Украйна - Русия какво ви е мнението

Човече, ходи се прегледай. То ясно, че не сте в час, ама ако искате да ви бомбандират, аре бегом в украйна, докато още я има.

Украйна нали точно затова я бомбандираха, защото не е в НАТО. Някои хора тук страдат от когнитивен дисонанс.
 
Човек ти добре ли си? Каква е тая истерия от теб и Ремайндера? Ще си докарате някой инсулт на млади години.
Каква партизанска война те гони. Ще хвърлят камъни по танковете ли. Айде стига филми...
Пускам ви инфо проверено ако не искате няма? Незнам каква истерия, каква пропаганда! Чисто и просто инфо безпристрастно! Каква иначе е ползата от тая там? Разбрахме, че едни хора харесват Путин други не и какво следва от това 100 страници да го оточняваме ли?

Не е ли по добре просто да се поства информация без значение от пристрастията? Примерно ето ти инфо загинали воени 5000 украйнски и 3000 руски военни!

Инфото е много зор в момента има много фейк в потоците!
 
kомсомолец ли напъна
за въжето на twoпъна.

Ние в безопасност ли сме?

Младите комсомолци имат неприлични желания...

"...
— Имате ли гаечен ключ? — попита Уинстън, докато развърташе капачката на сифона.

— Гаечен ключ — повтори мисис Парсънс и моментално се засуети безпомощно. — Не зная със сигурност. Може би децата…

Като трополяха и духаха в гребена, децата нахлуха в хола. Мисис Парсънс донесе гаечния ключ. Уинстън източи водата и с отвращение махна снопчето косми, което бе запушило сифона. Изми, доколкото можеше ръцете си със студена вода от крана и отиде в другата стая.

— Горе ръцете! — изрева дивашки глас.

Хубаво и ячко деветгодишно момче бе изскочило иззад масата и го заплашваше с автоматичен пистолет играчка, а сестричката му, с около две години по-малка от него, правеше същото с дървена пръчка. И двамата носеха униформата на Разузнавачите — сини шорти, сиви ризи и червени връзки. Уинстън вдигна ръце над главата си, но някак боязливо — момчето се държеше толкова застрашително, че не приличаше съвсем на игра.

— Предател! — крещеше момчето. — Мислопрестъпник! Евразийски шпионин! Ще те застрелям, ще те изпаря, ще те изпратя в солните мини!

Изведнъж и двамата заскачаха около него, крещейки „Предател!“ и „мислопрестъпник!“, като момиченцето повтаряше всяко движение на брат си. Беше зловещо, като играта на тигърчета, които скоро ще пораснат и ще се нахвърлят върху хората. В очите на момчето прозираше премерена жестокост, съвсем очевидното желание да удари или ритне Уинстън и съзнанието, че скоро ще е достатъчно голям, за да го направи. Добре, че пистолетът в ръката му не е истински, каза си Уинстън.

Погледът на мисис Парсънс скачаше неспокойно от Уинстън към децата и обратно. В по-ярката светлина в хола той с интерес отбеляза, че в бръчките на лицето й наистина имаше прах.

— Толкова са шумни — каза тя. — Ядосват се, че не можаха да видят обесването. Прекалено съм заета, за да ги заведа, а Том няма да се върне от работа навреме.

— Защо да не видим обесването? — крещеше момчето с пълен глас.

— Искам да видя обесването! Искам да видя обесването! — опяваше момиченцето и продължаваше да подскача.

Уинстън си спомни, че тази вечер в парка щяха да бесят някакви евразийски пленници, обвинени във военни престъпления. Това ставаше веднъж месечно и представляваше популярно зрелище. Децата винаги вдигаха врява да ги водят. Той се раздели с мисис Парсънс и се запъти към вратата. Но не беше направил и шест крачки по коридора, когато нещо го удари по врата и почувства пареща болка. Сякаш в плътта му се бе впила нажежена до червено тел. Обърна се точно навреме, за да види как мисис Парсънс тегли сина си обратно в апартамента, а той прибира прашката в джоба си.

— Голдщайн! — изрева момчето, докато вратата се затваряше зад него. Но Уинстън бе най-силно поразен от погледа на безпомощен ужас върху сивото лице на жената.

Вече в апартамента си той мина бързо край телекрана и отново седна пред масата, като продължаваше да търка врата си. Музиката от телекрана беше спряла. Вместо нея насечен военен глас четеше с животинско наслаждение описанието на въоръжението на новата плаваща крепост, току-що пуснала котва между Исландия и островите Фароу.

С тези деца животът на клетата жена трябва да е същински ад, помисли си Уинстън. Още година-две и ще започнат да я дебнат ден и нощ за признаци на неправоверност. Сега почти всички деца бяха ужасни. Най-лошото обаче беше, че с помощта на организация като Разузнавачите систематично ги превръщаха в неуправляеми зверчета, но това ни най-малко не ги подтикваше да се бунтуват срещу дисциплината на партията. Напротив, те боготворяха партията и всичко, свързано с нея. Песните, парадите, знамената, излетите, ученията с пушки играчки, скандирането на лозунги, обожествяването на Големия брат — за тях всичко това бе славна игра. Цялата им свирепост се насочваше навън, срещу враговете на държавата, срещу чужденците, предателите, вредителите, мислопрестъпниците. Беше почти в реда на нещата хора над трийсет години да се страхуват от собствените си деца. И с пълно основание, защото не минаваше седмица, без „Таймс“ да публикува съобщение как някакъв малък подслушвач доносник — обичайният израз бе „дете герой“ подочул компрометиращо изказване и предал родителите си на Полицията на мисълта..
..."
 
Е тия ще оправят работа, споко миленчетата


Не се сдържах да пусна и коментарите към статията

1645806334285.png
 
Пускам ви инфо проверено ако не искате няма? Незнам каква истерия, каква пропаганда! Чисто и просто инфо безпристрастно! Каква иначе е ползата от тая там? Разбрахме, че едни хора харесват Путин други не и какво следва от това 100 страници да го оточняваме ли?

Не е ли по добре просто да се поства информация без значение от пристрастията? Примерно ето ти инфо загинали воени 5000 украйнски и 3000 руски военни!

Инфото е много зор в момента има много фейк в потоците!
Лошо няма да се поства безпристрастна информация, но таква до момента не видях. сигурен съм и никой от другите. Ако аз почна да поствам клипове и линкове обратни на вашите мнение странно защо са фалшиви. Но ако са антируски са свята истина. Това ме дразни.

Днес гледха клипче на някава тикотокърка дето рева 10 мин как руски войници убили майка и. Кой нормален човек би правил лайф за такова нещо а след това да благодари на последователите си за лайковете и сърчицата...

Факт е,че няма какво или кой да спре Русия да завърши това което е започнала. Беше очаквано, разбираемо и неизбежно. Далеч съм съм от мисълтда серадвам, че има жертви и от двете страни както Ремайнда.

Основната вина за ситуацията е на ЕС и НАТО. Доста години играеха на ръба с Украйна против руските интереси. От политическа гледна точка Путин взе единственото правилно решение. Не зная какво представлява човека Путин, но като политик и лидер няма равен последните 20 години.

Нашите болонки вместо да налайват отдавна трябваше да усучат и Русия и НАТО и ЕС на малкия си пръст. Като буферна зона нямаме цена.
 
Нормалните хора - направете това, за да си спестите разправии с руски тролове.

Преди можеше да се види, че публикуват, но вече не се виждат изобщо мненията им, само от цитати, дайте да блокираме кремълските утрепки, и да не се занимавате и вие с тролове.
 
Последно редактирано:
Нагла, пияна сган до безобразие
Как разбра, че са пияни? Много ме радват такива клипчета. Смели и отговорни украйнски граждани карат автомобила си правейки лайф за да покажат как руската пияна сган стреля по цивилни.... ОМГ. По- едно време те мислех за нормален. Вече не знам какв да си мисля дори...
 
Как разбра, че са пияни? Много ме радват такива клипчета. Смели и отговорни украйнски граждани карат автомобила си правейки лайф за да покажат как руската пияна сган стреля по цивилни.... ОМГ. По- едно време те мислех за нормален. Вече не знам какв да си мисля дори...
Явно не е наясно, че украинците пият даже повече от руснаците. По селата ограбват старите хора, за да си купят бутилка водка, ама той хамериканеца от де да знае...
 
Това видео е показателно какво мислят за руската пияна сган и колко ги уважават.
Баси и нескопосания фейк.

Днес гледха клипче на някава тикотокърка дето рева 10 мин как руски войници убили майка и.
Отвори работа на ремайнда да го търси.
 
Лошо няма да се поства безпристрастна информация, но таква до момента не видях. сигурен съм и никой от другите. Ако аз почна да поствам клипове и линкове обратни на вашите мнение странно защо са фалшиви. Но ако са антируски са свята истина. Това ме дразни.

Днес гледха клипче на някава тикотокърка дето рева 10 мин как руски войници убили майка и. Кой нормален човек би правил лайф за такова нещо а след това да благодари на последователите си за лайковете и сърчицата...

Факт е,че няма какво или кой да спре Русия да завърши това което е започнала. Беше очаквано, разбираемо и неизбежно. Далеч съм съм от мисълтда серадвам, че има жертви и от двете страни както Ремайнда.

Основната вина за ситуацията е на ЕС и НАТО. Доста години играеха на ръба с Украйна против руските интереси. От политическа гледна точка Путин взе единственото правилно решение. Не зная какво представлява човека Путин, но като политик и лидер няма равен последните 20 години.

Нашите болонки вместо да налайват отдавна трябваше да усучат и Русия и НАТО и ЕС на малкия си пръст. Като буферна зона нямаме цена.
Как не си видял? Ти явно не цъкаш линковете пуснал съм ти видеа от репортери не фейкове! И видеата са в двете посоки!

Пускай видеа! Ако видиш нещо интересно пускай! Ако видиш фейк от това което е пуснато докажи, че е такова (ще ми е полезно, за да се отсеят много е трудно има много фейк факт е).

Това което пускам е с цел да се следи ситуацията и предлагам това да се пуска в темата и вече ако е фейк да се отсява?

Инфо: Очаквасе по късно да се одобрят санкциите за swift и да спрат системата за Русия

Непотвърдено: Русия се готви да спре фейсбук и инстаграм в страната!
 
Последно редактирано:
айде дефнюз и той в игнора.
Стига бе човек, успокой се. Никой от нас не е спокоен наистина, аз поне не съм против теб.
 
Айде още един руски чукундур в игнора.
Интересно защо едната страна се придържа що годе към добрия тон, а другата истерясва и ръси лични обиди наляво и надясно :D

А беше нормално момче преди години (booster maybe?)
 
Последно редактирано:
Докато има хора, толкова развълнувани от американски, руски, китайски хулигани ще има и войни. Лично аз, тайно се надявам да метнат нюковете. Сегашното ни общество е изградено върху парите, живота се измерва в пачки.

Относно тупана аз също репортнах пост, в който кълнеше кат дърта циганка.
 

Горе