Украйна - Русия какво ви е мнението

Доскоро на никой не му дремеше за рублата и повечето сигурно не знаеха как се казва руската валута.

Що ли изведнъж всички толкова се загрижиха и почнаха да я следят...
Не знам, не съм пуснал аз инфото за ръста и.

Ето как нагледно се прави пропаганда. Щипка истина + 1 кило измислици, гарнирани с 1 супена лъжичка "горките българи" след което слагаш във фурната и чакаш да се сготвят шараните.

LZGpyiv.jpg
 
Не знам, не съм пуснал аз инфото за ръста и.

Ето как нагледно се прави пропаганда. Щипка истина + 1 кило измислици, гарнирани с 1 супена лъжичка "горките българи" след което слагаш във фурната и чакаш да се сготвят шараните.

LZGpyiv.jpg
Пророк. Ми аз тъй приготвих баницата.
 
Хетериум уж щеше да влиза към обяд :(
Баницата, ще е готова около 13:30.
 
Не знам, не съм пуснал аз инфото за ръста и.

Ето как нагледно се прави пропаганда. Щипка истина + 1 кило измислици, гарнирани с 1 супена лъжичка "горките българи" след което слагаш във фурната и чакаш да се сготвят шараните.

LZGpyiv.jpg
Тая случка небивал интерес предизвика.
Даже само тук има отделна тема и се споменава в други две, което си е пример колко лесно се манипулират масите.

Горното е просто сблъсък на два PR отдела.
Съпортът на Суперхостинг най-вероятно е казал съвсем различно нещо от техния PR.
 
Елитен американски снайперист е пристигнал в Полша на път за Украйна...
Ралтата става опасна!

vl6mlC-Y_2trwfjzq7jRquN0s-xl_IKQZqusKc0oGsqiFHnJZWuYvUABijmrYsoAP_QoeYEismaRnA=s1280-nd-v1-rwa
 
Елитен американски снайперист е пристигнал в Полша на път за Украйна...
Ралтата става опасна!

vl6mlC-Y_2trwfjzq7jRquN0s-xl_IKQZqusKc0oGsqiFHnJZWuYvUABijmrYsoAP_QoeYEismaRnA=s1280-nd-v1-rwa

Не го знам къв снайперист е тоя, но е яко кривоглед.

Ремайнд, ти като браниш със зъби и нокти сенилния дЕдо с памперса, що не дебънкна и видеото от sky news Австралия? Тоя е ходещ гаф, дори ако видеото с папата е орязано, за да изглежда/звучи по определен начин.

Преди да изкуфее тотално, е бил просто патологичен лъжец - и тва са забавните му черти. Иначе е убиец на невинни хора в различни точки по света. Кланяйте се, целувайте му памперса, само не ни занимавайте с тъжните си фетиши.
 
Тая случка небивал интерес предизвика.
Даже само тук има отделна тема и се споменава в други две, което си е пример колко лесно се манипулират масите.

Горното е просто сблъсък на два PR отдела.
Съпортът на Суперхостинг най-вероятно е казал съвсем различно нещо от техния PR.
Най-вероятно е така, един приятел ми каза.
 
Да е ясно. Не, че не е...

279355605_1113752985855362_3970993099905224988_n.jpg
 
И относно марионетния съвет

280174757_149054117636841_8501484199073596474_n.jpg
 
Добре, че сме 07.05
Че иначе страницата е 444. Дали ще откараме до 666?

Нанди, има ли някакво значение дали става въпрос за ден, месец или година. Как се събира според нумерологията?
(7+5)+(4+4+4)+(2+0+2+2)=12+12+6=30=3?
 
Съпортът на Суперхостинг най-вероятно е казал съвсем различно нещо от техния PR.
да, сигурно :D
Аз пък смятам че съпорта на суперхостинг е написал изказването на въzраждане, все пак това не е тяхна компетенция и няма как те да са виновни.
 
Голям смях беше с табуретките.
Уж смешно.
 
Още един чуждестранен герой... ама войната още не е свършила, пък той защо вече не е на фронта, не става ясно.

Всъщност става, ако се заслушаш какво разказва - примерно как руския танк ги разпилял докато се опитвали да го съборят с джавелина.

 
Всъщност става, ако се заслушаш какво разказва - примерно как руския танк ги разпилял докато се опитвали да го съборят с джавелина.
Ти пък, ремайнда с един джавелин поне по два танка и минимум един генерал ликвидира.
 
Добре, че сме 07.05
Че иначе страницата е 444. Дали ще откараме до 666?

Нанди, има ли някакво значение дали става въпрос за ден, месец или година. Как се събира според нумерологията?
(7+5)+(4+4+4)+(2+0+2+2)=12+12+6=30=3?
Дефи, с Ремайната играете комбина да ме дискредитирате. Той фърли бомбата, че кълна хората, които носят часовници, а ти постоянно ме намесваш с хороскопи и тем подобни ''бесовщини'', както би се изразил дедо поп. o_O

Как беше баницата?
 
Дефи, с Ремайната играете комбина да ме дискредитирате. Той фърли бомбата, че кълна хората, които носят часовници, а ти постоянно ме намесваш с хороскопи и тем подобни ''бесовщини'', както би се изразил дедо поп. o_O

Как беше баницата?


 
 
Дефи, с Ремайната играете комбина да ме дискредитирате. Той фърли бомбата, че кълна хората, които носят часовници, а ти постоянно ме намесваш с хороскопи и тем подобни ''бесовщини'', както би се изразил дедо поп. o_O

Как беше баницата?
Добре беше баницата, иновативна рецепта, фрийстайл, очаквах малко повече но все пак за пръв път правя баница съвсем сам. Исках да е малко по-сладка отколкото беше. Повече беше солена.

А с тоя не ме намесвай.
 
Ееее, разглеле, доживяхме.

И??? Къде кълна доктора, че имал (искал да си купи) часовник???

Тоя спор е пренесен от друга тема, развила се по същото време. В нея стефчо беге доктор ми лепна прякора ''антиваксър'' - по тогавашните критерии не съм била такава. Просто докторчето е доста тъпо, за да осмисли казаното. Дано не практикува медицина, а да се придържа към по-безопасна за хората бизнес дейност.
 

Горе