Украйна - Русия какво ви е мнението

Мале, мале каква защита видяхме днес от всички... един самолет през 7 държави мина без никой нищо да знае :D
НАТО е мега сила, няма как да са го пропуснали :D :D :D
 
Мале, мале каква защита видяхме днес от всички... един самолет през 7 държави мина без никой нищо да знае :D

F35-иците си тръгнаха оттука края на май.

... затва и сме на тва дередже.
 
За какъв самолет говорите, бре?

Ресто. Дават по новините. :)
 

Русия печели повече от петрол и газ сега, отколкото преди войната


Хохохо

Русия може би има повече приходи от изкопаемите си горива сега, отколкото малко преди нахлуването си в Украйна, тъй като глобалното увеличение на цените компенсира въздействието на западните усилия за ограничаване на продажбите й, заяви Амос Хохщайн пред законодателите по време на изслушване, предаде Ройтерс.

Амос Й. Хохщайн е американски бизнесмен, бивш дипломат, лобист и експерт по национална сигурност и енергетика.

Международната агенция по енергетика заяви през май, че руските приходите от петрол са се увеличили с 50 на сто от началото на годината до 20 млрд. долара на месец, посочва Ройтерс.


Укро-ковидите нещо?
 
Дори и да е вярно, не знам защо се радваш, нито живееш там нито ще имаш някакви ползи от това. Разходите за войната слагаме ли ги в сметката? Малко шизо ми идва. Ще видим как ще се справят в дългосрочен план с икономиката, ще го бъде ли либертарианството или нема да го бъде.
 
На траншове...
tooth.gif
tooth.gif
tooth.gif


Ууууу, крийпи!

 

Русия печели повече от петрол и газ сега, отколкото преди войната


Хохохо

Русия може би има повече приходи от изкопаемите си горива сега, отколкото малко преди нахлуването си в Украйна, тъй като глобалното увеличение на цените компенсира въздействието на западните усилия за ограничаване на продажбите й, заяви Амос Хохщайн пред законодателите по време на изслушване, предаде Ройтерс.

Амос Й. Хохщайн е американски бизнесмен, бивш дипломат, лобист и експерт по национална сигурност и енергетика.

Международната агенция по енергетика заяви през май, че руските приходите от петрол са се увеличили с 50 на сто от началото на годината до 20 млрд. долара на месец, посочва Ройтерс.


Укро-ковидите нещо?
Аве брат ти луд ли си ? Русия такива санкции не е понасяла в историята (особено фейсбук санкциите от хейтъри). Укр обърнала войната и сега щели да нападат даже. Почнали да дялкат копия. Ще искат помощ от БГ противовъздушна отбрана.
Не искам война, не казвам, че подкрепям Русия, но да бъдем реалисти
 

FUyQZ9IXEAAYA1W


По-идиотски опит за пропаганда не бях виждал, дори и нашите руски дебили фенове на Путлер, не биха се хванали, че някой идиот, дори и руснак, би се завърнал в кочината.
 
Дори и да е вярно, не знам защо се радваш, нито живееш там нито ще имаш някакви ползи от това. Разходите за войната слагаме ли ги в сметката? Малко шизо ми идва. Ще видим как ще се справят в дългосрочен план с икономиката, ще го бъде ли либертарианството или нема да го бъде.

Що да не се радвам?Чакам прогнозите ви за фалити и загуба да станат реалност. Интересно, че някак нещата вървят все в полза на Русия.
 

FUyQZ9IXEAAYA1W


По-идиотски опит за пропаганда не бях виждал, дори и нашите руски дебили фенове на Путлер, не биха се хванали, че някой идиот, дори и руснак, би се завърнал в кочината.

By Boryana Dzhambazova - плюе по БГ че не се връзваме на западната пропаганда толкова лесно - колкото ти :) Четох я до часта за татуса и се сетих какво гледах днес: Положението в Украйна е такова че Ройтерс не може да щракне - снимка на локален резидент на Харков без да излезе нещо такова . :)

photo_2022-06-10_10-24-39.jpg

Знам знам всички правят грешки - кой на младини не си сложил една татуировка на свастика или хитлер до сърцето или да няма такива приятели - пръв да хвърли камък - А вие направихте ли грешката и колко сгрешили приятели имате ?
 
Ето и защо последните 30 години не се възпитава патриотизъм и защо милениалите имат изкривена представа за миналото.

... и косвено обяснение защо в управлението на България виждаме разни като Карадайъ, чиито прародители са сред участниците в потушаването на Априлското въстание.


ТЛДР: не е имало турско робство; Русия е най-големият враг.
 
Остриетата на русофилите у нас, отишли в Руското посолство да вземат заработените рубли. Само Копейката и Волен липсват.

286905707_5837948576262789_7866930939106662916_n.jpg

Ако бяха отишли в японското, йени ли щяха да заработят? Елементарна логика!
Значи не можеш да запазиш добри чувства към една близка страна, ако господаарите ти, които никога не са ти били близки, ти забранят да го правиш? Ми мноо ясно.

Апропо, още вчера мислех да го постна, ама заради проблема с линковете на ФБ постовете... И глухия цар ме разбра. :)
 
Ето и защо последните 30 години не се възпитава патриотизъм и защо милениалите имат изкривена представа за миналото.
На теб, чичко Сталин даде ли ти бонбонче? Защото имаше такива стихотворения. Карат те да се затвориш очите и да рецитираш, а накрая като отвориш очи на всеки чин има бонбонче. Днешната пропаганда не е по-различна, прави се по новата идеология. Затова отговорността на семейството е още по-голяма, да формира национално чувство в децата.

Хора като Карадайъ са в управлението благодарение на любимия ти комунистически режим и техния възродителен процес. Ахмет Доган е агент на ДС, а ДПС е едно от отрочетата й.
 
Значи не можеш да запазиш добри чувства към една близка страна
Аз към страната имам добри чувства, имам приятели от Москва. Към политиката й спрямо нас нямам добри чувства. Аз господар нямам и никой нищо не ми забранява, това са някакви твои фантазии.
 
Хора като Карадайъ са в управлението благодарение на любимия ти комунистически режим и техния възродителен процес
Я пак, ама по-бавно, че не схванах логиката.

Към политиката й спрямо нас нямам добри чувства
И каква е политиката ѝ спрямо нас?

На фона на всички ла..на, които правителствата ни изпльокаха във взаимоотношенията ни, Русия продължава да бъде снизходителна. Никоя друга държава не би запазила добрия тон към толкова жалко и долно племе като нашето, но рашките са благородни. Може би, защото са наясно, че слугинажа, който управлява държавата ни в последните 30 години, не изразява волята на народа. Рашките знаят, че българите са русофили. Дори и пачаврата от Политико го изпищя истерично.
 
Я пак, ама по-бавно, че не схванах логиката.
Не мога да ти помогна.

Какви лайна, почти всички правителства с изключение на Костов и до някъде Борисов са русофилски и са обслужвали тамошните интереси. Точно затова до сега не си диверсифицирахме пазара и сме зависими. България не е русофилска още от времето на Стамболов и подривната дейност на Москва към Съединението. Дори дядо Вазов, един от най-големите русофили им е посветил стихотворение. Ботев, друг голям русофил, също им е посветил стихотворение. Може да ги прочетеш ако не си.
 

Горе