Украйна - Русия какво ви е мнението

И Лавров обеща, че няма да нападат Украйа, ама нейсе...

Ето сега ще видиш, че съм сериозен, тъй като повече няма да отговорям на евтини провокации.
да де ама какво от това.. и ЕС каза това и после излъгаха и другите казаха нещо и излъгаха. И едните лъжат и другите. Ти си за ЕС и вадиш едната страна, другия вади другата и спорите и никой не знае истината. Те хората политици се чудят коя страна да вземат ама ние знаем..
Спорете си ама не виждам смисъл да се карате
 
deffnewsa и Етериума чакам, че трябва един анализ на всичко случващо се. Нещо не са добре нещата май …
Етериума да не го хванаха дет мн знае и ся deffnewsa да го е страх да каже :D
 
Ами край... значи прекратявам работа, щом ти ми правиш забележка, значи няма проблем. Срамувам се от себе си и се извинявам. Моите клиенти са в голяма заблуда, тъй като не си ги просветлил колко неграмотен съм аз и как заблуждавам българската младеж.
Докато не научиш българския език поне на ниво 8 клас, няма да се титулуваш "патриот"!
Докато не научиш българската история на ниво 10 клас, гък няма да казваш на теми като "комунисти"!
Докато не научиш руски език на средно ниво и докато не прочетеш поне 5 творби на руските класици, няма да коментираш Русия!

Такива като тебе трябва да бъдат публично показвани и осмивани, за да има някакъв шанс тая държава да излезе от социалното и културно блато, от което си се пръкнал ти и подобните ти американофилчета и пишман-русофобчета.
 
Ето сега ще видиш, че съм сериозен, тъй като повече няма да отговорям на евтини провокации.
Евтини провокации? Че аз трябва пари да взимам за времето и усилията да уча форумците на елементарна логика :)
 
Как вам ето?




Интересно ми е дали ще посрещнем червената армия с цветя, мисля, че да.
А дали ни очаква светло бъдеще под шапката на Русия евентуално - едва ли, ние сме още под нейната шапка и не сме мръднали кой знае колко, пак сме си последната дупка на кавала в европа, ние сме и същевременно не сме в европа, никога не ни приеха като равноправен член.
И защо ли, ами защото сме буферна зона, защото сме подлоги и за едните и за другите ту лижем м....рите на едните ту на другите, скапани политици, продажници са назначавани, правим избори, но никой не избираме те ни ги спускат отгоре, особено това си пролича в последните избори, защото те не се и крият вече, а със своята некадърност просто ти вадят очите.
Преди си мислех, че имаме някакво бъдеще, сега си мисля, че не сме достойни, защото не сме дорасли, а светът се изроди докато дораснем:) и вече няма тоя запад към който да се стремим, има една тълпа дж.......и неспособни да взимат адекватни решения.

Не знам луда работа, иде ми да емигрирам ама на друга планета;), може да е смешно, ако не беше трагично, да ползвам това клише....
 
Последно редактирано:
Ама каква шапка - за какво сме им на руснаците?
Те Украйна не се опитаха да придърпат толкова години, камо ли нас.

Сега ЕС и НАТО като се разпаднат (както много очакват) и оставаме да висим във вакуум и най-много Турция да ни "прибере" :D
 
Ама каква шапка - за какво сме им на руснаците?
Те Украйна не се опитаха да придърпат толкова години, камо ли нас.

Сега ЕС и НАТО като се разпаднат (както много очакват) и оставаме да висим във вакуум и най-много Турция да ни "прибере" :D
Разпадне ли се ЕС направо ще станем като Иран
 
Ама каква шапка - за какво сме им на руснаците?
Те Украйна не се опитаха да придърпат толкова години, камо ли нас.

Сега ЕС и НАТО като се разпаднат (както много очакват) и оставаме да висим във вакуум и най-много Турция да ни "прибере" :D
На руснаците сме им за буфери както споменах, те ни искат вън от нато .
Те изкупиха и доста имоти по морето и не само, да не забравяме, че Русия си е студена държава, много руснаци им се иска да си плацикат дупетата в морето на по-топличко, тук хем сме им най-евтини хем най-близо, все едно да отскочиш до вилата.
Турция също ни мисли за тяхна територия, на македонците пък сме им взели историята, абе ненормална работа.
Какви сме гъзодавци, ше ни разпарчатяват да и няма да ни е за първи път...
 
Това е един от най-известните Руски блогъри в тубата, канала му е тип интервю лице в лице, демек тип Цветанка Ризова.
Който му е интересно може да изгледа последното му интервю за да си даде равносметка, какво се случва в Русия в момента.
Блогъра и избягал в Португалия естествено, защото за такова интервю в Русия отива в панделата за няколко години, а то не е нищо особено, просто там се казват някой истини които не би трябвало.


Аз считам, че ние с руснаците сме като скачени съдове, независимо от това, че сме в европейския, НАТО и така нататък.
Тук има достатъчно продажници купени от Москва, така, че влиянието на Русия ще е доста осезаемо в близко бъдеще ми се струва не само в икономическо отношение, но и в политическо, а и запада си ни счита за руски подлоги, колкото и да ни натискат американците да сме техни метреси, една час са и техни де не отричам.
Нас все някой ни натиска, нормално ние сме малки и без топки, не си отстояваме нищо и сме продажни...

Разбирам хората които подържат Путин, понеже е против запада разбираш ли и му е похуй за новия световен ред, но на практика те не разбират, че той ще им го сложи също, на него му е похуй и за тях.
Аз съм русофил обичам руснаците като братски славянски народ, някак са ми по-близки от западняците, въпреки, че те се считат за велики което е нормално нали , но са пияндурници и ша----нтии, а ние се подценяваме, въпреки че и ние сме били велики по някое време там назад в историята...
Путин обаче не е Русия и въпреки, че много руснаци в момента го подкрепят заради пропагандата мисля, в един момент ще осъзнаят, че те за него са просто "разходен материал" , както каза той в едно интервю за олигарсите.
 
Последно редактирано:
Когато украинец ти каже ''добър ден'', най-вероятно е 1 през нощта

Добрутро!

 
Как вам ето?




Интересно ми е дали ще посрещнем червената армия с цветя, мисля, че да.
А дали ни очаква светло бъдеще под шапката на Русия евентуално - едва ли, ние сме още под нейната шапка и не сме мръднали кой знае колко, пак сме си последната дупка на кавала в европа, ние сме и същевременно не сме в европа, никога не ни приеха като равноправен член.
И защо ли, ами защото сме буферна зона, защото сме подлоги и за едните и за другите ту лижем м....рите на едните ту на другите, скапани политици, продажници са назначавани, правим избори, но никой не избираме те ни ги спускат отгоре, особено това си пролича в последните избори, защото те не се и крият вече, а със своята некадърност просто ти вадят очите.
Преди си мислех, че имаме някакво бъдеще, сега си мисля, че не сме достойни, защото не сме дорасли, а светът се изроди докато дораснем:) и вече няма тоя запад към който да се стремим, има една тълпа дж.......и неспособни да взимат адекватни решения.

Не знам луда работа, иде ми да емигрирам ама на друга планета;), може да е смешно, ако не беше трагично, да ползвам това клише....

В добавка и земите в Добруджа изкупиха. Имат си и групировката ТИМ, партии, както и олигарси бранещи техните интереси. Ние преход така и не успяхме да направим, а положителен пример за ЕС е Румъния. Развиваха се добре преди ковид простотията. То и при нас доста милиарди наляха, но от нашите крадливи политици по нищо не личи.
 
  • Like
Реакции: OSH
смяташ, че 6-7 русофили от форума са представителна извадка на общественото мнение ли?

Това, че няколко пъпчиви джуджета не знаете ''на кои ора сте'', не значи, че светът не е наясно с глобалната картинка. На!


Китайският наблюдател смята, че НАТО е трябвало да бъде ликвидирано отдавна.


Ръцете на НАТО са изцапани с кръв, а самият блок отдавна представлява сериозна заплаха за глобалната и регионалната сигурност“, каза авторът.


В интервю за вестника Шен И, професор от университета Фудан в Шанхай , каза, че Северноатлантическият алианс трябва да се извини за събитията в Югославия.


"Ако НАТО действа като защитник на международното право, бихте ли могли първо да се извините за бомбардировките на Югославия? Бихте ли могли първо да ни компенсирате за бомбардировките срещу китайското посолство в Югославия през 1999 г., при които загинаха трима журналисти и бяха ранени повече от 20 души?" — попита Шен И.

 
deffnewsa и Етериума чакам, че трябва един анализ на всичко случващо се. Нещо не са добре нещата май …
Етериума да не го хванаха дет мн знае и ся deffnewsa да го е страх да каже :D
Какво да кажа повече. Не знам за Етера, може да се е уморил човека. Аз поне се поуморих от едни и същи спорове. Каква е истината е много по ясно отколкото не е.
С голям превес на второто.
Отделно вчера един ми изпили нервите и си го изкарах на Нанди. И то с право.
 
Последно редактирано:
и си го изкарах на Нанди. И то с право.
Правото във вчерашния ден най-после възтържествува. И тебе сигур посещението на Кьовеши те вдъхнови?
 
Ако това е така, как ли ще реагират сащ и неговите васални колонии? Ще има ли миротворческа мисия в Унгария, която е член на пакта?

 
Правото във вчерашния ден най-после възтържествува. И тебе сигур посещението на Кьовеши те вдъхнови?
Едит. Айде по-меко да го кажа. Не вникваш какво пиша и вадиш от контекст.
 

Горе