Украйна - Русия какво ви е мнението

Тъпак, пак си се дрогирал, и ползваш форума за внимание - намери си друго занимание - наркоманче просто.

Голям тъпак си, виждал ли си на колко са помогнали последните 5 години с пари? Я кажи читалище в селце в южна България например, не си спомням името - с 10 000лв да си ремонтират нещата и пооправят - какво могат да вземат от тях и какви услуги ще им искат?
Много си тъп саше.
И едното не е свързано с другото за Телерик - абсолютно сигурен съм ( гранта с протестите ).
 
Тъпак, пак си се дрогирал, и ползваш форума за внимание - намери си друго занимание - наркоманче просто.

Голям тъпак си, виждал ли си на колко са помогнали последните 5 години с пари? Я кажи читалище в селце в южна България например, не си спомням името - с 10 000лв да си ремонтират нещата и пооправят - какво могат да вземат от тях и какви услуги ще им искат?
Много си тъп саше.
Лапай гранта, тъпчо малоумен. Глупава путка. Няма да се занимавам с мишка като теб, да влизам в "аргументиран спор" - АХАХАХА - Раймундо циганчето и аргументиран спор. Падам....
 
Пак дрънкаш вариации върху фантазии, което е доста отблъскващо, но щом адресата те е лайкнал - ще си спестя коментар. Само не разбрах за това последното:
та това за мен ли се отнася?
Не.
Много мраза такива политкоректни чекнения и кълчотения за пред хората.
Бъркаш ме с някой, на който му пука какво мразиш ;)

Покажи малко повече страст, изплякай някое крайно мнение, ако искаш да се впишеш в обстановката.
Нямам за цел да се "вписвам". Следя темата от време на време. Имаше доста оф-топик и идеята беше да се намали малко, а не да защитавам Нанди (и нея, както теб не я познавам нито лично, нито задочно ;) ) да "пляскам" крайни мнения или да се "вписвам" :). Някои колеги тук споделят интересна информация, а аз (признавам) не съм много запознат по въпроса, но ми е любопитно и я следя с интерес.

Крайно мнение не излагам, както казах не съм запознат, нито имам за цел "да се впиша".

Поздрави!
 
Лапай гранта, тъпчо малоумен. Глупава путка. Няма да се занимавам с мишка като теб, да влизам в "аргументиран спор" - АХАХАХА - Раймундо циганчето и аргументиран спор. Падам....

Ходи си пиши за конспирациите, - не си капацитет да коментираш ТЕЛЕРИК било то и по тая тема - много си далече.
 
Понеже си тъп, и не знаеш, че телерик няма , има Progress. Цакай си в конспирацийките и за ваксините и другите тъпанарщини.


 
Понеже си тъп, и не знаеш, че телерик няма , има Progress

Уаууу, о не! Какво да кажа, освен:
Телерик, телерик,
най-спонтанно лапах дик
и понеже съм талант -
в джоба капна грант.
Лапай хуя да изцоцаш некой грантче, фаштайте се с Телериците и да ви правят гъзовете на продупчен терлик. Нали ти казах вече - лапай.
 
Уаууу, о не! Какво да кажа, освен:

Лапай хуя да изцоцаш некой грантче, фаштайте се с Телериците и да ви правят гъзовете на продупчен терлик. Нали ти казах вече - лапай.

Тежки наркотици, едно време само пушехме , ти на кво се размазваш през 2-3 дни?
 
Тежки наркотици, едно време само пушехме , ти на кво се размазваш през 2-3 дни?
По-интересно е ти на каква дрога си?
Един ден се извиняваш и казваш ''изложихме се'', след месец се връщаш на обичайното свинско поведение.

Етера е наркоман, аз съм се напила с водка ПАК... А ти какво правиш? Искаш ли да ти кажа какво - падна на нивото на Дефа. Това направи. Дори дружките ти се разграничиха от теб. Дори те знаеха кой е създал Ал Кайда, а ти се оказа мега неграмотен и компенсираш с просташка арогантност.. Щото си мега тъп, но за сметка това яко истеричен и нагъл.
 
Кажи ти на какви тежки наркотици си, че нещата са сериозни - Кристали / Мет?

Баси - някой ти обърна внимание, Аз в случая, и ти цъфна направо да пишеш - чак и в други теми си ходил - голяма липса на внимание си, ама пък обърне ли ти някой нещо, цитира ли те, каже ли - голяма радост ти е.

пс: Тъпото - Вие с Етерчето сте си лика прилика в изказванията - за моя радост само 2 пъти съм изпадал в такива писаници като вашите последните дни, и то преди няколко месеца - ама вие си ръсите като в кръчмата, много цветущо - я се разпсувай пак и обясни кой как трябва да изтребват от потребителите тука, с 3-4 изречения в стил Съдебен Спор. :hankey:
Кво си замънкала за Ал Кайда, като това, което даде и публикува като аргумент - всъщност показва обратното на това, което твърдиш.

За тебе - май без пиене си си такава - от сутринта почваш със същите неща, тъй че за тебе се отнася израза, че комунизма е заразен като спина, и е диагноза.
 
Последно редактирано:
ХVIII. Фондация “Америка за България” финансира Академия “Телерик” с 930 хил. лв. През последните две седмици в БТВ и Нова телевизия бяха промотирани няколко млади предприемачи от сферата на информационните технологии, които обясняваха, че са излезли спонтанно на протест в защита на правителството на Кирил Петков. Сред тях бяха и представители на компанията Телерик."
Пак събраха телерици,
няма много цици.
USА пишки на корем -
давай да ядем!
 
Много си се разпалил за тея пи*ки - като ти се иска да ядеш - ходи де, що трябва да ни занимаваш със сексуалния си живот.
 
Последно редактирано:

Някой пак яде здраво бой.
 
Не.

Бъркаш ме с някой, на който му пука какво мразиш ;)


Нямам за цел да се "вписвам". Следя темата от време на време. Имаше доста оф-топик и идеята беше да се намали малко, а не да защитавам Нанди (и нея, както теб не я познавам нито лично, нито задочно ;) ) да "пляскам" крайни мнения или да се "вписвам" :). Някои колеги тук споделят интересна информация, а аз (признавам) не съм много запознат по въпроса, но ми е любопитно и я следя с интерес.

Крайно мнение не излагам, както казах не съм запознат, нито имам за цел "да се впиша".

Поздрави!
Чак да ти запука не ми е било цел.
Просто те информирах за предпочитанията си.

Което по принцип е добре да се има предвид :) особено в офтопика :)
 
Вижте само, погледнете малък пример за нивото на ЛЮБИМИТЕ ТОП достоверни, заслужаващи безгранично доверие (според Блинки и Риумайнда например), водителите на достоверността в свободния западен свят и наръчникът за истинност за Раймундо (и мн. други) - проверители на факти от свръхавторитетната РОЙТЕРС:

През септември 2021 г. Джил Байдън изнасяше реч, за да отбележи новата учебна година, и Сънливият Джо беше Сънливият Джо, той просто се отклони, докато тя говореше, и след това се върна обратно:

Това беше един от онези моменти в старшата възраст, с които вече сме свикнали.

Бързо напред до миналата седмица и клипът привлече повече внимание, когато хората започнаха да го публикуват отново със забавна малка редакция...

Но основната точка е, че Ройтерс провери това!

Прекалено красиво е."

Манната небесна за израснали с Холивуд лайняк и възраснали с фактчукчукаритетна помия. Раймундо кученцето примерно.
 
Отделили са 2 минути, и какво от това? Не разбрах къде е фейка или дезинформацията/ пропагандата? Това ли търси цяла нощ? Голямо откритие направи, единственото е, че Ройтерс са губили 5 минути да пишат статията, но с такива читатели като тебе - май има нужда.
 
Последно редактирано:
Някой гледа ли зарята на "ислямски-джихад" на палестина към Израел?

Не малко ракети са изстреляли циганите, направиха си зарята, порадваха се, ядоха бой както винаги. В дневник едно путинофилче твърдеше, че Израел е на колене -ахахаха... само русофил може да мъти такива анализи.
@nandibandi Кажи за палестина и Израел пак, че като питах, пропуснах да доуточним - разбра ли палестина дали е държава или не и каква територия си искат от Израел и кой е агресивен?

Eвала на Израел - за да постигнат същият ефект североизточните руZи, вероятно щяха да взривят 5 квартала, не с аналогови, ами с ламповите им системи 'високоточкови'. Думнали са и втори 'високопоставен', като първия дето го убиха е бил отговорен за изтрелването на стотиците ракети миналата година към Израел. С ал кайда лидера, и този циганин - ЦРУ и МОСАД с ясно послание за знаем кои - забавят, ама не забравят + възможност да оперират в цял свят необезпокоявани.


палестинското племе ще има да плаче за Газа под Израелска 'окупация', като имаха достъп до вода, електричество, търговия, отворен пазар, а под техен контрол прилича на безлюдна пустиня, живеещи от години без ток и вода. САЩ изобщо не трябваше да натискат Израел да и оставят ивицата - последствията ги виждаме - разруха, мизерия, бедност - ама мятаме ракети по Израел - и после плачем като отвърнат. Хем знаят, че ще ядът много бой, хем стрелят безразборно стотици ракети :D

( Ал Джазира репортаж. не са фенове на Израел, но отразяването на събитията им е що-годе окей щом става дума за новини, затова и дори Израел ги имат за сериозна медия )
 
Последно редактирано:
И интересно видео от онзи ден, подробности за ядрените самолетоносачи и как действат - винаги в ударна група от подводници, AWACS самолети, destroyer-и, и една камара още вида кораба. Флекс си е, но за някой дето не е запознат като мен с тези неща, може да е интересно.
 
Последно редактирано:


Я да видим други неща на амнести интернашънал като толкова ги ползват.

"Russian military commits indiscriminate attacks during the invasion of Ukraine". Amnesty International.

"Russia/Ukraine: Prisoners of war must be protected from public curiosity under Geneva Convention". Amnesty International.

""Everything is on fire": One month since the Russian invasion of Ukraine". Amnesty International.

"Ukraine: Cluster munitions kill child and two other civilians taking shelter at a preschool". Amnesty International.

"Ukraine: Deadly Mariupol Theatre Strike 'A Clear War Crime' By Russian Forces". Amnesty International.

"Mariupol theater bombing was a clear war crime, Amnesty International says". NPR.

"Ukraine: Russian 'dumb bomb' air strike killed civilians in Chernihiv – new investigation and testimony". Amnesty International.

"Ukraine: "Anyone can die at any time": Indiscriminate attacks by Russian forces in Kharkiv, Ukraine". Amnesty International.

"Ukraine: Hundreds Killed in Relentless Russian Shelling of Kharkiv". Amnesty International.

"Ukraine: Russian forces extrajudicially executing civilians in apparent war crimes – new testimony". Amnesty International

"Ukraine: Ukrainian fighting tactics endanger civilians". Amnesty International.

whataboutism :)
 

Горе