Украйна - Русия какво ви е мнението

пс: Сателитни снимки показват сериозни поражения по руската авиобаза в Крим - 9 разрушени самолета и не се знае още колко в хамбарите. На снимките се виждат и кратери от ракети.
Но както много често сме говорили няма как да се доверим на един източник, камо ли толкова нео-либерален. Имате ли инфо по темата?

Като скролнеш до футъра и кликнеш "За Нас", четем следното:

RFE/RL е регистрирана като частна корпорация с нестопанска цел, която се финансира от грант от Конгреса на САЩ чрез Американската агенция за глобални медии (USAGM). Редакционната независимост на RFE/RL е гарантирана от законодателството на САЩ.
 
Като скролнеш до футъра и кликнеш "За Нас", четем следното:
Така де - статията лъжа ли е? Ако е лъжа, каква е истината в такъв случай?

Нямало е експлозия на военната база? Или наистина руснаците пушат много цигари, че вече бая неща им гръмнаха по този начин?
 
9 разрушени самолета и не се знае още колко в хамбарите. На снимките се виждат и кратери от ракети.

8 изтребителя СУ-27
4 изтребителя СУ-30М
5 бомбардировача СУ-24
6 вертолета МИ-8
1 самолет Ил-20РТ

Унищожени са и 4 склада с боеприпаси. Бая сериозни цигари пафкат ватенките.
 
8 изтребителя СУ-27
4 изтребителя СУ-30М
5 бомбардировача СУ-24
6 вертолета МИ-8
1 самолет Ил-20РТ

Унищожени са и 4 склада с боеприпаси. Бая сериозни цигари пафкат ватенките.
Нали знаете, че ще има ответен удар. После недейте да плачете много силно. :)
 
8 изтребителя СУ-27
4 изтребителя СУ-30М
5 бомбардировача СУ-24
6 вертолета МИ-8
1 самолет Ил-20РТ

Унищожени са и 4 склада с боеприпаси. Бая сериозни цигари пафкат ватенките.
1660220849431.png

@нанди не го приемай толкова лично. Твърде много емоции си вложила в тази война.
Да не би да си влюбена в Путин?
 
Страда от тъпоумие и комунизъм, и двете състояния са трагични. Виж го, че нещо каже ли се за русия - ще се насере от яд и злоба, как да се обяснява с толкоз пропаганда дето са му промили мозъка - и всичко винаги се приема лично - ако кажеш нещо за русия - обиждаш ги направо, ей сега като се ядоса могучая, след 5 дни ще е в Киев, ако ударят и със анимационните оръжия за "цунамита" - ще видите вие :cool:


Ще има десет ответни удара - като се напъвате от яд и злоба с монголците - гледайте да не се насерете, че ще замерише още повече.
 
Страда от тъпоумие

А от какво страда индивид, който веднъж казва това:

1660222238142.png

А после подкарва отново по свинския начин?
 
Ами да, реших да няма повече дразги, но ти си глуповата и злобна, и след месец пак почна с обидите и глупостите - какво да се прави. Не знам как реших, че може да се водят нормални дискусии тука, като гледам етериума като се събере с тебе, каква простотия се хвърля - наистина голяма грешка, да реша , че антиваксър без мозък и путинофилче, може да спре да се държи като каруцарка. Когато ме обиждат, не мога да си мълча, особено от такива умствени капацитети.



Латвия отписа източно монголците като подкрепящи терорягите. Русия кога ще ги напада? Ответен удар ще има ли? Денацификация?
 
Ами да, реших да няма повече дразги, но ти си глуповата и злобна, и след месец пак почна с обидите и глупостите - какво да се прави. Не знам как реших, че може да се водят нормални дискусии тука, като гледам етериума като се събере с тебе, каква простотия се хвърля - наистина голяма грешка, да реша , че антиваксър без мозък и путинофилче, може да спре да се държи като каруцарка. Когато ме обиждат, не мога да си мълча, особено от такива умствени капацитети.



Латвия отписа източно монголците като подкрепящи терорягите. Русия кога ще ги напада? Ответен удар ще има ли? Денацификация?
Ти си безпринципно, подло и низко човече.

Не съм те обиждала, докато не се включи неадекватно с ''това тъпото се е напило с водка ПАК''. Абсолютно спазвах добрия тон, въпреки различията в мненията до момента. Можеш да лъжеш колкото си искаш, но с това изглеждаш още по-жалък. Всеки може да върне няколко страници назад и да види, че лъжеш нагло и мазно. Просто си злобно комплексарче, което въпреки временните проблясъци, не може да води спор по нормалния начин. От първите дни в темата хвърляш къчове и квичиш като свиня.

Освен това си безпринципен - нещо, което поставя всеки човек на най-ниското стъпало на еволюцията. Уж се махаш от форума, пък не се. Уж ни слагаш в игнора, но не можеш да изтраеш и 20 минути. Има ли поне една молекула тестостерон в жалкото ти същество?

Изгуби привилегията да се ползваш с пословичното ми великодушие. Отиваш в компанията на Дефа, с когото сте си лика-прилика.
 
Оф Птичи Мозък - не искам да се обяснявам за някви драми дето се вземате насериозно, че форума около вас се върти - пиши за Украйна и за Русия, Бягай с Тъпотериума тея теми обсъждайте - 4-5 страници ще впишете до утре.

И не знам дали досега си разбрала, ама никой нищо не е губил като привилегия от тебе - антиваксър, путинофил, фен на израждане - то само едно от тея трите неща, хората знаят, че си тотал щета, а ти си и трите - ти в тоя форум не може да имаш привилегии, щото една свирка не може да завъртиш - антиваксър и конспиратор, фенка на Путин - пишеща в офтопик и политика - не знам за къв авторитет се имаш, и тролваш ли, сериозно ли го мислиш, че имаш някакъв имидж тука - на читав човек?


И верно - спри да ме занимаваш с личните си драми и крехка психика и лабилна душица - боли ме фара за тея работи, и 100% другите от форума изобщо не им пука какви съобщения съм ти писал аз или деффнюза на лични, че да ги размахваш като кой знае какво било - още малко, ще го изкараш, че за жена съм искал да те вземам... Едно съобщение преди месец - огледай се и виж, че форума не се върти около тебе.
 
  • Like
Реакции: Test
щото една свирка не може да завъртиш
По принцип нямам оплаквания, но съм сигурна, че си по-добър от мен. Тук спорът излишен. :)
 
Като цяло в региона се пуши твърде много. Вече има изгорели уждестранни наемници. Здравното министерство на украйна трябва да вземе мерки

 
Като цяло в региона се пуши твърде много. Вече има изгорели уждестранни наемници. Здравното министерство на украйна трябва да вземе мерки

Ей, излъга ме, отворих линк от поглед.инфо. Изглеждаше ми абсурдно смотан сайт и като погледнах url address-a и се изплаших къде съм попаднал и веднага след това го затворих.
Колкото и Украинците са изгаряли живи руснаци, нали?

Източник на статията: Вервайте ми!

ВАЖНО!!! Уважаеми читатели на Поглед.инфо, ограничават ни заради позициите ни!
Е НЕ! :D :D Хахахахах .... моме моме ... дано поне да си хубава, щото не си умна.
 
Източник на статията: Вервайте ми!

Източникът, както пише в статията, е РИА НОВОСТИ, но сайтът е недостъпен за България.

Ето ти друг: https://rg.ru/2022/08/11/razvedka-lnr-ukrainskie-soldaty-szhigaiut-tela-naemnikov-na-pole-boia.html

Ето и друг източник: https://en.news-front.info/2022/08/...-burn-the-bodies-of-dead-foreign-mercenaries/

Не четеш, момко. Дано поне си убав и силен. В строителството се търсят хора за физически труд. :)

Не очаквайте да видите новината в ройтерс и снн, щото не се вписва добре в наратива: ''украинските бойци се бият доблестно и смело, без помощта на чуждестранни наемници''.
 
Последно редактирано:
Интересен пасаж от втората статия:

Recall that earlier the French TV channel TV5Monde published an interview with American mercenaries fighting in the Armed Forces of Ukraine. In a conversation with the militants, it turned out that total disorder, corruption, theft and looting are thriving in the Ukrainian army.

 
Последно редактирано:
Източникът, както пише в статията, е РИА НОВОСТИ, но сайтът е недостъпен за България.

Ето ти друг: https://rg.ru/2022/08/11/razvedka-lnr-ukrainskie-soldaty-szhigaiut-tela-naemnikov-na-pole-boia.html

Ето и друг източник: https://en.news-front.info/2022/08/...-burn-the-bodies-of-dead-foreign-mercenaries/

Не четеш, момко. Дано поне си убав и силен. В строителството се търсят хора за физически труд. :)

Не очаквайте да видите новината в ройтерс и снн, щото не се вписва добре в наратива: ''украинските бойци се бият доблестно и смело, без помощта на чуждестранни наемници''.

Благодаря за източниците.

Коментара по последния ред: не си права. Назад из страниците изпращахте достатъчно линкове от Ройтерс, които са "против" Украйна - било то икономически или военно. Да, определено ще са по скоро про-Украйна като цяло, но не означава, че са еквивалента на РИА или която и да е руска медия.
На запад има сравнително добра свобода на словото (колкото и да го отричате), докато в Русия няма абсолютно никаква - там са по-зле от Иран и Турция (може би само Северна Корея ги бият). Съответно и там (западни медии) си критикуват всеки и всичко.
 
На запад има сравнително добра свобода на словото
Къде на Запад? Ние на запад ли сме, щото имаме пълна забрана (техническа невъзможност) да видим какви глупости и лъжи пускат пропагандните руски медии като РИА новости?
 

Горе