Украйна - Русия какво ви е мнението

Нанди, не са смей. Без теб партията няма да стане.
 
Украинската майка:

280755552_5034441326633109_2928086063110381111_n.jpg


И таткото на загиналия азовец:

images
 
 
@nandibandi Голямо потвърждение при вече окупиран от руските сили Мариупол. Остана и да каже обратното. Намерили бабичка, обяснили и какво да говори и "интервюто" е готово. Даже обърка сценария, първо вика Април после ПР-а отстрани я поправи, че не е Април, а Март.

пп. Рамзанката кво се радва, като неговите "страшилища" се бият зад фронтовата линия с празни сгради и снимат за пропаганда.
 
Намерили бабичка, обяснили и какво да говори и "интервюто" е готово.
Викаш: щом CNN са го направили с ''дъщерята'' на един от убитите ''цивилни'', значи и руснаците така правят.

Точките У на гарата в Краматорск и в жилищни райони на Мариупул, които убиха десетки цивилни също са фейк... А вчера беше готов да признаеш, че не си прав, ако получиш доказателства. ;) Празни обещания и лицемерие... Добре. :)

 
Викаш: щом CNN са го направили с ''дъщерята'' на един от убитите ''цивилни'', значи и руснаците така правят.

Не, CNN пуснаха видео на което се вижда всичко, това се нарича доказателство. Интервю с баба, която и диктуват от страни не е доказателство. В най-добрия случай е просто твърдение. Къде са доказателствата на франсето, казах че ако ги покаже ще си призная, че не съм прав.
 
Къде са доказателствата на франсето

Ето една част от тях, де. Що се правиш на кьорав и не коментираш???


А от видеото на СНН видяхме трънки. Точно нищо не доказва това видео - най-малко, че рашките масово трепат цивилни за кеф. Пробвай пак. ;)
 
Какво ми го търкаляш това БНР! Ти какво очакваш от БНР-то на руская колония!
Тва да не е като установено от топ факчек експерта
Katerina-Vasileva_2-300x300.jpg


Пуу, ама и вие кви сте ми
 
Ето една част от тях, де. Що се правиш на кьорав и не коментираш???


А от видеото на СНН видяхме трънки. Точно нищо не доказва това видео - най-малко, че рашките масово трепат цивилни за кеф. Пробвай пак. ;)
Естествено, че ги трепат. Не се прави на ударена, а признай фактите. Да не би вече да взимаш рубли?
 
Искате официални медии - ок. Искате доказателства, че укрите са избивали етнически българи и руснаци в Донбас - ок. Не вярвате, че хората са живели месеци наред с малки деца в бомбоубежища, заради ежедневния обстрел на фашистите? Ми ето, бе - репортажи на място от 2015г

 
Просто съжалявам, но ако автентичността на видеото не е удостоверена от професионалния журналист, следващ най-високи журналистически стандарти, и военен специалист - ученикът Кристиян Юлзари - не вярвам.
kristiyan-yulzari.jpg

Той е "работил е в разнообразни формати – текст, видео и подкаст" и най-добре може да потвърди или отхвърли автентичността!!!
 
Просто съжалявам, но ако автентичността на видеото не е удостоверена от професионалния журналист, следващ най-високи журналистически стандарти, и военен специалист - ученикът Кристиян Юлзари - не вярвам.
kristiyan-yulzari.jpg

Той е "работил е в разнообразни формати – текст, видео и подкаст" и най-добре може да потвърди или отхвърли автентичността!!!

Аз лично вярвам на информация само ако факт-чекната от този медиен експерт:

1652434447748.jpeg
 
Аз лично вярвам на информация само ако факт-чекната от този медиен експерт:

Виж файлът 24126
Аз лично му нямам доверие, прилича на малко, сладко, лъжливо русначе.
 
Естествено, че ги трепат.
Ма, и аз тва казвам, де - трепат ги.

Рубли още не вземам, но ако даваш, няма да откажа. Готварската ни печка е с 4 газови котлона и в даден момент бутилката ще трябва да се пълни. Вова иска да плащам газта в рубли. Нужни са ми.

Щото на кировата газ много, много не разчитам.

280650036_539284121174603_2302049396398066711_n.jpg
 
''На 6 май проведохме неформално заседание на Съвета за сигурност на ООН по „формулата на Арий“ и предоставихме дума не само на независими чуждестранни журналисти, но и на обикновени жители на двете републики. Без да скриват емоциите си, те разказваха за това, как псевдогеройският батальон „Азов“ пред очите им е разстрелвал мирното население, включително автобуси с деца, които са се опитвали да се евакуират от зоната на бойните действия. Как тези „юначаги“ са изгонвали хора от техните апартаменти, а ранени – от болниците. Как те са настанявали в детски градини и училища, са нощували там и са пазили оръжия и бойни припаси. Има множество такива свидетелства. И ние внимателно ги документираме.''

 
 
Ето една част от тях, де. Що се правиш на кьорав и не коментираш???


А от видеото на СНН видяхме трънки. Точно нищо не доказва това видео - най-малко, че рашките масово трепат цивилни за кеф. Пробвай пак. ;)

Не знам кой се прави на кьорав, като на видеото се вижда всичко черно на бяло. Обвиняваш ме в нещо което правиш ти.

Казах франсето да изкара доказателствата, а ти ми пускаш статия която няма нищо общо. В тази статия къде са доказателствата? И двете армии имат такова оръжие и се обвиняват взаимно. (в темата лично изкарах снимки на маркирани Точка-У, които пътуват към Украйна, сепаратистите в Донбас, също имат такива) Правиш ли разлика между обвинения и доказателства ?

Иначе ако ще пускаме интервюта, ето...

 

Горе