Украйна - Русия какво ви е мнението

Енергетиката ти беше някак различна. Много добре те усетих.
(замествам дефа)
Според десния Сашо, вече било станало ясно че Путин НЕ е глобалист.

 
Според десния Сашо, вече било станало ясно че Путин НЕ е глобалист.

Не е, само иска да прави същата цифрова кошара с "а гъкнеш - а стой гладен", наблюдение и вакса на макс, леко така и същата депополя; иначе не е, не е глобалист. (Той виж че 2 години се спука да разправя за фалшивата пандемия, която целяла да трансформира обществото, да порокара цифров паноптикум, малко депополя така, и ни вакса - ни сертифицира. И сега нямал да продава газ на Китай, заради отношението към шанхайци).
Лигльовци - сички да ви трансхуманизира по източен модел!!!:):)
(Ша ва фане президънт Керенски, та ша ви каже..)
 
Последно редактирано:
На ЛС го тормозих, доде не кандиса, Нанде.
Мчи аватара си беше ок. Грозен, но кат си гледал Attack on Titan усещаш даже топли чувства. Начи просто трябва да го гледаш. Сичките сезони ги има у замундата :)
 
Мчи аватара си беше ок. Грозен, но кат си гледал Attack on Titan усещаш даже топли чувства. Начи просто трябва да го гледаш. Сичките сезони ги има у замундата :)
Не съм бе ги гледал тия Титани, Ноката от там ли го е дръпнал? Аз мислех, че го е измислил, той нали нещо дращи, рисува, аз така знам (има мемета на профила даже). На мен за Чистката (The Purge) ми напомняше тоя аватар, все едно, че ще ме коли с брадва.:)
--

Виж ги, виж ги с Нандиня двамата как ми слагат ядосани личица на тоя пост
Не е, само иска да прави същата цифрова кошара с "а гъкнеш - а стой гладен", наблюдение и вакса на макс, леко така и същата депополя; иначе не е, не е глобалист. (Той виж че 2 години се спука да разправя за фалшивата пандемия, която целяла да трансформира обществото, да порокара цифров паноптикум, малко депополя така, и ни вакса - ни сертифицира. И сега нямал да продава газ на Китай, заради отношението към шанхайци).
Лигльовци - сички да ви трансхуманизира по източен модел!!!:):)
(Ша ва фане президънт Керенски, та ша ви каже..)
Не щат и да чуят:)
Вижте ги всички Ноката и Нандито какви са руски троли, те и ше ме канселират още малко:):)
 
@ Блинки, моля та да вземеш отношение към двете Angry личица, които Нанди И Ноке неправомерно ми поставиха. Уронват ми престижа, а тук въртя бизнес. Моля за навременна реакция!:(
 
потребители на социалните мрежи и на Telegram
Това не бяха ли изворите на святата и чиста истина когато ги споделяш ти?!? Но ако ги споделя друг са фейк и жалки.... Милия, съвсем си изпляскъл... Кажи, кое руско чедо те натъпка като печена патица и с какво, сън не ме хваща от любопитство?
 
Последно редактирано:
Мчи аватара си беше ок. Грозен, но кат си гледал Attack on Titan усещаш даже топли чувства. Начи просто трябва да го гледаш. Сичките сезони ги има у замундата :)
Асенчо, Дефа те търсеше спешно снощи, а днеска го няма..

Значи на твоята съвест ще тежи ако е ритнал столчето, да знаеш.
 
@ Блинки, моля та да вземеш отношение към двете Angry личица, които Нанди И Ноке неправомерно ми поставиха. Уронват ми престижа, а тук въртя бизнес. Моля за навременна реакция!:(
Ти се радвай, че махнаха репите, че щеше да светиш в червено като знамето на СССР.
 
Не се прави на недоспала, ти ли си енергийния вампир тука?
(от лиготия натиснах "докладвай" на собствения си пост, замалко да се самодокладвам)
 
ти ли си енергийния вампир тука?
Аз ше да съм днеска, щото ниската енергетика до там води - почваш да смучеш от другите. Действието се нарича урочасване. Вържете си по един червен конец на ръцете, че не мога да контролирам процесите.

За тебе говоря. Време е картите да паднат
Какво действие се предполага да произтече от поста ви, господине?
 
Преоткрий България 2.0 фри едишън.

 

Горе