бият на страната на Украйна?

Заповядай. :)

Не ме занимавай повече. Днес няма да имам време да те обгрижвам. :)


Как като толкова години Украинските власти избиваха мирното население, тероризираха ги и какво ли не, а то същото мирно население сега се бие за тях, останалото пък бяга от "освободителите"? Защо няма украинско опълчение на страната на Русия ? Той и Путин е вярвал в тая илюзия, че като си закара цирка в Източна Украйна, ще го посрещнат с хляб и сол... ама греда. Можеш и малко да помислиш вместо да пускаш тенденциозни статии.
 
"We are issuing a spirit-of-the-policy allowance to allow T1 violent speech that would otherwise be removed under the Hate Speech policy when: (a) targeting Russian soldiers, EXCEPT prisoners of war, or (b) targeting Russians where it's clear that the context is the Russian invasion of Ukraine (e.g., content mentions the invasion, self-defense, etc.)," it said in the email.

"We are doing this because we have observed that in this specific context, 'Russian soldiers' is being used as a proxy for the Russian military. The Hate Speech policy continues to prohibit attacks on Russians," the email stated.

Доста изопачено е заглавието на българската "медия", но не прави по-малко извратена новината :)
То нали има сайт дето набира пари за убийството му...
 
За сега само на ракетните специалисти е забранено да напускат Русия, кога ли и на другите ще им се забрани?

ПС: Всъщност ЕС спомогнаха да пречат на руснаците да напускат потъващия кораб, като им ограничиха полетите
 
Заповядай.
Да, наистина е време да се откажа. Само аз ли не виждам, къде става дума за Донецк и Луганск? Не знам колко пъти трябва да повторя, че хора от руски произход има в цяла Източна Украйна, ако си нацист и ги мразиш не ги избиваш само в един район, а където ги хванеш. Точно както е правил Хитлер с Евреите. Не ги е избивал само в Берлин, а навсякъде. Сведения за такива неща има само там където са руските сепаратисти. Напълно случайно, разбира се.

Как изобщо може да си помислиш, че ще твърдя че някой ще се бие за Украйна в области, които са под контрола на русия преди 8 години? Не знам, не знам...

Не ме занимавай повече. Днес няма да имам време да те обгрижвам.
:)
 
Как изобщо може да си помислиш, че ще твърдя че някой ще се бие за Украйна в области, които са под контрола на русия преди 8 години? Не знам, не знам...
Е те така те:

Той и Путин е вярвал в тая илюзия, че като си закара цирка в Източна Украйна, ще го посрещнат с хляб и сол... ама греда.
 
За източна Украйна се видя. Един Харков колко време се опъваше, въпреки че е близо до границата. Май и на много от украинските руснаци не им се присъединява към кремълският диктат
 
Момчета, говорите пълни глупости, ама то така, като сте гледали само Междузвездни войни, а не реални такива.

Идеята на Путин е да напредва бавно, давайки възможност на цивилното население да се изтегли, за да няма невинни жервти. Това не са ви американците, дето пускат бомбите и трепят наред. Путин и Русия утре ще си възстановят отношенията с украйна, ама на вас акъл няма да ви дойде.

Айде едно полезно решение за обичайната опозиция

275289052_4763812663714800_8005178591542920228_n.jpg
 
Изопачавате исторически факти, а именно, отричате факта, че украйна подалага на жесток геноцид руското население в Донбас в продължение на 8 години.
Ама и ти си губиш времето сега пък да проучваш разни Руско-Украински конфликти. Да, тъжно е когато някъде по света правителствата избиват мирни жителни, но ако имахме едни магически рентгенови очила да погледнем цялата планета и да видим всички места, където това се случва, вероятно щяхме да видим десетки области. Това определено е проблем сам по себе си, но наистина няма нищо общо с цялата дандания. Важно е да се държи фокуса върху реалния проблем.
 
ако си нацист и ги мразиш не ги избиваш само в един район
Ами помисли малко. Къде се водят бойни действия всичките тези години и къде подобни престъпления могат дасе вършат безнаказоно по премрежения поглед на правителството. Дали няма да има последствия ако вършеха това в мирните части на Украйна?

Разбирам ненавистта към Русия и Путин - болест е ама заблудата и вярвата в непогрешимите европейски директиви е по-сериозна болест
 
...останалото население с руски корени"

Че то друго население има ли там?
Подарили там една голяма нива на по-западните руски селяни преди 30 г., па те помислили че са нова митична раса :D

Важно е да се държи фокуса върху реалния проблем.

Формулирай главния проблем.
Не чакай сами да се сетим.
 
Доста изопачено е заглавието на българската "медия", но не прави по-малко извратена новината :)
Ще става все по-извратено.
Сега явно подновяват и атаката с ковид отново.
 

"Говорителят на руското министерство на отбраната генерал-майор Игор Конашенков съобщи за данни, че САЩ имат план за използване на мигриращи птици, които да разпространят биологични патогени от Украйна към Русия и съседните държави.

Това обяви той като част от своя ежедневен брифинг за ситуацията в Украйна."

Най-накрая стана ясно за какво е всичко. Украински птици-нацисти се опитват да завладеят Русия. Нищо чудно сега и руснаците да излезнaт с изявление, че са изобретили въздушни пушки за масово поразяване.
 
Ама и ти си губиш времето сега пък да проучваш разни Руско-Украински конфликти. Да, тъжно е когато някъде по света правителствата избиват мирни жителни, но ако имахме едни магически рентгенови очила да погледнем цялата планета и да видим всички места, където това се случва, вероятно щяхме да видим десетки области. Това определено е проблем сам по себе си, но наистина няма нищо общо с цялата дандания. Важно е да се държи фокуса върху реалния проблем.
Губя си времето, защото пропагандната машина внушава на такива безмозъчни, че Путин е агресор, а урките са невинни херувимчета в бели одежди.

Отказах се, де. То и да го фраснеш с истината по главата, пак няма да я види.
 
Губя си времето, защото пропагандната машина внушава на такива безмозъчни, че Путин е агресор, а урките са невинни херувимчета в бели одежди.
Защо не емигрираш в Русия след като е толкова хубаво там? Всъщност защо не го направи още преди конфликта? ;)
 
Отказах се, де. То и да го фраснеш с истината по главата, пак няма да я види.

Остави ме мен, кажи сега Копейката ще сформира ли отряди да отстрелват всяка птица която ще мине през българското въздушно пространство и която евентуално има риск да лети за Русия?
 
"Явно трябва да го пускам до втръсване"
"Знаеш ли какво означава"
"означава че"
"Не знам как по-просто да ти го обясня"
"Айде сега ми кажи"
"Естествено, че"
само от предната стр.; от по-предната:
"За човек на възраст имаш доста объркана ценностна система."
"Хахаха, оле мале."
"Тотално се обърка"
"Знаеш ли какво означава"
Графичка обладана от илюзорно чувство за превъзходство, като джудже във великански ботушки:D:D
Оффффффффффффф...ОФФФФФФФ! цървулко беден с комплекс за непълноценност, ъ-ъ-ъ ъ-ъ...

"Нандита, Нокета, Етери, Крумовци..."
ъъъ ъъъ
ГрафИчка споделяла мойта поляна в извънлайн вселената, хипотетично шанса да се засечем случайно никак не е малък. Тва хипотетично би била много кратка среща със светкавично напукване и доживотни увреди мамтимръсна тролираща досадна, графИчке смотана (залагам за от 30сек. до 1мин. работа) :D:D:D
---------------------------------------------------------------
И други същества от нет и вЪже:
"И на пук повечето сме тръгнали от нулата, и по мазетата!"

Ххахахааххахаахаха Хахахахахаахах, мишонкии, вий още сте в избата, не сте излизали. Занулените мишоци от избата:):) Само мишка мисли така:

"Основният проблем е, че хората нямат елементарна финансова грамотност."
(репликата е открадната 1към1, м/у др., ако се сеща някой от кой е крадната; щот наш мишо работи по модели, копира, за друго мозък няма:))

Хахаахахахахах:):):) Тва бил ОСНОВНИЯТ проблем хахахахаха Само ена болна мишчица може да има такава свръхфиксация във финансовото си състояние хахахахаха Бедняк от сой, преследван от мрачната сянка на тежкото си бедняшко минало и насран от страх да не се върне там. хахаахах Ша ма спука тая мишка. И другата мишка, стиснала боязливо троха сиренце, се провиква от мазето: "Даммм" хахахаахах

"тук конспираторите дават акъл за икономика, а в същото време нямат един лев в джоба си." :):):):)
Ти кога си виждал истински лев бе мишо?:):):) "портфолиото ми от 200-300к"...и се увеличава!! ахахахахах 200к, УАУУУ! ааахахахахааааахахаа 200к, и тя фърчи като ракетата на мъск, развява снимки на 200-та ка ххахахааа А мамуу..представяш ли си риъли богат да го каже тва?!? Така навремето на някой като му купеха "оригинални маратонки" си ги показваше в махалата с вирнато носленце.:) Мамо мамо...болната миша:):)

Мишо надуши неизбежната криза и има планче - да пробута консултации на уплашените за бъдещето си, изход да предложи:):)

Дано да ги пуснат вече тия атомни бомби, надявам се силно


МВР
ГД „Пожарна безопасност и защита на населението“
С П И С Ъ К
на колективните средства за защита към 10.03.2022 г
---

Най-страшното вече се случи:
Разработчикът на Pokemon Go спира играта в Русия и Беларус
 
Защо не емигрираш в Русия след като е толкова хубаво там? Всъщност защо не го направи още преди конфликта? ;)
А ти що още не си се качил на ракетата на Мъск - да те повози както си му е редът, ами само фапваш онлайн?
 

Горе