Украйна - Русия какво ви е мнението

Да парирам ударите на Дефи с песньовките на Роси, като пусна едиин нов хит.

Ако има някой в темата, който ще му се изкефи на макс, това ще да е @Noke

Ноке, поздравче. :)

 
Да парирам ударите на Дефи с песньовките на Роси, като пусна едиин нов хит.

Ако има някой в темата, който ще му се изкефи на макс, това ще да е @Noke

Ноке, поздравче. :)

Няма удари. Просто с един тиган се опитвам да те събудя. Защо и аз незнам.
 
Я некой военен тактик, па може и обикновен редит копипейстър да обясни що Украйна неще да развее флага на победата и да признае, че са ударили врага?

Oleksiy Danilov, secretary of Ukraine’s national security council, denied responsibility for the attack. “For some reason, they say that we did it, but in fact this does not correspond with reality,” he said on Ukrainian television.

Няма ли това да вдигне морала ехеее... е друго си е да награждаваш храбрец препсувал кораб по радиото... нищо че 10 мин. по късно е изял шамарите.. ма все пак храброто си храбро.

пп. Аз имам една фейк конспиративна теория за хеликоптерчетата, спусната ми деркно от Путин на смс, ма зася ще си я запазя... щото такова.. да видя първо превода по сметката.
 
пп. Аз имам една фейк конспиративна теория за хеликоптерчетата, спусната ми деркно от Путин на смс, ма зася ще си я запазя... щото такова.. да видя първо превода по сметката.
Кажи де, интересно ми е.
 
Аз имам една фейк конспиративна теория за хеликоптерчетата, спусната ми деркно от Путин на смс, ма зася ще си я запазя... щото такова.. да видя първо превода по сметката.
Айде още един дефнюз...

Дай на ушенце, няма да казваме на никой, докато не мине транзакцията. Ако се налага трансфер в рубли може да се забави превода, а ние не можем да чакаме.
 
ПП: Горе ме обвиняват че не пазарувам в Кауфланд ли?
То си е за обвинение. Не си закупил полагащото ти се количество евроатлантически ориентирани артикули.
(Аз моето го пробутах на ремайнда, че той искаше повече да си вземе и само олио купих)

1648969459424.png

1648969525470.png
 
Последно редактирано:
За тия, дето ще се лишат от удоволствието да чуят страхотната песничка ''дядя Вова мъй с табой'', ето една малка част от красивия текст, който ще пропуснат. :)


1648970043453.png
 
Последно редактирано:
Официално се извинявам на @nandibandi
Тя е добро момче.
 
Клошарите са хванали бременното момиче от Мариупол , и сега клошаритеот ФСБ я ползват за пропаганда:

Същата история като с ония американец, дето обясняваше колко е зле в чуждестранния легион, и той се оказа пленен, но вече се е прибрал. Кефете се на истории за балъци.
 
Кефете се на истории за балъци.

Да, да! Дай да пусна и аз една от същия калибър.

Това, че археолозите не са намерили никакви украински пари недвусмислено доказва е могъщите укри още преди христа са използвали кредитни карти.

PS. Обогати си малко речниковия запас. Хинт - прочети някоя книга, вместо да поучаваш оргазми в редит.
 
Последно редактирано:

Отивай да гледаш чекистите или да пишеш в темата за КОВИ, не знам как още не сте си направили и теми за кацането на луната, че е фейк, както и за 11 септември , че е инсайт джобс.
 
Значи ето къде отивали пералните, от изгорелия камион, баси клошарите.

a51bdb7b8af08285c0bbb2e346c2fb86.jpg
 
12 години, боко тиквата, ни отлагаше превъоръжаването, и сме с руски боклуци от до.

https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_equipment_of_the_Estonian_Defence_Forces

Направете сметка Естония с какво разполага, и го сравнете с нашите.
https://bg.wikipedia.org/wiki/Военновъздушни_сили_на_България - ВВС-то ни е под всякаква критика. Само руски таралясници и чупеняци от СССР времето.


https://www.clubz.bg/126317-trite_b...ghEnsh1RSS-KsM8sXnZPmBgC5PLoIsm5B4OzNt7FX0Egs Впрочем прибалтийските републики се отказаха от всякакъв руски газ.
 
Клошарите
Според Такър клошарската държава е ю ес ей с - държавна политика за създаване на клошари

 
А най-тъжното в цялата ситуация е, че американците са по-адекватни от марионетното ни правителство.

''демократът'' Zеленски банва 11 опозиционни политически партии и затваря всички медии, които не разпространяват лъжите на нацисткия му режим. Какво доживяхме? Американски медии да ни информират за случващото се през едно Черно море разстояние.

 
Видео клип от Буча, на -4 трупа на жертвата си движи ръката.

 
Дори NYTimes признава че рейтингът на Путин и поддръжката на военните действия са се вдигнали с бая сред населението на Русия.

 
Клошарите са хванали бременното момиче от Мариупол , и сега клошаритеот ФСБ я ползват за пропаганда:

Същата история като с ония американец, дето обясняваше колко е зле в чуждестранния легион, и той се оказа пленен, но вече се е прибрал. Кефете се на истории за балъци.

По CNN, Аnderson Cooper каза, че e умряла още в началото на Март :). Ако не вярваш на CNN си руски агент.
 
Дори NYTimes признава че рейтингът на Путин и поддръжката на военните действия са се вдигнали с бая сред населението на Русия.


Като някой избяга от Русия, понеже не харесва Путин или вярва на пропагандата на Запада, като иде на запад и такива като част от колегите тук го канселират му идва като удар с мокър парцал.

photo_2022-04-03_11-24-18.jpg
 
Последно редактирано:

Горе