Украйна - Русия какво ви е мнението

Всичко се повтаря едно към едно, както с ковид. Кадри с умиращи, умрели, падащи по улиците хора по всички канали на масова дезинформация, налагащи страх от случващото се. Първо Китай се опитваше да "избие" света с нов вирус, който дошъл от прилеп а то се оказа друго. Сега Русия избива Украинци а то нищо чудно да се окаже друго на края. Едно е сигурно и то се вижда, мас медиите си вършат добре работата.
274879092_5466943653334695_5557859922758498843_n.jpg
 
Fox е на Тръмп, нормално да хейтят, не ги гледам, виждаш че и във видеото предимно сегашния президент критикуват.

И според теб неоснователно, така ли?
 

И още интересни данни, ако това наистина е вярно, Путя е бесен, скоро ще почва с геноцида. Дори и да ги намалим с половина, Руснаците вече фейлнаха плана им за 2 дни да завземат Украйна с чеченци и дегестанци и танкове от 70-та.
Според, това квто каза вчера нашия зализко Украйна е загубила 1/3 от армията т.е около 60к, ако вземем за вярното инфото от нета, че имат 200к. Което за мен е фейк, щото чиче Владо каза, че именно с тях иска да преговаря за нова власт. Аз и затуй се включих, че ми стана интересно къде да фък са тия тежки боеве, къде да погинат 60к за два дена. По лайв камерите никва пуканица не се вижда, даже ми се струва бая спокойно. Разгледах някой от линковете дет мяташ на конвейрн 3 от 5 са фейк. Сам си прави изводите. Раша си фейкват от време едно, но пак казвам, че да хвърляш цивилки в боя с пропаганда... е тъжна картинка.
 
Според, това квто каза вчера нашия зализко Украйна е загубила 1/3 от армията т.е около 60к, ако вземем за вярното инфото от нета, че имат 200к. Което за мен е фейк, щото чиче Владо каза, че именно с тях иска да преговаря за нова власт. Аз и затуй се включих, че ми стана интересно къде да фък са тия тежки боеве, къде да погинат 60к за два дена. По лайв камерите никва пуканица не се вижда, даже ми се струва бая спокойно. Разгледах някой от линковете дет мяташ на конвейрн 3 от 5 са фейк. Сам си прави изводите. Раша си фейкват от време едно, но пак казвам, че да хвърляш цивилки в боя с пропаганда... е тъжна картинка.
Сакън недей му казва, че са фейк аз както го казах заля темата с още помия. Само се надъхва...
 
Тъкмо бях в нето и получих спешна депеша да се връщам.Набързо напазарувах, щот тук само веднъж в седмицата се пазарува.
Та в депешата пишеше следното: Шведската академия избра за Нобелов Лауреат на Мира-Володимир Зеленски.Наградата ще му бъде лично връчена от другаря Путин в Киев.
Очаквайте тържествена заря по време на връчването.
 
Сакън недей му казва, че са фейк аз както го казах заля темата с още помия. Само се надъхва...
Шшшт, тихо. Може да ме е послушал и да е полегнал малко. Нека си почине, че се раздаде на макс, за да ни предложи достоверна и обективна информация.
 
Последно редактирано:
Монката паси се вълнува в момента по ТВ. Поне каза една истина американските бази който ние изградихме в България, не бази на НАТО а Американски....

Охаа не трябвало да се дава свобода на всички гледни точки.... Само на правилната според него....
 
Още малко храна за размисъл и проверки. Това същата жена ли е от газовата експлозия в Магнитогорск (Русия) през 2018 ?




FMd2rOYXwAUKFaZ






img2.png




thumbs_b_c_e90158827f5ecd672b79c667849ff619.jpg
Ето за това трябва да има банн разпространяваш руска пропаганда и фейк! Сам можеш да провериш, че подобен потребител несъществува!

Не помагаш на своботата а ставаш ............ много псувах в тези точки!

И в тая връзка twiter трият на ред всички фейк профили създадени тези дни за да бълват фейковете на руската пропаганда!
 
Ето за това трябва да има банн разпространяваш руска пропаганда и фейк! Сам можеш да провериш, че подобен потребител несъществува!

Не помагаш на своботата а ставаш ............ много псувах в тези точки!

И в тая връзка twiter трият на ред всички фейк профили създадени тези дни за да бълват фейковете на руската пропаганда!
 

Прикачени файлове

  • putinfacepalm.jpg
    putinfacepalm.jpg
    6.6 KB · Преглеждания: 0
twiter трият на ред всички фейк профили създадени тези дни за да бълват фейковете на руската пропаганда!
Но не и фейковете на укро-фашистката пропаганда, нали?
 
"За да накажа тъщата ще си измръзя ушите" - най-точното описание на дебилните ни политици

 
Ето за това трябва да има банн разпространяваш руска пропаганда и фейк!
Както съм написал " за размисъл и проверки "
Не помагаш на своботата а ставаш
Как се помага на свободата, като ре постваме от редит или аз нещо се бъркам ?

Аз не вярвам на никоя страна, нека видим всички възможни сценарии.
 
Ето за това трябва да има банн разпространяваш руска пропаганда и фейк! Сам можеш да провериш, че подобен потребител несъществува!

Не помагаш на своботата а ставаш ............ много псувах в тези точки!

И в тая връзка twiter трият на ред всички фейк профили създадени тези дни за да бълват фейковете на руската пропаганда!

Профила го има, поста не го виждам обаче. Дали е делнат или за френдс само, не се знае.

 
Профила го има,
Не му казвай, че ще вдигне кръвно

поста не го виждам обаче. Дали е делнат или за френдс само, не се знае.
Само за приятели е. Виж иконката на 2 човечета до 3 мин . Това означава че е споделено с приятели
 
Още малко храна за размисъл и проверки. Това същата жена ли е от газовата експлозия в Магнитогорск (Русия) през 2018 ?




FMd2rOYXwAUKFaZ






img2.png




thumbs_b_c_e90158827f5ecd672b79c667849ff619.jpg
Това е прекалено вече. Нивото на журналята е направо... Аз не им вярвам по принцип и благодаря, че ги разообличавате де факто.
 
Още малко храна за размисъл и проверки. Това същата жена ли е от газовата експлозия в Магнитогорск (Русия) през 2018 ?




FMd2rOYXwAUKFaZ






img2.png




thumbs_b_c_e90158827f5ecd672b79c667849ff619.jpg
Това е прекалено вече. Нивото на журналята е направо... Аз не им вярвам по принцип и благодаря, че ги разообличавате де факто.
 

Горе