Украйна - Русия какво ви е мнението

Викаш, по-добре да си про-фашистки дебил като ремайнда? А, чакай, ти беше неутрален пацифист, ей, как забравих..
@ReminD

Не знаех, че си "про-фашистки дебил", но @nandibandi ме усведоми... не се учудвам де, тъй като аз съм соросоид и джендър, според нейните твърдения в предишни постове... става все по-забавно в тоя форум.
 
@ReminD

Не знаех, че си "про-фашистки дебил", но @nandibandi ме усведоми... не се учудвам де, тъй като аз съм соросоид и джендър, според нейните твърдения в предишни постове... става все по-забавно в тоя форум.
Да се ограничим с "дебил" става ли?
 
@ReminD

Не знаех, че си "про-фашистки дебил", но @nandibandi ме усведоми... не се учудвам де, тъй като аз съм соросоид и джендър, според нейните твърдения в предишни постове... става все по-забавно в тоя форум.
Стига поства че всеки път се вижда що за копирайтър си.

Как пък всички "модерни" и "образовани" антируски европеиди са безнадеждни неграмотници?
Някой да даде разумно обяснение, моля.
 
Някой от дебилите тук може спокойно да отиде да замести този бездарник, и да види дали ще стане тор за слънчоглед от него.
Баси бореца за демокрация.
 
Бате яко е бърсал пак нощеска, за да угоди на дебилчето.

Постът му, който е пълен с агресия срещу убит журналист си седи, но моята констатация, че е торба с лайна е премахната.

Всъщност, премахнат е поста ми, но констатацията си стои като цитат в поста на Дефа.

Да, съгласна съм... И аз искам да се придържаме към добрия тон, но ако се погледнат коментарите от вчера, ще се види, че във всеки свой пост, наци-ловъра ни нарича ''дебили'', понеже не споделяме безумните му симпатии към империята на злото и фашистката държава.

Джендър-либерастка демокрация и модерация, сър. Работим под мотото ''за мен може, ама за теб - не''.
 
Според Скот Ритер Гонзало е бил отвлечен, измъчван и убит.

Всеки, който се радва на подобни новини, заслужава минимум 3 пъти по-лоша от неговата съдба.

 
Да обвиниш другите в това което правиш се нарича projection и Украйна го ползва доста в информационната война.

Смели украинци носят боеприпаси. ВСП - Військова служба правопорядку України. Надписа е на синята превръзка.
Точно това правиш ти.

Въпросната снимка е на Асошиейтед прес и е озаглавена: “Ukrainian servicemen carry a washing machine as they help to relocate goods from a destroyed by shelling market in Kharkiv, Ukraine.” Kharkiv marketplace was bombed on March 15th."

За сметка на това, голем купон пада в Беларуския Еконт. Колхозниците изпращат армагани на жената и петчленното дете.


Тук пък глада е взел превес. Разбирам ги, дет се вика, глада е по-силен от тока.


Ето ги тука с имена и какви са армаганите. Има интересни неща. Плячкосват дрехи и инструменти, после се чудим защо изперкват, като виждат как живеят нормални хора. Може да звъннете да проверите, пристигнали ли са пратките.

Nikolayev Pavel Aleksandrovich sent 205 kg. of tools, a TV and a chair to Rubtsovsk. Phone number: +79235652819

Grigorian Artur Ashotovich sent 60 kg. of clothes, batteries and spare parts for PC to Gornyak. Phone number: +79831066239

Shulaikin Nikolai Nikolayevich sent 60 kg. of clothes and fishing supplies to Birobidzhan. Phone number: +79142155101



 
Последно редактирано:
ако се погледнат коментарите от вчера, ще се види, че във всеки свой пост, наци-ловъра ни нарича ''дебили''
Като този ли:
Някой от дебилите тук може спокойно да отиде да замести този бездарник, и да види дали ще стане тор за слънчоглед от него.
Мисля, че всеки средностатистически неграмотен дебил може да замести този нашия бездарник, но се съмнявам, че и от него ще излезе добра тор. Наторените растения е много вероятно да пораснат с орязан и объркан генетичен код, с увреждания.

(Дали е допустимо, ще мине ли тоя коментар? По-различен ли е?)
 
Сметни, щом красная армия се бие с тея 56-ден, за какво става въпрос.
Обърни се към реалната опозиция тука, аз не съм:)
Тоя някъв келяв кризисен актьор, както и за мен цялата война продължава да бъде кооперативна пунта-мара за голям срив и голямо възстановяване (и за възраждане на нещо на/вкл. на територията на Украйна). И продължава, и продължава, с нови цели на операцията и нови санкции от другата страна, докога ли? А какво става през това време с Европа, със САЩ, с Русия, Украйна и останалите засегнати - много-много не се обръща внимание от повечето..
Не знам кой с кой реално се бие (иначе се и поубива, то това не пречи; жалко за жертвите), но последствията са факт и предстоят по-"добрите". При мен, в мойто мнение промяна няма; пък кой както реши да си ги вижда. Прилича и на операция "привеждане на населенията в режим бойни петли", освен останалите цели.

Другото, стандартните обяснения, са ми много конспиративни теории на мен.
 
Обърни се към реалната опозиция тука, аз не съм:)
Тоя някъв келяв кризисен актьор, както и за мен цялата война продължава да бъде кооперативна пунта-мара за голям срив и голямо възстановяване (и за възраждане на нещо на/вкл. на територията на Украйна). И продължава, и продължава, с нови цели на операцията и нови санкции от другата страна, докога ли? А какво става през това време с Европа, със САЩ, с Русия, Украйна и останалите засегнати - много-много не се обръща внимание от повечето..
Не знам кой с кой реално се бие (иначе се и поубива, то това не пречи; жалко за жертвите), но последствията са факт и предстоят по-"добрите". При мен, в мойто мнение промяна няма; пък кой както реши да си ги вижда. Прилича и на операция "привеждане на населенията в режим бойни петли", освен останалите цели.

Другото, стандартните обяснения, са ми много конспиративни теории на мен.

Тези изводи са валидни за почти всяка война в съвременната история (а и не само). Тази не е някакво "конспиративно" изключение. Подобни изводи и тези могат да се вадят винаги, винаги някой има интерес, винаги някой се възползва за сметка на други, винаги някой излиза по-силен, а друг е ограбен.

Ако благодарение на тази война се свалят зелените идиоти превзели ЕС и се смени либералния план, аз ще съм доволен. От наша гледна точка това е добре. Добре е също и че колебаещите се носталгици по комунизма и расия намалят все повече, докато се наливат огромни суми за пропаганда в едни кресливи маргинали. Хубаво е също да се изпращат оръжия на Украйна и войната да се води там, а не тук, който твърди обратното е дебил.

278846221_10224903028017256_8238763406422662733_n.jpg
 
Не ги цитирайте с quote, че така виждам глупостите на рашистите антиваксъри тука.
 
Точно това правиш ти.

Въпросната снимка е на Асошиейтед прес и е озаглавена: “Ukrainian servicemen carry a washing machine as they help to relocate goods from a destroyed by shelling market in Kharkiv, Ukraine.” Kharkiv marketplace was bombed on March 15th."

За сметка на това, голем купон пада в Беларуския Еконт. Колхозниците изпращат армагани на жената и петчленното дете.


Тук пък глада е взел превес. Разбирам ги, дет се вика, глада е по-силен от тока.


Ето ги тука с имена и какви са армаганите. Има интересни неща. Плячкосват дрехи и инструменти, после се чудим защо изперкват, като виждат как живеят нормални хора. Може да звъннете да проверите, пристигнали ли са пратките.

Nikolayev Pavel Aleksandrovich sent 205 kg. of tools, a TV and a chair to Rubtsovsk. Phone number: +79235652819

Grigorian Artur Ashotovich sent 60 kg. of clothes, batteries and spare parts for PC to Gornyak. Phone number: +79831066239

Shulaikin Nikolai Nikolayevich sent 60 kg. of clothes and fishing supplies to Birobidzhan. Phone number: +79142155101




Аз го казах преди седмици, че тея подчовеци вземат всичко, що не е заковано:
 

Нашите русороби си мислят, че живеят в кочина, а не знаят по Рашистан кво се случва.
 
@ReminD

Не знаех, че си "про-фашистки дебил", но @nandibandi ме усведоми... не се учудвам де, тъй като аз съм соросоид и джендър, според нейните твърдения в предишни постове... става все по-забавно в тоя форум.

Остави го това същество, аз съм ги игнорнал от 3 дни, пускай игнора и си пиши. Друг начин няма, с рашистански антиваксъри не може да се води диалог, доказано през страниците.
 
3b9a52ea-214e-4096-8ddd-1457bb6a7e27.jpg


За 50+ дни, това им е, на рашистанската армия, отишла да мародерства и да граби всичко, дето не е заковано.
 
Рашия под прикритие, че "освобождава" винаги напади граничещи държави ... това е някаква стара традиция за безпределие на границите на империята, т.е. по подразбиране границите са динамични и неопределени.
Как изобщо някой може да иска управление като руското. Няма свобода на словото, народът се плаши от милицията (преди 10 години май стана полиция). Корупция има повече от българската, повече и от украинската. Животът на отделния човек за нищо го нямат. И времето и парите, които имаше путин, стигаха, за да въведе ред и да направи Русия независима и силна държава. Вместо това се залага на пропаганда и износ на суровини. И всичките видни русофили и българофили отдавна са заминали на запад.
 

Горе