Украйна - Русия какво ви е мнението

Ами аз с очите си виждам хора подготвени с оръжия и гюргиевски ленти, няма нужда от субтитри. Много ясно се вижда от коя страна са феновете с футболните фанелки и от коя са хората с червените ленти, георгиевски и оръжия. Много ясно се вижда и коктейла.

7HdqDnE.png

frPAcJl.png

zBvEyDN.png
 
Ами аз с очите си виждам хора подготвени с оръжия и гюргиевски ленти, няма нужда от субтитри. Много ясно се вижда от коя страна са феновете с футболните фанелки и от коя са хората с червените ленти, георгиевски и оръжия. Много ясно се вижда и коктейла.

7HdqDnE.png

frPAcJl.png

zBvEyDN.png
Нямам нерви да ти разследвам графичните словоизлияния. Обаче защо автобуса е жълт.
 
@nandibandi
Не познах. Ще се удържи този път.
 
 
ЕУ призовава гражданите:
  • Да свикнат да седят на по-студено.
  • Да се къпят по-рядко и по-набързо.
  • Да не си перат дрехите често, а да ги "проветряват".
  • Да карат колело вместо кола.
  • :hankey:
Имам смътни спомени за едно различно време, кога пак нямаше свобода на словото, хорицата се докладваха на властта един друг, къпеха се веднъж седмично, имаше режим на тока и коли се караха далеч по-малко... :D

 
photo_2022-04-29_12-42-44.jpg

Още може - да направим за начало еврото по евтино от долара. :)

А междувременно в Русия - Russia’s crude oil exports in the first 28 days of April jumped more than 17%,

 
 
Последно редактирано:
Каква греда е да нямаш грам ПВО останало... ше те ръсят с ковид до второ пришествие.

 
Идвай, че откраднаха Нанди. Качиха я в каруцата.
 
Разликата с тва различното време, от което и аз имам смътни спомени, беше, че тогава имаше възможност човек да си изработи един тъй да се каже богат вътрешен живот, като начин за "спасение от "суровата реалност". По-късно, с нахлуването на масмедийните и компютърни достижения на развития свят, вече беше много по-лесно натам да си насочиш акъла за отдушник - към лунапарка от безмислени забавления и кухи, въображаеми конструкции, интернет общуване, заместващо живото.. (което днес е набъбнало стабилно).

Сега идва новата дигитална ера: ерата на дигиталната самоличност, успешно съществуваща в дигиталния свят. И наред с влошаващите се външни условия, ще бъде все по-пробутвана и все по-примамлива за мнозинството. Метата идва, а технологиите не спират да се развиват - все натам. И всички важни фактори ги интегрират. Така че сме в началото на тая работа с изтласкването към дигиталното:)

(И м/у др. - тогава нямаше цифров идентификатор. Сега, след като стане значително по-зле от тогава, идентификаторчето ще стане единственият начин "да те подпомагат в трудните времена", или просто да си получаваш заработените пари. Обаче ще има и ред условия, ще се следи за климатичното поведение (колко ток, вода), дали поведението във всемирното информационно поле е в рамките на законното (без дезинфо и такива), дали си биологично безопасен за околните (да няма опасност вирусоразпространяване нещо).. Доколкото чета, не съм срещал прогнози, че тия работи няма да важат за хората от дребния и средния бизнес, м/у др. Ако има дребен и среден изобщо де, не знам.)
 
Последно редактирано:
Чак съгласие за поверителност и алабала ми иска - беги бе бате! Няма да го чета, виж аз самия ква врачка го давам тука, супер съм си.:)
Е то за теб е писано. Писала го е една познайница преди да я откраднат. Вече е късно.
 
Смешно ти е на теб.
Откраднаха я.
 
Може да си говорите каквото си искате, но целият нормален и цивилизован свят продължава да подкрепя Украйна.

"В изявление днес министърът на външните работи Наная Махута каза, че последните санкции демонстрират "намерението на правителството да продължи да преследва онези, които са отговорни за инвазията на Русия в Украйна".

„Докато военната машина на президента Путин продължава незаконните си атаки и след като се появяват нови разкрития за зверства, ние сме решени да наложим санкции на замесените.

„Ние подкрепяме народа на Украйна и се ангажираме да държим сметка на президента Путин и неговия екип от разпалители на война."

4LVAA12_image_crop_139591

Министърът на външните работи на Нова Зеландия Наная Махута

 
Минавам само да оставя един цитат от отчета на BP днес.
  • bp expects the short-term outlook for gas prices to remain heavily dependent on Russian pipeline flows to Europe.
И отделно: BP и Chevron говорят за по-ниски обеми на продукция за това тримесечие.
Отделно редица американски газови компании отчитат същото.
Демек - честито! Търсенето увеличаващо се, предлагането намаляващо. Математиката е ясна - цената е нагоре.
 
Каква греда е да нямаш грам ПВО останало... ше те ръсят с ковид до второ пришествие.


Нямат, затова тоя фатмак лети на 100 метра височина, да не го избомбят.



И показно как се стреля с артилерия.
 
Land Lease - от вчера са кацнали 15 самолета и очаквали още 11



9e023fab53eb6c90d12f97f57c2ef253.png



Нямам търпение да видя Phoenix Ghost дронките, дето САЩ ги разсекретиха преди няколко дни.





Би трябвало да са за personnel ( срещу хора ), и евентуално да могат да счупят някоя машинка.
 

Горе