Украйна - Русия какво ви е мнението

И за това хората в България масово работтя за по 400-500 лв :D

Заплатата на касиер нощна смяна в хранителен магазин на 12 часови смени 2х2 е 550 лв. Пък ти си дрънкй за минамална $900....
Ебати глупостите.

n0VZW6X.png
6GRz07o.png
EgPGayX.png
 
Eee, ти и английски ли знайш,
Сетих се един виц:

Абе, Пешо, верно ли, че жена ти знае френски?
-Не, бе. Тия келеши в махалата я научиха.

Автоматичния преводач нещо ми играе
Препоръчах ти Васко, що не го ползваш? Васко ми е съученик от езиковата гимназия - добро момче е Васко.
Поне не кълне Google Translate, ако му вземе клиент. ;)
 
Ебати глупостите.

n0VZW6X.png
6GRz07o.png
EgPGayX.png
Пич София не е България


  • Продавач-консултант
    Заплата от: 650 до 850 лв.
    16 Май, гр.Враца
  • Рени Венциславова ЕООД

  • Инспектор
    Заплата от: 800 до 800 лв.
    28 Април, гр.Враца
  • Комисия за защита на потребителите


Масово заплатите не надвишават 800 лв и то в някакви идеални случай. Дори в София има хора работещи за такава заплата. Слезте малко на земята...
 
Последно редактирано:
Вече виждам как пулсира вената на челото му. o_O

Ети, що не наемеш Васко, вместо да се сърдиш?

Виж файлът 24268
Васко е чук, готин е много.
Аз вчера не му обърнах внимание, бях зает с молитви и кълнежи за принудителна ваксаница и/или атомна. Бях се отчаял кви пропаднали атеисти сте масово..

Но сега ми мина и много ви харесвам. Обичам.
 
Председателят на Европейския парламент Урсула фон дер Лайен не можа да скрие шока си от посещението си в Украйна, когато й показаха чанти за трупове.
Тва първоначално го прочетох като "Еврейския" и си викам "бахти, и Урсула ли е от тях?!"

Сайопса ти действа.
 
Виц от преди фашизма и либерализма да се прегърнат и да си народят много деца:


В класната стая влиза нов учител:
– Здравейте деца, казвам се Аврам и съм либерал – сега станете всички и и се представете както се представих аз.
– Казвам се Хелга и съм либерал!
– Казвам се Гюнтер и съм либерал!
– Казвам се Ханс и съм фашист!
– Ханс, но защо си фашист? – пита учителя.
– Защото баща ми е фашист, майка ми е фашистка, братята ми са фашисти и приятелите ми също.
– Ханс, ако майка ти беше к.ва, баща ти наркоман, а братята ти и приятелите ти гейове… ти какъв щеше да си?
– Тогава щях да съм либерал!
 
Пич София не е България


  • Продавач-консултант
    Заплата от: 650 до 850 лв.
    16 Май, гр.Враца
  • Рени Венциславова ЕООД

  • Инспектор
    Заплата от: 800 до 800 лв.
    28 Април, гр.Враца
  • Комисия за защита на потребителите


Масово заплатите не надвишават 800 лв и то в някакви иделани случай. Дори в София има хора работещи за такава заплата. Слезте малко на земята...
Ами то и Русия не е Москва и Санкт Петербург. Или да вадим положението на североизток, където на места няма асфалт и вътрешни тоалетни? Това да си страната с едни от най-големите ресурси в света и по стандарт да си на едно ниво с България e не смешно, а трагично.

Това което ми вадиш е точно минималната заплата 700-800лв. във великая Росия е по-малка.
 
Ами то и Русия не е Москва и Санкт Петербург. Или да вадим положението на североизток, където на места няма асфалт и вътрешни тоалетни? Това да си страната с едни от най-големите ресурси в света и по стандарт да си на едно ниво с България e не смешно, а трагично.

Това което ми вадиш е точно минималната заплата 700-800лв. във великая Росия е по-малка.
В САЩ има същите места, но не виждам някой да се вълнува относно това. В Китай вероятно е и по-зле на някой места. А ние нали сме в Европа уж тук всичко е Версаче и Гучи :).

Чакай сега нали писа, че минималната заплата в БГ била $900 как сега стана 700-800 лв? И аз ти казвам за колко работят хората реално, а не какво пише из разни оферти или статистики. Ако някой в поринцията успее да вземе 600 лв чисто се смята за късметлия.
 
А знаехте ли че любимците на Етера са въвели хомосексуализъма и педофилията?
o_O

https://anonybulgaria.wordpress.com/2016/07/12/talm/

ПП: Абе май-май Етера е от анонимните и само парт-тайм се прави на Дора Габе тука.
 
Германия и Франция ще си плащат в евро. Това, което тиражират като заглавие много медии, не е вярно. Европейските компании ще си открият сметки в рубли, които обаче няма да използват. Те ще си превеждат евро по евровите сметки. Сделките се смятат за приключени с получаване на преводите в евро. После Газпромбанк ще ги превалутира и превежда в рублевите сметки, но компаниите това не ги засяга. Сметките в рубли служат единствено за запазване имиджа на Путин пред руснаците, уж че извил ръцете на Запада. Но не е извил нищо. Пред нас показа мускули, но когато дойде ред на Германия и Италия да плащат, клекна и промени условията. За нас преди месец те бяха други и нямаше как правителството да се съгласи.
Пропускате факта, че в началото на Май излезе нов указ свързан с превалутирането.

Но така или иначе целия тоя фалш с плащането в рубли е нищо повече от вътрешен ПР за пред руския народ. Дори и без този указ от началото на месеца е далеч от “плащане в рубли”.

Пс: а във връзка с минималната и средната заплата - в грешка си. Аз също прочетох първоначално грешно неговото написано. Погледни го пак и ще видиш, че има разлика - средната е $900, а не минималната.
 

Дали понякога българите не сме дебилите?
 
Но така или иначе целия тоя фалш с плащането в рубли е нищо повече от вътрешен ПР за пред руския народ
И Кирчо ни уреди по-евтин газ ... тралала
 
Германия и Франция ще си плащат в евро. Това, което тиражират като заглавие много медии, не е вярно. Европейските компании ще си открият сметки в рубли, които обаче няма да използват. Те ще си превеждат евро по евровите сметки. Сделките се смятат за приключени с получаване на преводите в евро. После Газпромбанк ще ги превалутира и превежда в рублевите сметки, но компаниите това не ги засяга. Сметките в рубли служат единствено за запазване имиджа на Путин пред руснаците, уж че извил ръцете на Запада. Но не е извил нищо. Пред нас показа мускули, но когато дойде ред на Германия и Италия да плащат, клекна и промени условията. За нас преди месец те бяха други и нямаше как правителството да се съгласи.
Пропускате факта, че в началото на Май излезе нов указ свързан с превалутирането.

Но така или иначе целия тоя фалш с плащането в рубли е нищо повече от вътрешен ПР за пред руския народ. Дори и без този указ от началото на месеца е далеч от “плащане в рубли”.

Пс: а във връзка с минималната и средната заплата - в грешка си. Аз също прочетох първоначално грешно неговото написано. Погледни го пак и ще видиш, че има разлика - средната е $900, а не минималната.
Може ли инфо, къде точно се случи клякането? Още от март месец е ясно, че плащането ще си е в евро, но трябва да е в нова сметка в Газпромбанк, където ще се превалутират. "Твърдата" позиция на ЕУ беше, че такива сметки няма да се открият..
 
Сметките в рубли служат единствено за запазване имиджа на Путин пред руснаците
Добре, бе, верно ли??? Колко трябва да си тъп, за да приемеш това за чиста монета???

Многократно беше заявено защо се прави това - за да не могат наглосаксонците да крадат повече парите на Русия. Практиката ''плащам ти газ, ама си прибирам парите'' беше пресечена, което беше разумен ход от страна на Русия.

Тва с извиването на ръце е практика на ЕС, но тук не им се получи. Клекнаха ли? Клекнаха, че и гащите свалиха. А ние, дето се направихме на велики, сме най наеб... .
 
Германия и Франция ще си плащат в евро. Това, което тиражират като заглавие много медии, не е вярно. Европейските компании ще си открият сметки в рубли, които обаче няма да използват. Те ще си превеждат евро по евровите сметки. Сделките се смятат за приключени с получаване на преводите в евро. После Газпромбанк ще ги превалутира и превежда в рублевите сметки, но компаниите това не ги засяга. Сметките в рубли служат единствено за запазване имиджа на Путин пред руснаците, уж че извил ръцете на Запада. Но не е извил нищо. Пред нас показа мускули, но когато дойде ред на Германия и Италия да плащат, клекна и промени условията. За нас преди месец те бяха други и нямаше как правителството да се съгласи.
Пропускате факта, че в началото на Май излезе нов указ свързан с превалутирането.

Но така или иначе целия тоя фалш с плащането в рубли е нищо повече от вътрешен ПР за пред руския народ. Дори и без този указ от началото на месеца е далеч от “плащане в рубли”.

Пс: а във връзка с минималната и средната заплата - в грешка си. Аз също прочетох първоначално грешно неговото написано. Погледни го пак и ще видиш, че има разлика - средната е $900, а не минималната.
Както Нова каза ясно е от месеци.
 

Дали понякога българите не сме дебилите?
Съгласен съм.
Никой не се включи да смелят укрото от бой - само снимаха и се подхилкваха.

ПП: Абе неаме ли договорка със Зеленски да им връщаме дезертьорите?
 

Горе