Украйна - Русия какво ви е мнението

Много лични нападки в тая тема. Няма нужда от това... Тедката ми липсва много :rolleyes:
Ама как тъй няма нужда... хората вече сложиха пуканките.

EVACUATION OF MARIUPOL - 8 MARCH. Не спират да използват хората като жив щит ...


Никоя снежинка не се запита защо почти цялата укренска армия се скрила в жилищните райони на големите градове...
... само се вайкат на снимките на избомбени блокове :eek: и се чудят ама как тъй стана... кво нещо е войната, баси, невинни хора страдат?! :eek:o_O:confused::eek:
 
След новината, че Путин е поискал помощ от Китай стоковия пазар там днес падна с повече от кризата през 2008г. Ще помагат на Русия? вЕрно ли? :)

Пекин отрече естествено и отново призова за деескалация. Китай си е Китай и винаги ще мисли само за Китай.

Икономиката им е по-крехка от крекерче и силно зависи от запада. Няма да цитирам източници, защото и без това не ви интересува, а си четете pogled.info.

Screen-Shot-2022-03-14-at-14-57-39.png

"Източниците" лъжат по същия начин като за Доналд Тръмп. И за победите на Украинците :)
When asked whether Russia had asked China for military assistance, Foreign Ministry Spokesperson Zhao Lijian on Monday called the claims "disinformation" peddled by the US against China "with sinister intentions."

Тези "източници" не правят никаква услуга на отношенията на САЩ - Китай, само ги убеждава още повече че ние сме Империята на Лъжата и не може да ни се има вяра, каквото и да им обещаваме.
 
Последно редактирано:
Иначе на 1:20 ако се превърти, каката с направен маникюр, прясно лакирана, като за пред камера. Може да е някакво съвпадение, просто го констатирам като факт
 
Айде чакаме сайта конспиратор. На лайк на коментар по 1 точка за профила и по 1 сатоши. Трябва да има мотивация иначе защо да пиша. И аз имам някой път инфо, но не го казвам, щото веднага тука ще ми скочат на бой
 
Много лични нападки в тая тема. Няма нужда от това... Тедката ми липсва много :rolleyes:

Тедката беше свестен, за това не издържа и вазира. Усети, че само се лее жлъч и злоба и прецени, че не си заслужава нервите да се бори с тролове.
Усетих го бързо, и можеш да видиш (въпреки, че бяхме от различни страни на барикадата), че не съм се отяждал с него по никакъв начин, за разлика от злобните дребни тролчета, чиито куци провокации папкам и ще продължавам да папкам с най-голяма наслада ахаха
 
Тедката беше свестен, за това не издържа и вазира. Усети, че само се лее жлъч и злоба и прецени, че не си заслужава нервите да се бори с тролове.
Усетих го бързо, и можеш да видиш (въпреки, че бяхме от различни страни на барикадата), че не съм се отяждал с него по никакъв начин, за разлика от злобните дребни тролчета, чиито куци провокации папкам и ще продължавам да папкам с най-голяма наслада ахаха
Да не земеш да се разчувстваш сега...
 
Ама как тъй няма нужда... хората вече сложиха пуканките.
Да не земеш да се разчувстваш сега...

За поред път се убеждавам, че това е форум за изруди :) Никой нормален не може да издържи тук повече от месец :D
Добре че има хай левъл тролове като теб, щото инак не може да се заформи и елементарна дискусия.. :p
УМреш да провокираш, инак няма заспиване :D:D:D

Само нз до кога ще си ми толко готин, че да не запишиш на шефчетата като недоклатена детственица, както вече си пищял :p


Малей що съм балък, как па един път поне и аз не се оплаках, бахти ревьовците театрални постановчици :D:D:D

Ама роро си дебне и тва е, па ти се чекни колко искаш, само глей да не си пльокнеш мъдите у пода, при някой от цирковите ти шпагати :D:D:D
 
До 15 г. затвор...

До 500 000 рубли глоба, и със затвора се почва само ако си предизвикал умишлено някакви вреди,

В първите дни преди да го въведат това, даже се опитаха да направят банкова паника - Путин щял да въведе военно положение, мобилизация и какви ли не други глупости.

Шефа на Украйнското разузнаване цял ден пише лъжи - прилича ми на лъжливия Али - който също печелеше войната.

Няколко интересно финасирани медии директно го пре-публикуват, и се върти на реклами във феисбук, фейсбук не реагира понеже за Русия ползва Украйнски модератори.

Това накара някой хора да излязат пред банките и предизвика спешни мерки като този закон.

Пробвай да направиш банкова паника в България - ще получиш нинджи на вратата.
 
До 500 000 рубли глоба, и със затвора се почва само ако си предизвикал умишлено някакви вреди,

В първите дни преди да го въведат това, даже се опитаха да направят банкова паника - Путин щял да въведе военно положение, мобилизация и какви ли не други глупости.

Шефа на Украйнското разузнаване цял ден пише лъжи - прилича ми на лъжливия Али - който също печелеше войната.

Няколко интересно финасирани медии директно го пре-публикуват, и се върти на реклами във феисбук, фейсбук не реагира понеже за Русия ползва Украйнски модератори.

Това накара някой хора да излязат пред банките и предизвика спешни мерки като този закон.

Пробвай да направиш банкова паника в България - ще получиш нинджи на вратата.
Много ясно. Ако направиш банкова паника и фалират изобщо какво ще стане някой знае ли ? Остана и да не те ступат. Да те вкарат в затвора също и пак да те бият
Всички права са запазени ©.
 
Последно редактирано:
Айде чакаме сайта конспиратор. На лайк на коментар по 1 точка за профила и по 1 сатоши. Трябва да има мотивация иначе защо да пиша. И аз имам някой път инфо, но не го казвам, щото веднага тука ще ми скочат на бой
Да наричаш "инфо" тва дето си видял по фейсбук групите е леко пресилено.

За поред път се убеждавам, че това е форум за изруди :) Никой нормален не може да издържи тук повече от месец :D
Добре че има хай левъл тролове като теб, щото инак не може да се заформи и елементарна дискусия.. :p
УМреш да провокираш, инак няма заспиване :D:D:D

Само нз до кога ще си ми толко готин, че да не запишиш на шефчетата като недоклатена детственица, както вече си пищял :p


Малей що съм балък, как па един път поне и аз не се оплаках, бахти ревьовците театрални постановчици :D:D:D

Ама роро си дебне и тва е, па ти се чекни колко искаш, само глей да не си пльокнеш мъдите у пода, при някой от цирковите ти шпагати :D:D:D
Уеко че ше ти свършат мейладрезите за нови регистрации :rolleyes:
 
Да наричаш "инфо" тва дето си видял по фейсбук групите е леко пресилено.


Уеко че ше ти свършат мейладрезите за нови регистрации :rolleyes:
Тука споделям само от интернет. Изобщо не искам да пиша. И беше шега. И пари да ми даваш няма да седна да пиша
 
Укрите метнали клъстерна бомба в центъра на Донецк... кадрите са доста натуралистични - не цъкайте ако ви прилошава от кръв.


donetsk.jpg

donetsk_2.jpg
 
Последно редактирано:
Не съм длъжен да ти чета псувните.
Нещо съм пропуснала аз. Не съм видяла тупана да псува в нито един свой пост, но пък ремайна сипваше яко, включително с новия профил ''чичо Гошо''. Дали е получил репорт?

И изобщо, каква е тая свръхчувствителност? Коментираме реална война, която ни засяга по хиляди начини. Нормално е нервите да надделяват на моменти. Христонка, в политическите теми е така. Дипломатичният тон сме го оставили на дипломатите.

Освен това, тупанчето е супер колоритен персонаж и липсата му се усеща в темата. Имаш опция ''игнор'', за да избегнеш хипотетичните му псувни. Ние сме ок с тях. Не ни лишавай от това удоволствие.:)
 
Що каква е разликата? Хората не са поумняли. Кой те излъга, че понеже е 21 век не е нормално. Ами то има и много други неща, които уж не са нормални. Нормално ли е да ти копаят златото и диамантите, да кажем че говоря за Африка.
Що тъй се получава, че най-мафиотските държави са под шапката на щатите. Не че това е единствената причина.
Разликата е, че другите "не нормални неща" като копаенето на злато което споменаваш, не отнема човешки животи на невинни хора.
 
И изобщо, каква е тая свръхчувствителност? Коментираме реална война, която ни засяга по хиляди начини. Нормално е нервите да надделяват на моменти. Христонка, в политическите теми е така. Дипломатичният тон сме го оставили на дипломатите.
Коментирайте, но какво ще постигнете с вулгарен изказ? Зеде е паднала културата по нашите места. Важно е джипка да караш и да гледаш лошо "все едно имаш запек" викаш а?
И без това имаш още доста да тренираш на онова псевдомагазимче дето се опитваш да го пробуташ на някой тук, базирано УЖ на уменията ти, които всъщност видяхме, че са КРЪГЛА НУЛА 0
Какъв магазин душко те гони, нещо се обърка май? М-у другото аз бях от малкото, които ти обърнаха внимание при един твой проблем преди време.
Следва някаква тирада от постове, които няма да коментирам. Количеството текст също няма да ти докара гънки на мозъка.
 
Разликата е, че другите "не нормални неща" като копаенето на злато което споменаваш, не отнема човешки животи на невинни хора.
Това па колко лаишко изказване е... не е истина просто

Я провери на какво се дължат постоянните граждански войни в Африка в продължение на десетилетия. Източникът, който разпалва конфликтите там е същият, който разпали и конфликта в украйна. Същото и в близкия/средния Изток. Петрол, злато, диаманти, стратегически позиции (чисто географски) - за имперските интереси на сащ е без значение колко невинна кръв ще се пролее. За тях не е важно и в кой век се случват войните. Те се хранят от военни конфликти - буквално. Затова ги създават.

Не е истина колко сте боси, ама самочувствие на големи умници...
 
Коментирайте, но какво ще постигнете с вулгарен изказ? Зеде е паднала културата по нашите места. Важно е джипка да караш и да гледаш лошо "все едно имаш запек" викаш а?
Не крия, че си ми слабост, но в случая искаш нещо, което не е реално изпълнимо.

Знаеш ли колко грозни обиди бяха изсипани върху мен в първата ковид тема? Тонове.. Не съм репортнала никого. Отвърнах подобаващо и болшинството злобарчета полека окапаха от дискусията. На война като на война.

И не съм съгласна с носталгията по Тедката. Да, той беше забавен с чутовната си тъпота, но на обиди също го докарваше доста прилично.

ManUp! Във времена на сътресения не винаги е възможно да си правим чаени партита. ;)
 
Какъв магазин душко те гони, нещо се обърка май? М-у другото аз бях от малкото, които ти обърнаха внимание при един твой проблем преди време.
Следва някаква тирада от постове, които няма да коментирам. Количеството текст също няма да ти докара гънки на мозъка.

Нищо не съм объркал, аз не бъркам никога :)

Нищо не си ми помогнал, НИКОЙ тук с нищо не ми е помогнал, точно обратното. При теб идеята беше да вземеш някакво инфо, нищо повече ;)
 

Горе