Украйна - Русия какво ви е мнението

Крумов, така е по-добре, че иначе се губи ефектът, ако не кликнат

putin-laughing-gif.23378
 
Страхотни неща има за него в гугъл, я му пусни един чек, да си видиш източниците.

Glasnost Gone честно ли? Също толкова достоверно като ... иди нахуй ... за бустване на морала ...

Lancaster поне застава с лицето и името си.

Ама ако не е ларавел не е програмиране, ако не е год блесс амарика значи не е истина. Дечко, дечко не се люти
 
Glasnost Gone честно ли? Също толкова достоверно като ... иди нахуй ... за бустване на морала ...

Lancaster поне застава с лицето и името си.

Ама ако не е ларавел не е програмиране, ако не е год блесс амарика значи не е истина. Дечко, дечко не се люти

Можеш ли да направиш едно изречение без ad hominem. Вземи се кротни малко, явно че ви бият много в Украйна, резила си е голям, няма нужда да се нервиш и да вземаш неща извън темата, като програмирането, че да се правиш на интересен - досега нищо не съм ти казвал извън темата.
 
Божке, ти се хващаш за първото изречение, вадейки го от контекста, а тя стаатията е от миналата година, сега виждам. :D
:D :D

Може да потърся друг източник по-късно, че сега нямам време :)

Добре де ти как търсиш информация, щото каза, че Американците купували Руски петрол/ газ - прочете ли го някъде или го чу у фейса? Няма такова нещо вмомента.
 

Не че, някой беше тръгнал да ходи. Сега остана да направи само още един указ - забрана за напускане на Русия, и е доста близо до СССР-то, за което така мечтае и без това.
 
Добре де ти как търсиш информация, щото каза, че Американците купували Руски петрол/ газ - прочете ли го някъде или го чу у фейса? Няма такова нещо вмомента.
Е, аз пуснах линк към статия от бг медия. На предишната страница е. В статията се твърди, че е изказване на руски член на правителството (ако не се лъжа), но реално няма как да отворя нити един руски новинарски сайт, за да видя има ли го в техните новини - знаеш защо.

Ама пък те открих теб и твоя еквивалент в западните държави

 
Е, аз пуснах линк към статия от бг медия. На предишната страница е. В статията се твърди, че е изказване на руски член на правителството (ако не се лъжа), но реално няма как да отворя нити един руски новинарски сайт, за да видя има ли го в техните новини - знаеш защо.

Ама пък те открих теб и твоя еквивалент в западните държави


Добре де, за кой път казваш нещо, после не искаш да се поправиш, не знам защо сменяш темата на личностна основа, вместо да кажеш сериозно ли смяташ, че САЩ купуват от Русия вмомента. Вмомента както някой дипломат беше казал, взаимоотношенията са им в марианската падина - САЩ- СССР-то и не виждам това да се промени следващите 10 години минимум, с Кремъл такива каквито са.
 
Добре де, за кой път казваш нещо, после не искаш да се поправиш, не знам защо сменяш темата на личностна основа, вместо да кажеш сериозно ли смяташ, че САЩ купуват от Русия вмомента. Вмомента както някой дипломат беше казал, взаимоотношенията са им в марианската падина - САЩ- СССР-то и не виждам това да се промени следващите 10 години минимум, с Кремъл такива каквито са.
Първо, клипчето ще бъде оценено подобаващо, затова го пуснах.
Второ, няма как да се поправя, преди да съм сигурна, че е фейк. Ако е, нямам проблем - правила съм го.
Трето, хич не ги слушай театралните закани по медиите. Сащ и Русия ще продължат да си въртят търговийката, независимо какви семки мятат на плебса. А и да не изключваме възможността да играят комбина за въвеждането на НСР, за който санкциите поставят доста добра основа.
 
Трето, хич не ги слушай театралните закани по медиите. Сащ и Русия ще продължат да си въртят търговийката, независимо какви семки мятат на плебса.

Чекни Северна Корея, и Иран след ислямизацията и санкциите ( края на седемдесетте), да видиш колко търгуват със запада.
 
Това го правят постоянно. Или не се пише нищо или се сменя темата. Виж, че млъкнаха за "движещата се ръка" на трупа. Сега друга опорка, че нямало трупове. Същото и с клиповете на които уж трябваше да видим живите щитове, а то дори тела на украинци нямаше, само една униформа. Падне едната опорка, веднага се вади друга.
 

Не че, някой беше тръгнал да ходи. Сега остана да направи само още един указ - забрана за напускане на Русия, и е доста близо до СССР-то, за което така мечтае и без това.

Поредния фалш.., който споделяш.. гониш 100%

транслейтнато:
Владимир Путин е подписал указа "За реципрочни визови мерки във връзка с неприятелски действия на чужди държави", документът е публикуван на портала за правна информация.
По този начин Русия преустанови действието на някои клаузи от споразуменията за облекчаване на визовия режим с ЕС, Норвегия, Дания, Исландия, Швейцария и Лихтенщайн.
Това се отнася по-специално за членовете на официалните делегации на страните от ЕС и за журналистите.
Преустановява се и действието на нормата, според която притежателите на дипломатически паспорти могат да влизат в Русия без визи.
vs
Путин подписа указ, който забранява на българите и други неприятели да влизат в Руси

:D
 
Намери си видеа секунди след удара, тея теории на конспирациите ги остави във фейса. Наистина кажи - че да си сверим часовниците, да знам колко си назад - Русия бомбандира ли Украйна или не? Или всичко е фейк?

Нямам вече фейсбук, ще ти дам пример аз бях по едно време баннат за това:


51 експерта от разузнаването са подписаха преди две години, че лаптопа на Хънтър Байдън е руска дезинформация.


Трябваха 2 години за да излезе истината на яве и редовните amerikanski медии които лъжат - CNN, NYTimes, Washington Post да го потвърдят.

За атаката с химическите оръжия в Сирия трябваха три години на BBC както постнах малко по нататък.




Че бомбардира - бомбардира даже е толкова ефектно :), че Зеленски забрани да се снимат и шерват такива неща, но не се цели в цивилни. От Одеса вчера.

 
Забраната е разбираема и става въпрос за забрана на видеа, които могат да покажат позициите на украинската армия, а разбира се винаги и казват, да снимат безчинствата от войната и пораженията.

@NovaPS добре, така да е.


 
Забраната е разбираема и става въпрос за забрана на видеа, които могат да покажат позициите на украинската армия, а разбира се винаги и казват, да снимат безчинствата от войната и пораженията.

@NovaPS добре, така да е.


Страхотна новинаа, браво. Полша заслужава да стовари ядрено оръжие на своя територия. Нека...
 
Страхотна новинаа, браво. Полша заслужава да стовари ядрено оръжие на своя територия. Нека...

Само Путин ли има право на ядрено оръжие в Европа? Същия мрънкаше за разполагане на ядрено оръжие в Беларус. А и от измежду 9-те ядрени сили, само Русия и Северна Корея, ги споменават във всяка реч, и плашат с бутона.
 
Търси, ама гледай да са легитимни и с контекст. Това да не са руските прошляци, да плашат и да си оставят партньорите, особено Европа.
Казано от шеф на НАТО, ще е легитимно ли?
 
Казано от шеф на НАТО, ще е легитимно ли?

"Да не забравяме, че и НАТО разполага с ядрени оръжия". Това ли? Ами човек, то се вижда кой иска да провокира и да ескалира ситуацията. Спомняш си началото на войната, Путя нареди висока ядрена бойна готовност, и почна да прави учения нагоре в Русия, с ядрените му сили. САЩ казаха, че няма да повишават готовността, и да ескалират. От всичките речи, които съм гледал на Стотенберг, той е последния човек, който иска да ескалира положението, даже за мен лично, е прекалено мек, но явно не искат да оставят Путин без възможност и изход, че такъв човек може да натисне ядреното копче, ако се почуства притиснат.
 

Горе