Украйна - Русия какво ви е мнението

Аз ли нещо съм назад, щото не чета етериума и кашите дето пише - с Ноука на едно мнение ли са, или аз не схващам - аз това, което разбрах, е че са на едно мнение, че Израел е създал конфликта, за да създаде държава в Европа !?!? - TLDR ми трябва.
Не, той е 100% ЗА ПУТИН СПАСИТЕЛ НА ВСИЧКО СЛАВЯНСКО И ИЗОБЩО ЧОВЕШКО и ме троли тънко, дебело, както дойде:)
 
Тоз пък :) ... хазарско царство :)

Схемата от много време е една и съща - жутата манипулират славяните да им свършат черната работа.

Хитлер ги беше надушил, ама онея вече беха създале болшевизма и му прецакаха мисията.

После направиха нови нацита, че да стъкнат нов огън, па и да посъбудят идеята за антисемитизма че беше поизветряла малко. Са кат се нанесат на новат земя ше си влязат в старата роля на жертви, обградени от лоши хора.

Айде :)
 
Това тролваш нали, или сериозно мислиш, че Израел има каквото и да било общо с войната?
 
Нищо не тролвам. Не израел (не само Израел). Но запомни добре кво мислиш сега и сравни с това, което ще стане. Да видим, да видим, то всеки може да мисли квото си ще. Но да видим:)
 
Аз ли нещо съм назад, щото не чета етериума и кашите дето пише - с Ноука на едно мнение ли са, или аз не схващам - аз това, което разбрах, е че са на едно мнение, че Израел е създал конфликта, за да създаде държава в Европа !?!? - TLDR ми трябва.
ТЛДР-то е че той искаше някой да смени лагера, ама сега не му харесва как изкилифенчвам теориите му :)

Ма аз трябва оригиналност да вкарам, припяването не е за мене.
 
Луд ли си ти, нищо не искам от никой.:) Никви лагери, никви 5 лв. Няма място при мене, тесничко е, не идвайте, марш оттука.:)
 
Да, променя се обаче процента на Китайските инвестиции спрямо останалите, понеже вече няма европейски. Този процент ще нараства все повече. Този член, какво общо има с това което казах? Казах, че Китай имат лостовете да си договарят ниски цени и условия, а Русия не, този член нищо не променя. Същото е и с експорта който споделяш през две страници. Той може и да се увеличава но на какви цени се продава? Колкото по-ограничен ти е пазара толкова губиш възможност да лавираш и ставаш зависим. Точно както Лукойл си прави каквото си иска у нас, защото нямаме алтернатива.

Индия също иска да купува екс западни активи - India has asked state-run energy companies to evaluate the possibility of buying ..

Read more at:
https://energy.economictimes.indiat...buying-russian-oil-assets/91165776?redirect=1


В момента врага на Русия е Запада - който със санкциите специално на централната банка се опита да прати рублата във free fall да предизвика хипер инфлация и по този начин евентуално да се стигне до смяна на режим. Нито китай нито индия са се държали толкова враждебно. Така че по добре китайци с договор за приятелство да купуват и индийци.
 
Викаш нокето да "ме подкарва" нема проблем?:)
Ааа, не, не ми приписвай твърдения и спри да се ''фръцкаш''. :p

Аз не мога да разбера каква точно реакция очакваш от нас.

Миналия път, като казаах, че ти вярвам, отнесох 2-3 виртуални шамара, затова вече ще си мълча.

Колко бързо пак влязохме в ретрограден Меркурий, а аз мислех, че сме постигнаали вселенската благодат. С Ремайна си хортуваме като първи дружки... Не е на хубаво това.
 
Луд ли си ти, нищо не искам от никой.:) Никви лагери, никви 5 лв. Няма място при мене, тесничко е, не идвайте, марш оттука.:)
Ма аз не съм дошъл в твоя лагер бе спокойно :)

Четвърти фронт отварям.
 
Индия също иска да купува екс западни активи - India has asked state-run energy companies to evaluate the possibility of buying ..

Read more at:
https://energy.economictimes.indiat...buying-russian-oil-assets/91165776?redirect=1


В момента врага на Русия е Запада - който със санкциите специално на централната банка се опита да прати рублата във free fall да предизвика хипер инфлация и по този начин евентуално да се стигне до смяна на режим. Нито китай нито индия са се държали толкова враждебно. Така че по добре китайци с договор за приятелство да купуват и индийци.
Не знам дали е по-добре или просто няма друг вариант. Забиване яко в азиатския и арабския свят.
 
На Етера теорията за съглашението на Путин с рептилите с всеки изминал ден все повече въздух изпуска.

Не че войната не допринася с много за Ресета, ама действията на Путин по-скоро говорят за мераци да изолира Русия от тоя процес и да превърне държавата в нещо като Ноев ковчег за белите хора и за християнството.
Да, още (Ноев) Ковчег. От сравнително най-новото - 1 Април (но не е много шеговито):
--- --- ---

На 25 март ТАСС съобщи , че руската фармацевтична компания Pharmasyntez, която произвежда Sputnik Light, кандидатства за производство на лекарство за COVID на базата на комбинация от нирмарелвир и ритонавир.

В края на 2021 г. министерството на здравеопазването на Русия включи тази комбинация от лекарства в своя списък с одобрени лечения за COVID.

„Нирматрелвир и ритонавир“ е антивирусно лекарство, разработено от Pfizer под търговската марка Paxlovid.

Великият фармацевтичен гигант си партнира с десетки производители на генерични лекарства по целия свят, за да снабди 95 страни с лекарството, което твърди, че намалява хоспитализациите, приписани на COVID за „високорискови“ лица с 90%.

Pfizer, който договори сделка с подкрепяния от ООН пул за лекарства (MPP), няма да получава възнаграждения от продажбата на генеричните версии на Paxlovid. Защото на Pfizer е грижа .

През ноември руското правителство даде одобрение на Pfizer да проведе клинични изпитвания на Paxlovid в Русия. Pfizer наскоро спря всички клинични изпитвания в Русия в отговор на „специалната операция“ в Украйна.

Не е ясно дали Pharmasyntez дори има официално разрешение от Pfizer да произвежда генерична версия на Paxlovid.

Миналата година Gilead заведе дело срещу руското правителство за предоставяне на лиценз на Pharmasyntez за производство на ремдесивир, друго „безопасно и ефективно“ лечение на COVID.

Ето какво знаем обаче: нищо няма да попречи на Русия да прокара хапчетата на Pfizer — дори безпрецедентните санкции. Това е истински ангажимент.

БЕЗОПАСНО И ЕФЕКТИВНО… ЛЕЧЕНИЕ НА ХИВ?

Според бликащите медийни съобщения , вълшебните свойства на Paxlovid за борба с COVID могат да бъдат приписани на една от ключовите съставки на лекарството, ритонавир, „лекарство, което обикновено се използва при комбинирано лечение на ХИВ“.

(Това е напълно логично. В края на краищата СПИН и COVID имат много общи неща.)


Колкото и да е странно, лекарството всъщност може да доведе до… ХИВ-1 лекарствена резистентност?




Какво, по дяволите, става тук? Вероятно нищо. Pfizer се грижи .

Тъй като Paxlovid е готов да се появи по рафтовете на аптеките по целия свят, някои параноични безумници посочват изследвания , които показват, че ваксините, базирани на аденовирус 5 (Ad5), могат да увеличат риска от инфекция с ХИВ. Кои ваксини използват Ad5? Познай.


Забавен факт: изследователите са се борили да създадат ваксина срещу ХИВ, базирана на аденовирус, но по някаква причина платформата за ваксина работи като чар при разработването на безопасни и ефективни ваксини срещу COVID.

ПОЗДРАВЛЕНИЯ ЗА PAXLOVID, ПЪРВОТО ЧУЖДЕСТРАННО ЛЕКАРСТВО ЗА COVID, ОДОБРЕНО ОТ ПЕКИН!

Paxlovid е толкова безопасен и толкова ефективен, че дори Китай го желае. Това е голямо постижение: според South China Morning Post, хапчето Pfizer е първото чуждестранно лекарство за COVID, което навлиза на пазара на Китай.

Както съобщи изданието, китайският регулатор на лекарствата:

условно одобрен Paxlovid за лечение на възрастни с лек до умерен Covid-19, които са имали висок риск от тежко заболяване, включително възрастни хора и пациенти с хронични бъбречни проблеми , сърдечно-съдови или хронични белодробни заболявания, диабет и други високорискови фактори за Covid-19 ”
Това е странно, защото изброените странични ефекти на ритонавир включват диабет и камъни в бъбреците.

Както и да е, ето видео , публикувано от китайски медии, показващо първата в страната партида хапчета Pfizer, запазващи здравето:

Много яко.

Всички обичат Paxlovid.



Не се притеснявайте, алиансът Дракон-Мечка поставя капан на Pfizer. Доверете се на плана.
---

(тва само за ордьовър)
 
Лагерите са два - подкрепа на войната, и осъждането и. Етериума отдавна спрях да го чета, освен ако не пише не по темата - и не превишава 2-3 реда. Имам чуството, че е като радиото, не спори, не коментира, но пее отвреме навреме някакви романи и фантастики, лошото е , че ги превежда от русийски пропагандистки сайтове - не мога да схвана изобщо къде хвърчи, пък от това което съм чел - русийска пропаганда, и си мисли по някакви причини, че споделял информация, неутрална.
 
Радвам се много, че не ме четеш. Голяма чест е. (Обратното би ме протеснило..)

Ноке чети, и другите.
 
Край!!! Руснаците вече нямат никакъв шанс :D

 
Да, още (Ноев) Ковчег. От сравнително най-новото - 1 Април (но не е много шеговито):
--- --- ---

На 25 март ТАСС съобщи , че руската фармацевтична компания Pharmasyntez, която произвежда Sputnik Light, кандидатства за производство на лекарство за COVID на базата на комбинация от нирмарелвир и ритонавир.

В края на 2021 г. министерството на здравеопазването на Русия включи тази комбинация от лекарства в своя списък с одобрени лечения за COVID.

„Нирматрелвир и ритонавир“ е антивирусно лекарство, разработено от Pfizer под търговската марка Paxlovid.

Великият фармацевтичен гигант си партнира с десетки производители на генерични лекарства по целия свят, за да снабди 95 страни с лекарството, което твърди, че намалява хоспитализациите, приписани на COVID за „високорискови“ лица с 90%.

Pfizer, който договори сделка с подкрепяния от ООН пул за лекарства (MPP), няма да получава възнаграждения от продажбата на генеричните версии на Paxlovid. Защото на Pfizer е грижа .

През ноември руското правителство даде одобрение на Pfizer да проведе клинични изпитвания на Paxlovid в Русия. Pfizer наскоро спря всички клинични изпитвания в Русия в отговор на „специалната операция“ в Украйна.

Не е ясно дали Pharmasyntez дори има официално разрешение от Pfizer да произвежда генерична версия на Paxlovid.

Миналата година Gilead заведе дело срещу руското правителство за предоставяне на лиценз на Pharmasyntez за производство на ремдесивир, друго „безопасно и ефективно“ лечение на COVID.

Ето какво знаем обаче: нищо няма да попречи на Русия да прокара хапчетата на Pfizer — дори безпрецедентните санкции. Това е истински ангажимент.

БЕЗОПАСНО И ЕФЕКТИВНО… ЛЕЧЕНИЕ НА ХИВ?

Според бликащите медийни съобщения , вълшебните свойства на Paxlovid за борба с COVID могат да бъдат приписани на една от ключовите съставки на лекарството, ритонавир, „лекарство, което обикновено се използва при комбинирано лечение на ХИВ“.

(Това е напълно логично. В края на краищата СПИН и COVID имат много общи неща.)


Колкото и да е странно, лекарството всъщност може да доведе до… ХИВ-1 лекарствена резистентност?




Какво, по дяволите, става тук? Вероятно нищо. Pfizer се грижи .

Тъй като Paxlovid е готов да се появи по рафтовете на аптеките по целия свят, някои параноични безумници посочват изследвания , които показват, че ваксините, базирани на аденовирус 5 (Ad5), могат да увеличат риска от инфекция с ХИВ. Кои ваксини използват Ad5? Познай.


Забавен факт: изследователите са се борили да създадат ваксина срещу ХИВ, базирана на аденовирус, но по някаква причина платформата за ваксина работи като чар при разработването на безопасни и ефективни ваксини срещу COVID.

ПОЗДРАВЛЕНИЯ ЗА PAXLOVID, ПЪРВОТО ЧУЖДЕСТРАННО ЛЕКАРСТВО ЗА COVID, ОДОБРЕНО ОТ ПЕКИН!

Paxlovid е толкова безопасен и толкова ефективен, че дори Китай го желае. Това е голямо постижение: според South China Morning Post, хапчето Pfizer е първото чуждестранно лекарство за COVID, което навлиза на пазара на Китай.

Както съобщи изданието, китайският регулатор на лекарствата:


Това е странно, защото изброените странични ефекти на ритонавир включват диабет и камъни в бъбреците.

Както и да е, ето видео , публикувано от китайски медии, показващо първата в страната партида хапчета Pfizer, запазващи здравето:

Много яко.

Всички обичат Paxlovid.



Не се притеснявайте, алиансът Дракон-Мечка поставя капан на Pfizer. Доверете се на плана.
---

(тва само за ордьовър)
Нема нужда да ме цитираш - намирай си други оправдания за писанията.

В момента заработвам сребърници, тъй че кво съм бил казал 1 време не е релевантно.
 
До известна степен дългът на САЩ има отношение към темата. Напоследък доста се шири опорката, че орките толкова бързо унищожавали доставените оръжия, че САЩ вече били на червено с резервите и не смогвали. И трябвало сега да задлъжнеят още, за да снабдяват Украйна.
А любителите на орки не могат да проумеят, че дългът на САЩ е уникален, понеже е в собствената им валута и те имат пълен контрол върху дълга си. И всички на които дължат пари се молят да не вземат да си го платят.
Плащането е въпрос на печатане. А напечетат ли, тия дето имат да вземат, ще са на загуба.

Ленд-лийз фактически е подарък. Оформено е като кредит преди всичко заради вътрешното им законодателство. Как да не е подарък, след като всичко, което е било изразходвано (боеприпаси, повредена/унищожена техника) не подлежи на заплащане, а се връща или заплаща само това, което не е било изразходвано по време на войната и остане в годно състояние след нея.
 
FTDDKFPacAEjTsv


Ново ПВО Безаналогово оръжие - става страшно. революционна система за ПВО на педеруzките кораби /кандидат подводници/!
 

Интересно мнение на Блеър, за мен е грешка изобщо да говорят за Путлер, но шеървам само заради личното мнение на Блеър и отношенията, дето имаше с Путин.
 

Интересно мнение на Блеър, за мен е грешка изобщо да говорят за Путлер, но шеървам само заради личното мнение на Блеър и отношенията, дето имаше с Путин.
Кой Тони Блеър??? Оня, дето излъга заедно с Буш, че Садам има ядрено оръжие??? Да, струва си неговото мнение. Определено ще пропусна и тоя рептил.
 

Горе