Украйна - Русия какво ви е мнението

@南迪班迪 (= @nandibandi, по-точно Нанди Бънди го превежда) - 这是很好的,这是你,否则的话题是与妈妈睡觉
 
Безмайнд

2600dbf855cd3cfe007b2cbee874a6ab.gif
 
Немската преса за събитията в Буча: Очевидно е фалшификат | Mood Time
Колко пъти да ви хващам в евтината ви пропаганда? Ако "Немската преса" е една журналистка на свободна практика, която дори не открих да работи в някаква медия, добре, браво. Ето и върха в кариерата й, явно е Тик Ток журналистка - https://www.tiktok.com/discover/alina-lip

пп. "През 2019 г. Алина стартира своя YouTube канал „Happy in Crimea“, последван през 2020 г. от канала „DruschbaFM“ заедно с журналиста Сергей Филбърт. През пролетта на 2021 г. Алина най-накрая направи същото като баща си и също се премести в Русия."
 
Последно редактирано:
Колко пъти да ви хващам в евтината ви пропаганда? Ако "Немската преса" е една журналистка на свободна практика, която дори не открих да работи в някаква медия, добре, браво. Ето и върха в кариерата й, явно е Тик Ток журналистка - https://www.tiktok.com/discover/alina-lip
Като повторните преправени "кадри от огледалата" ли? Които бяха изненадващо различни от официалното украинско видео? Не ми се занимаваше и още не ми се занимава с глупостите ти, нямам време за такива хора (иначе материал, че не е капка - има). То само да съпоставиш оригиналния немоделиран с този повторен фалшификат, е повече от достатъчно.
Да убедя някой, който се прави на паднал от луната, наистина ли с това трябва да се занимавам.:)
Събитията ще приключат, но последствията - не. И тогава всеки ще може да си преосмисли и преоцени как е разсъждавал. Нали..
 
Като повторните преправени "кадри от огледалата" ли? Които бяха изненадващо различни от официалното украинско видео? Не ми се занимаваше и още не ми се занимава с глупостите ти, нямам време за такива хора (иначе материал, че не е капка - има). То само да съпоставиш оригиналния немоделиран с този повторен фалшификат, е повече от достатъчно.
Да убедя някой, който се прави на паднал от луната, наистина ли с това трябва да се занимавам.:)
Събитията ще приключат, но последствията - не. И тогава всеки ще може да си преосмисли и преоцени как е разсъждавал. Нали..

С една "малка" подробност, че про-руския канал, който първи пусна видеото също каза че е фалшификат.

1649224506649.png
 
С една "малка" подробност, че про-руския канал, който първи пусна видеото също каза че е фалшификат.
Да, това щях да кажа, ако се бях надъхал да отговоря - че не ме интересува проруския канал, който пуснал видеото. Изобщо не ме интересува тяхното видео и кво казват.
Аз ти пуснах видеото на Украинските.. какви бяха - войски, полиция. Тяхното официално от личният им офиц. туит. (После, вечерта или утре, ще си потърся поста.)

Ето друг забавен каданс, вчера го гледах, преди 5 или 6 часа, но сега "Този туит е нарушил правилата на Twitter." Защото е доказана дезинформация може би? Беше просто 3 пъти забавен каданс на хипотетичната "капка". Чакай да видим дали тук ще излезе нещо все пак:

А изправящите се трупове СЪЩО в това, което пусна (или дреуг пусна) - бяха...различни от официалното украинско видео. Просто като имам време ще ги постна съшити едно след друг да се види.

Но като цяло...ебаси глупостите човече, ебаси духа на темата, не е истина (Изобщо не ми е нещо неудобно, нещо да се чувствам разобличен в дезинфо - нищо подобно, напротив, точно обратното. Има толкова материали, които не съм поствал.). Но духа, който се създаде, за мен е усмъртителен. Тва е някакъв геймърско-форумно-тролски хаплив дух, който ако носи нещо, не знам. Е, ако беше с цената на това, че хипотетичния "друг отбор юнаци" сте дебънкнали "нашия отбор" (от който аз не съм част) - да кежеш, добре. Но не; хапането обаче е на ниво (най-вече знаем от кой - професионалния живеещ в интернет и профи геймър). Хубаво, щом се харчи, в крайна сметка общуването е бизнес между общуващите...
 
С една "малка" подробност, че про-руския канал, който първи пусна видеото също каза че е фалшификат.
Въпросът не е кое видео е фалшификат, а кое действие е логично.

Елементарната логика показва, че дивиденти от жалката инсценировка с Буча печели сащ:

1. Принуждавайки Европа да налага още по-драстични санкции на Русия, с които се самоубива;

2. Лъжливите обвинения се появиха точно в момента, в който украйна беше заявила черно на бяло, че ще възприеме политика на военен неутралитет на преговорите в Турция;

3. Партенката даде право на сащ да замрази разплащанията на Русия по външния дълг, с което се цели довеждане до нейния фалит.

Какво печели Русия? Абсолютно нищо, напротив. Защо руските/чеченски войници биха убивали цивилни и то ''за удоволствие'', след като от самото начало на операцията имаха ясни и строги инструкции ''да се пази'' мирното население и дори украйнските войници, които слагат оръжие?

Губи ви се причинно-следствената връзка, но в това няма нищо странно. Западният модел да се убива способността за логично/критично мислене работи. Браво, вие сте програмирани безмайндчета - всички редит-педита до един.

Ай хубав ден :D
 
Започнаха да излизат видеа от дронове и сателитни снимки но вие виждате това което ви се иска.

не ме интересува проруския канал, който пуснал видеото. Изобщо не ме интересува тяхното видео и кво казват.

Да, не те интересува защото не ти отърва, защото не подкрепя измислената ти теза. По-достоверен източник от този на противника едва ли може да има. Отново е на лице синдрома в който белите учат черните, че са дискриминирани. Тука е българите учат руснаците, кое видео е фалшиво и кое не. Ай хубав ден.
 
真相终会浮出水面,并不是看起来的那样
 
我对她的看法是正确的
 
"Съобщенията, че цивилни са открити мъртви по улиците на Буча (така ли е правилното?), северозападно от Киев, получиха много медийно внимание в неделя и предизвикаха остри реакции."

Туита долу казва:
"Какво ще кажете за такива видеоклипове? В 0.12 трупът движи ръката си, а в 0.30 се изправя в огледалото за обратно виждане. Твърди се, че е заснет в Буча/Киев."
(освен ако според Новата коректния превод от немецки не е различен, моя с машинен.)
А тука в 46-47 мин не се ли вижда в страничното огледало още един необичайно подвижен труп, който изглежда си е починал и се изправя?
Я гледай - туитовете вече не са налични:) Но пък твоите - на Галко и руската признала си агенция - си стоят
Шараните пак са налапали кукичката с пропаганда. Самия руски канал в Телеграм, който публикува клипа написа опровержение. Пишат, че става въпрос за капка вода или дефект по стъклото. Прилагам скрийншот от чата и зуумнато видео на което се вижда много добре, че това е всичко но не и движение на ръка. Но няма проблем, продължавайте да бъдете остроумни и иронични.

277806234_10227001732610195_6599575194687841356_n.jpg




Значи ще съдим по тях и тези, които ги разпространяват. Ще бъдем спокойни с едната останал картина. Хубаво е.

ЕДИТ: Стои си това с "капката бе" (на 08-09 секунда) - ето, вижте всички и преценете. Ако е капка - капка да е. Който може - да забави каданса, да се заиграе и да прецени.
 
призрака на киев никога не съм го споделял, щото разбирам от авиация, само вие си го споделяте.

Ето и някои интересни постове от реддит
1649227156066.png
1649227095719.png
Има една камара новини от 2 дни, ти решаваш да се заяждаш. Ще приема, че няма какво да кажеш по темата с войната.
Аз пък ще приема, че постваш недостоверна плява, която след време като ти се припомни "не си я чувал" или леко мънкащо "е то за бустване на морала", не е проблем да лъжат с такава благородна цел.

Важното е "новини" да има, докато се изясни, че са фейк ще се избълват десет пъти повече нови бози.
 
Последно редактирано:
ЕДИТ: Стои си това с "капката бе" (на 08-09 секунда) - ето, вижте всички и преценете. Ако е капка - капка да е. Който може - да забави каданса, да се заиграе и да прецени.

Нали точно това съм пуснал, забавен и зуумнат каданс. В канала който съм цитирал също го има целия клип, седи си, със становището че е фейк това за ръката.

Значи играли са си да слагат живи хора (които да играят умрели), наместили са ги на пътя, организирали са цялата постановка и накрая "актьора" точно когато минават да снимат, ще си вдигне ръката и те ще го публикуват след това. Да, добре.
 
Meanwhile в САЩ: инфлация, пик на престъпността, Жо Байдън си отива.


Евала на Путин - пуца по Украйна, събаря САЩ.
 

Горе