Украйна - Русия какво ви е мнението

Относно ПП+ГЕРб+Дб съм го писал и в другата тема: Американското посолство ще натиска за такава коалиция, ако трите партии съберат над 121 депутата. ПП и ДБ са си техни, остава проблема с ГЕРБ, които през годините играха и за САЩ и за ЕС и за Русия. Въпросът е дали американците ще пожертват ББ + още някой висш гербаджия /а повярвайте ми, компромати срещу тях има предостатъчно/ , ако ПП и ДБ са мъже, ще настояват за опандизяването на няколко висши гербаджии, другите ще клекнат и ще има коалиция.
Алтернативата да няма про-щатско правителство тук няма как да устрои американците в тези времена, та ББ си е изгорял като едното нищо
Айде пак тъмните сили и заговорите.

Онзи предишния и той страхопочитание към Путлер, митични сили, енергия от отвъдното, рептили които движат целия свят, а ние сме само пионките…


Какви източници очаквате от такива хора?

Празни приказки говорите, само вятър на устата си правите. Имам чувството че сте заченати в конспирации … повече вярвате на сайтове с поддомейни в блогпост, на които дори не пише името на автора, отколкото достоверно медии, които си пускат всички източници - confirmation bias.

пс: отдавна не сте споменавали Америка за България? Какво става с тях, ще обърнат ли резултатите от изборите? Накараха ли всички журналисти да пишат в полза на рептилите? Долара кога пада, че искам да шортвам?

пс: аз съм ЗА приемане на бягащите руснаци, рептилите от Германия също се обявиха за.
 
Сигурни ли сме в това? Да не е писано в телеграм канала на оня ''готвач''. Аз видях само за двама американци, за азовците - ничево.
А, и кво да коментирам, бате. Ние тука си се дърляме на дребно, а големите си играят шах.

Ами за едното има клип, който ти пуснах, а другото беше във всички емисии снощи и във всички медии. Даже имаше официални изказвания от Турция, точно на Азовските офицери. Били са разменени заради ония кум на Путин, дето уж не ги беше грижа за него.

Ся ще приемем ли руснаците дето бягат ?
Те какво са виновни ?
Ще има ли помощи за тях ?

Да, ще ги приемем.

 
Ами за едното има клип, който ти пуснах, а другото беше във всички емисии снощи и във всички медии.
Да, прав си. Просто нямах време да видя потока от новини вчера. Поднасям извинения за ироничния тон. :)

Даже имаше официални изказвания от Турция, точно на Азовските офицери. Били са разменени заради ония кум на Путин, дето уж не ги беше грижа за него.
Едва ли е само това. Колко па да струва тоя кум, та размяната да е в съотношение 2:1?

Много интересно мнение на Гарланд Никсън относно неприятната за всички ни размяна. Целият разговор е супер интересен, като в него се обръща голямо внимание на неокон-социопатите, които управляват щатите в момента и, на които дължим целия хаос в геополитически план. Ръчкането на Китай - също.
Нагласила съм ти мнението за размяната на пленници - само цъкаш. :)

 
Има няколко детайла, които масмедиите не казват за размяната, а те са че един от освободените от Украйна е КУМ на Путин.
НОВА брои ли се за масмедия? Прекалявате с конспирациите.

 
два ли е само това. Колко па да струва тоя кум, та размяната да е в съотношение 2:1?
Естествено, че няма как да знаем реалните договорки. Тук не става въпрос за това, а за поредната лъжа на Путин. Щял да денацифицира, а пуска обратно най-големите нацисти. Все едно да пуснат офицерите на СС. Не му се връзва с пропагандата.

За това как излъга народа си, пак нищо не каза.
 
Айде пак тъмните сили и заговорите.

Онзи предишния и той страхопочитание към Путлер, митични сили, енергия от отвъдното, рептили които движат целия свят, а ние сме само пионките…


Какви източници очаквате от такива хора?

Празни приказки говорите, само вятър на устата си правите. Имам чувството че сте заченати в конспирации … повече вярвате на сайтове с поддомейни в блогпост, на които дори не пише името на автора, отколкото достоверно медии, които си пускат всички източници - confirmation bias.

пс: отдавна не сте споменавали Америка за България? Какво става с тях, ще обърнат ли резултатите от изборите? Накараха ли всички журналисти да пишат в полза на рептилите? Долара кога пада, че искам да шортвам?

пс: аз съм ЗА приемане на бягащите руснаци, рептилите от Германия също се обявиха за.

Чакай и аз до отговоря с картинка :)

ConspiracyTheory01.jpg
 
Да, за да могат да ги доят, стрижат и опекат на чеверме. Неблагодарни са тези овце ми се струва!
 
За това как излъга народа си, пак нищо не каза.
Чакам Песков да си подаде оставката и стискайте палци да ме вземе за свой говорител. Тогава ще коментирам всичките му решения. ;)

Петъчен поздрав за нашите ''западняци'', поданици на дедо Алцхаймер



295951389_1734855266891073_364272665438827166_n.jpg
 
Последно редактирано:
Пълни глупости си написал, само орките се позовават на ЕЖК, съмнителенсайтточкаинфо, видни руски пачаври от фейсбук
Що да са глупости, като е самата истина, чешете си езиците "колко да не заспите" а истината е че едните четат руска пропаганда, а другите западна такава...

@Green Bars също ме е цитирал и каза че чете доклади, но вместо да каже от къде ги чете, ми каза че съм мързелив и сам да си намирам информация....когато някой се крие зад мистика се опитва да скрие нещо и да си придаде по-голяма тежест от колкото има.

И не ме разбирайте погрешно, не казвам че всичките Ви източници не са верни, нито отричам казаното от едната и от другата страна, но като се говорят тежки факти дайте си източниците да прочетем и ние и да си направим сметка.

А по темата: за мен истината е някъде по средата и въпреки че винаги съм предпочитал Русия пред САЩ, е важното какво се случи - Русия влезе в чужда територия да води война...дори не виждам какво да се спори по това и то 711 страници до този час, днес ще минете на следваща 100%... каквито и причини да са имали те са започнали войната...Това е както Green Bars ме нарече овца, да намеря къде живее да вляза у тях и да го спукам от бой, кой ще е виновен - той че ме е обидил пръв или аз че съм го набил?...

Разбира се ме е яд как в момента европа плаща цената на това, а САЩ си продават изтребители и валутата им стана по-скъпа от еврото...дори понякога си мисля, че Русия и САЩ са се наговорили да ракажат играта на Европа....затова место да се карате едните срещу другите, ще Ви кажа, че Нито САЩ нито РУСИЯ се интересува от България.


Ако се интересуваха толкова много, щяхме да сме като дете на разведени родители, едните да ни подкупват с различни неща, а другите да се надцакват с тях....а то какво стана Едните ни задължиха да си затворим 4 реактора на АЕЦ с които бихме имали независимост, която в момента ни трябва, Русия пък ни продава супер скъп газ, Лукойл (до колкото знам, не съм го проверил никъде, но всички така говорят) не плаща никакви данъци у нас, и отделно пак ни е скъпо горивото и още много примерни, които ги има в тезите и на едните и на другите. С две думи и двамата "родители" вместо да глезят детето си го бият на почивки ту единия ту другия...
 
Що да са глупости, като е самата истина, чешете си езиците "колко да не заспите" а истината е че едните четат руска пропаганда, а другите западна такава...

@Green Bars също ме е цитирал и каза че чете доклади, но вместо да каже от къде ги чете, ми каза че съм мързелив и сам да си намирам информация....когато някой се крие зад мистика се опитва да скрие нещо и да си придаде по-голяма тежест от колкото има.

И не ме разбирайте погрешно, не казвам че всичките Ви източници не са верни, нито отричам казаното от едната и от другата страна, но като се говорят тежки факти дайте си източниците да прочетем и ние и да си направим сметка.

А по темата: за мен истината е някъде по средата и въпреки че винаги съм предпочитал Русия пред САЩ, е важното какво се случи - Русия влезе в чужда територия да води война...дори не виждам какво да се спори по това и то 711 страници до този час, днес ще минете на следваща 100%... каквито и причини да са имали те са започнали войната...Това е както Green Bars ме нарече овца, да намеря къде живее да вляза у тях и да го спукам от бой, кой ще е виновен - той че ме е обидил пръв или аз че съм го набил?...

Разбира се ме е яд как в момента европа плаща цената на това, а САЩ си продават изтребители и валутата им стана по-скъпа от еврото...дори понякога си мисля, че Русия и САЩ са се наговорили да ракажат играта на Европа....затова место да се карате едните срещу другите, ще Ви кажа, че Нито САЩ нито РУСИЯ се интересува от България.


Ако се интересуваха толкова много, щяхме да сме като дете на разведени родители, едните да ни подкупват с различни неща, а другите да се надцакват с тях....а то какво стана Едните ни задължиха да си затворим 4 реактора на АЕЦ с които бихме имали независимост, която в момента ни трябва, Русия пък ни продава супер скъп газ, Лукойл (до колкото знам, не съм го проверил никъде, но всички така говорят) не плаща никакви данъци у нас, и отделно пак ни е скъпо горивото и още много примерни, които ги има в тезите и на едните и на другите. С две думи и двамата "родители" вместо да глезят детето си го бият на почивки ту единия ту другия...
Аз казах всичко е за ресет на настройките, те не вярват. Яжте пийте и си гледайте живота и оставете великите сили да си вършат нещата, щот и да спорите нищо няма да промените.
 
и въпреки че винаги съм предпочитал Русия пред САЩ, е важното какво се случи - Русия влезе в чужда територия да води война.
Това е следствие. Нередно е да го коментираме, без да признаем каква е причината. Тази война беше поискана, измолена от Русия. 8 години я кандърдисваха, а тя се дърпаше. Е, накрая намериха начин да направят предложение, на което Путин не можеше да каже НЕ.

Елементарно е да се коментира нещо, без да се разгледа причинно-следствената връзка, да ме прощаваш. ;)
 
Никак не харесвам агент Николай, но не мога да не пусна неговите 10 прогнози за близкото бъдеще, защото в думите му има много истина.

И да, Поглед инфо е - Fuck Off!!! :)

 
Никак не харесвам агент Николай, но не мога да не пусна неговите 10 прогнози за близкото бъдеще, защото в думите му има много истина.

И да, Поглед инфо е - Fuck Off!!! :)

Значи от т. 6-9 просто е много вярно. За 6(като т.2) не съм много сигурен дали не е прекалено.
 
За 6(като т.2) не съм много сигурен дали не е прекалено.
Имаш предвид:

Тази зима ще е по-тежка от Лукановата и Виденовата. Спасителите свършиха. Пак опираме до Бойко. Просто няма друг, който да има опит и гъвкавост да се оправи в предстоящите небивали изпитания. Ако не го изберем, ще се окажем мазохисти, ще настъпи национална катастрофа. И Орбан да вземем под наем, няма да може да ни оправи!

Като изключим натрапването на тиквун като месия, не е пресилена прогнозата. Във видеото на The Duran по-горе Никсън казва дори още по-страшни неща. Катастрофата ще е продължителна за Европа (над 5 години), защото не просто се създава изкуствена криза, а се унищожава работещ икономически модел, който не може да се възстанови с щракване на пръстите.

Все пак целта е да ни върнат векове назад и да ни контролират чрез централизиран социален доход - подаяние срещу послушание. ;)

Овчиците могат да се хилят на воля и да не вярват. Кучето и стопанина не се познават. ;)
 
Е, накрая намериха начин да направят предложение, на което Путин не можеше да каже НЕ
И резултатът какъв е САЩ печели, а Русия и Европа губещи, до момента е така и като гледам няма да се промени нищо, освен да потъваме колективно за сметка на щатите, но по вина на Русия.
 
а Русия и Европа губещи
Защо смяташ, че Русия губи? Напротив! От днес тя започва да си връща Донбас - изключително богата на природни ресурси територия. Освен това санкциите ѝ помогнаха да се ориентира към по-надеждни пазари, където ще търгува във валута, различна от долара.

Европа категорично е най-големият губещ от цялата ситуация, затова изглежда доста логична версията, че САЩ и Русия играят комбина за унищожаване на стария континент. Въпросът е Защо???
 

Горе