Украйна - Русия какво ви е мнението

Мда когато падна социализма имаше един виц.
На един митинг всички скандират:
- Демокрация! Демокрация!
Само един приглася:
- Менструация! Менструация!
Питат го защо така скандира, а той отговоря:
- Абе все тая, важното е кръв да се лее!

Та в този ред на мисли, колко от вас биха дали живота си за да се бият срещу този дето според тях е агресора и потъпква родната му страна.Без да е засегнал бизнеса ти, живота ти и т.н и да остави децата си сираци?
Има ли патриоти?
 
Пазете си здравето. Не е добре да се вълнувате. Инсулти, кръвно ала бала
Все от нещо ще се мре, ама това май не е твоя работа. Ти си се поддържай пък ние ще го измислим

АЛА БАЛА
 
Мда когато падна социализма имаше един виц.
На един митинг всички скандират:
- Демокрация! Демокрация!
Само един приглася:
- Менструация! Менструация!
Питат го защо така скандира, а той отговоря:
- Абе все тая, важното е кръв да се лее!

Та в този ред на мисли, колко от вас биха дали живота си за да се бият срещу този дето според тях е агресора и потъпква родната му страна.Без да е засегнал бизнеса ти, живота ти и т.н и да остави децата си сираци?
Има ли патриоти?
Аз бих се бил, без значение, че съм болен, без значение и много други неща. Ако мога да спася един живот, значи съм изпълнил мисята си... не бих се скрил като повечето мишки тук и не бих замълчал, за да спася нечии бизнес интереси или интересите на тия дето пръста на са си мръднали за тая скапана държава, в която не живеем, а живуркаме. И въпреки, че е такава, аз си я обичам и ще я защитавам винаги.
 
Все от нещо ще се мре, ама това май не е твоя работа. Ти си се поддържай пък ние ще го измислим

АЛА БАЛА
Ми тревожа се. Много навътре го вземате. Нали сте радетели за демокрация и свободи. Къде остана свободата на словото? Или такова има само докато всички мислят като вас.

За глупави едва ли сте, но необяснимо защо така се палите. Винаги си имам едно наум с хора прекалено надъхани относно дадена кауза. Обикновено винаги нещата колнята към финансов интерес. Може и да греша, но това се случва извънредно рядко.
 
Аз бих се бил, без значение, че съм болен, без значение и много други неща. Ако мога да спася един живот, значи съм изпълнил мисята си... не бих се скрил като повечето мишки тук и не бих замълчал, за да спася нечии бизнес интереси или интересите на тия дето пръста на са си мръднали за тая скапана държава, в която не живеем, а живуркаме. И въпреки, че е такава, аз си я обичам и ще я защитавам винаги.
Още си ерген без деца.Отпадаш.Отгоре на това няма начислена пушка т.е не ходил в казарма.
 
Аз бих се бил, без значение, че съм болен, без значение и много други неща. Ако мога да спася един живот, значи съм изпълнил мисята си... не бих се скрил като повечето мишки тук и не бих замълчал, за да спася нечии бизнес интереси или интересите на тия дето пръста на са си мръднали за тая скапана държава, в която не живеем, а живуркаме. И въпреки, че е такава, аз си я обичам и ще я защитавам винаги.
Боже, опази България от такива защитници.
 
Ми тревожа се. Много навътре го вземате. Нали сте радетели за демокрация и свободи. Къде остана свободата на словото? Или такова има само докато всички мислят като вас.

За глупави едва ли сте, но необяснимо защо така се палите. Винаги си имам едно наум с хора прекалено надъхани относно дадена кауза. Обикновено винаги нещата колнята към финансов интерес. Може и да греша, но това се случва извънредно рядко.
За теб парите са приоритет, за мен приоритет е ценностната система. Въпрос на личен избор.
 
Боже, опази България от такива защитници.
Това ли успя да ти сътвори главичката... друга песен ще пееш след време, но не знам дали ще го има тоя форум да си пишем щуротии.
 
За теб парите са приоритет, за мен приоритет е ценностната система. Въпрос на личен избор.
Утре ако РАДЕВ И ПЕТКОВ решат да разположат някакви оръжия на САЩ нали няма да те питат съгласен ли си.. може и да атакуват от тук Турция и обаче Турция се усеща и нахлува тука.. знаеш че не може да се сравни нашата армия с тяхната.. сигурно е 1 към 1000 разликата.. ахах ще ти кажат че ще ти дадат някакви оръжия и ти си готов да се биеш заради тази кауза?
 
Утре ако РАДЕВ И ПЕТКОВ решат да разположат някакви оръжия на САЩ нали няма да те питат съгласен ли си.. може и да атакуват от тук Турция и обаче Турция се усеща и нахлува тука.. знаеш че не може да се сравни нашата армия с тяхната.. сигурно е 1 към 1000 разликата.. ахах ще ти кажат че ще ти дадат някакви оръжия и ти си готов да се биеш заради таз
Нали се сещаш, че Турция като дойде в БГ със сила и започне, каквото и да било небивала военна операцация, ще бъде сравнена със земята? И, да защо да не се бия, аз имам семейство и трябва да го защитавам, макар и да рискувам собствения си живот. Абе пичове вие кой набор сте бе? Имате ли някакъв морал или още джитката на Command and Conquer или там как се казваше тая игра от миналото?
 
Спести на останалите и на мен позьорските лафове, много те моля.
Позьор си ти и твоите комунистически възгледи, които се опитваш да насаждаш във форум, в който има предприемачи или поне имаше такива.
 
Нали се сещаш, че Турция като дойде в БГ със сила и започне, каквото и да било небивала военна операцация, ще бъде сравнена със земята? И, да защо да не се бия, аз имам семейство и трябва да го защитавам, макар и да рискувам собствения си живот. Абе пичове вие кой набор сте бе? Имате ли някакъв морал или още джитката на Command and Conquer или там как се казваше тая игра от миналото?
Значи аз разбирам че ти си готов от сега да се биеш за целите на Америка , няма значение нищо друго :)
 
@Blinky аз съм свободен човек и смятам, че всеки има право да изкава мнението си във форума, но също така смятам, че не резумно това да се превръща във форум на леви екстремисти, които спекулират със сериозен конфликт, какъво е настоящия. Според мен пропагандирането на агрсия, в каквато и да било форма не е добро решение за предприемачески БИЗНЕС форум. По-добре е тази тема да се заключи. Може да пуснеш анкета, за да стане коректно.
 
Значи аз разбирам че ти си готов от сега да се биеш за целите на Америка , няма значение нищо друго :)
Не, не приятелю. Тая Америка много ви бърка в дупките. Ти се опитваш да изкривиш написното от мен и да ми насадиш думи, които не съм казал (написал).
 
Позьор си ти и твоите комунистически възгледи, които се опитваш да насаждаш във форум, в който има предприемачи или поне имаше такива.
Какво точно комунистическо казах? Ако визираш симпатията към Русия за комунизъм ......
 

Горе