Украйна - Русия какво ви е мнението

ПП, ГЕРБ и ДБ
Точно те ще се възползват от целия цирк за да спретнат нов спектакъл. Както би казал Боко: По времето на ГЕРБ , Кралицата беше жива.

Сега ще има лафове: Аз , казах ли ви бе :D Гласувайте за нас, ще спрем войната и да спасим милите войничета....
 
Тази част от гнилия запад е доста комунстическа като тип управление( страх от закона, чинно изпълнявавне на държавните заповеди и т.н), а и не е в ЕС. Точно заради ЕС не съм си в България. Махнем ли се от тази диктатура се прибирам с първия полет.
Лондон ще продължи да доставя военна помощ на Украйна до победата й срещу Русия, обеща тази нощ пред Общото събрание на ООН новият британски премиер Лиз Тръс, цитирана от Франс прес.
това не те ли дразни малко, щот нали за твоите става дума
 
това не те ли дразни малко, щот нали за твоите става дума
Както писах няколко поста назад, пропускате важното. Парите са си пари и Русия, САЩ, ЕС, Англия и Мексико ако щеш си въртят търговията. Милиарди се движат ежедневно и в двете посоки. Реалити шоуто в Украйна е на супер високо ниво точно за да се скрият очевдните неща.

Никога не ме дразнило: Интереса клати феса. Дразни ме, че българските политици ингорират интереса на държавата ни за лични облаги. В ЕС сме не защото ние сме ЕС или сме големите европейци, а защото ни е заповядано да бъдем там. Интереса на България няма никаква връзка с интересите на ЕС, САЩ или Русия.
 
Последно редактирано:
Скот Ритър малко на стероиди, ама да видим дали прогнозите му ще се реализират

 
а защото ни е заповядано да бъдем там.
Айде пак конспирации

Ама как си приличате само.

пс: мечката спомена нещо че САЩ били купували нефт от Русия, което не е така. САЩ са един от най-големите производители и купуваха много малки количества от тях, но спряха преди няколко месеца.

Моля сподели ни още някоя конспирация на рептилите, които тайно ни управляват и ние сме само някакви пионки в голямата игра!!!
 
Айде пак конспирации

Ама как си приличате само.

пс: мечката спомена нещо че САЩ били купували нефт от Русия, което не е така. САЩ са един от най-големите производители и купуваха много малки количества от тях, но спряха преди няколко месеца.

Моля сподели ни още някоя конспирация на рептилите, които тайно ни управляват и ние сме само някакви пионки в голямата игра!!!
Спомни си кой точно ни набута в ЕС и кой точно лобира и до ден днешен за тях. Няма никаква конспирация, пионки сме и това е факт.
 
Спомни си кой точно ни набута в ЕС и кой точно лобира и до ден днешен за тях. Няма никаква конспирация, пионки сме и това е факт.
Мед ви тече от ръцете да обвинявате някой друг за всичко. Особено ако са “злите сили” и не е конкретен човек.

Събрали се 10 рептили и в яростен спор разпределили къде ще попадне България! Всеки казвал - вземи я ти, не, вземи я ти. Накрая сме попаднали на най-лошото! Всичките ни гении избягаха в ЮК и Русия и тук останаха само кухите лейки

До един, всичките путинофили сте оплетени в конспирации, коя от коя по-забъркана.

През ума не ви минава, че хората не искат да живеят в мизерия, че им е писнало от счупената система в която сме и искат да живеят по-добре. Както ние си избрахме са се присъединим в ЕС и НАТО, така и Украйна искат да живеят по-добре, а не в мизерията в която са Русия - всички страни около тях се опитват да се откъснат и това не е случайно. Само тук ни обяснявате колко е хубаво в единствените им два града, които стават, но никой не отива в мизерията там - не си държите на думата.
 
Мед ви тече от ръцете да обвинявате някой друг за всичко. Особено ако са “злите сили” и не е конкретен човек.

Събрали се 10 рептили и в яростен спор разпределили къде ще попадне България! Всеки казвал - вземи я ти, не, вземи я ти. Накрая сме попаднали на най-лошото! Всичките ни гении избягаха в ЮК и Русия и тук останаха само кухите лейки

До един, всичките путинофили сте оплетени в конспирации, коя от коя по-забъркана.

През ума не ви минава, че хората не искат да живеят в мизерия, че им е писнало от счупената система в която сме и искат да живеят по-добре. Както ние си избрахме са се присъединим в ЕС и НАТО, така и Украйна искат да живеят по-добре, а не в мизерията в която са Русия - всички страни около тях се опитват да се откъснат и това не е случайно. Само тук ни обяснявате колко е хубаво в единствените им два града, които стават, но никой не отива в мизерията там - не си държите на думата.
Ти лично избра ли? Защото аз не съм искал и никой не ме е питал дали искам. Хората живеят в пъти в по-голяма мизерия сега отколкото преди 15 години.
Е нали сте начетени нима не знаете кой ни го наби да сме в ЕС? Еврейна и до сега се пъне по медиите.
 
Ти лично избра ли? Защото аз не съм искал и никой не ме е питал дали искам. Хората живеят в пъти в по-голяма мизерия сега отколкото преди 15 години.
Е нали сте начетени нима не знаете кой ни го наби да сме в ЕС? Еврейна и до сега се пъне по медиите.
На толкова добре аргументирано мнение нищо не мога да кажа. Шах и мат съм!
От всички тия графики за стандарта на живот сега и преди, от тези за покупателната способност, за БВП и прочее ... заля ме с информация и нямам какво да кажа.
 
A междувременно контраофанзивите на НАТО се провалят епично. Вчера са унищожени множество вражески подразделения, включително конвой с танкове. Видео:


Пораженията в цифри:

1664000420609.png
 
A междувременно контраофанзивите на НАТО се провалят епично. Вчера са унищожени множество вражески подразделения, включително конвой с танкове. Видео:


Пораженията в цифри:

Виж файлът 25827
Ама ти се кефиш, че има война май...Само ти се кефиш ми се струва. Всички са за мир, а ти броиш успехите на едните. Какво, трябва да се гордеем ли, какво ли???
 
@Лошият @Нанди моля ви са направете малко сутрешни ментални гимнастики и обяснете на новите членове тук как тези "референдуми са легитимни и всичко там е напълно нормално - едни мирни граждани искащи да се присъединят към една мирна държава, която е там, за да ги освободи от гадните укро-фашисти-нацисти, които ги изтезават 8 години!!!

Толкова демократично гласуване има само в Русия



 
Ама ти се кефиш, че има война май...
Те жените са като децата, децата се питат - Ти за кой си за Русия или Украйна?
Те и Руснаците отстрани да гледат им беше добре, интересно, като спортно съревнование, но сега като ги мобилизираха до колкото чувам не 300 000 , а 1000 000 са получили призовки, да се презастраховат, че повечето ще се укрият, та дано съберат 100 000 човека.
И тези които ще съберат са обикновенни прости хора за които ми е жал, затворници обещана им амнистия, една час пияндета псевдопатриоти които при първа възможност ше се напият в окопите и ще дизертират.
Положението е наистина жалко и това е Великата Руска Армия, ще ги "обучат" за две седмици и на фронта да мрат незнайно за какво.
 
Те жените са като децата, децата се питат - Ти за кой си за Русия или Украйна?
Те и Руснаците отстрани да гледат им беше добре, интересно, като спортно съревнование, но сега като ги мобилизираха до колкото чувам не 300 000 , а 1000 000 са получили призовки, да се презастраховат, че повечето ще се укрият, та дано съберат 100 000 човека.
И тези които ще съберат са обикновенни прости хора за които ми е жал, затворници обещана им амнистия, една час пияндета псевдопатриоти които при първа възможност ше се напият в окопите и ще дизертират.
Положението е наистина жалко и това е Великата Руска Армия, ще ги "обучат" за две седмици и на фронта да мрат незнайно за какво.
Как така незнайно за какво???
Ще умрат за православието, за славяните, да спасят света от биолабораториите собственост на Байдън и тн.
Въобще що за глупости пишеш?
 
Отговарям на всички в един пост, за да не се чувства никой специален. Отговорът е прост: Унищожава се бойна техника и войска, която не само вчера, оня ден и през последните 7 месеца, а в продължение на 8 години обстрелва цивилни обекти. Обстрелва медици, отзовали се на мястото на взривовете. Убива най-нагло жени, старци и малки деца. Стига лицемерие. Положението е ''ние или вие''. Тоя геноцид трябва да спре.

Колкото до военните при провеждане на референдумите: къде да са? В Камчатка? Докато нацистите бомбят жилищни блокове и пазари??? Интересни хора. И не - не се кефя, че умират хора. Ако нео-кон социопатите в белия дом не създаваха конфликти, никой днес нямаше да говори за унищожени колони с танкове.

Между другото, същите джендър либерастчета миналата седмица се кефехте на пропагандата за великата укро-контраофанзива.

Независим западен репортер ви казва какво се случва в Донбас

 
3 чифта преплетени ръце, зад които стои почти половината популация на планетата.

Междувременно всички са срещу Путин, според Тедката..

307874370_5968198456527163_3910696773536953168_n.jpg
 
Един Казах вика "Руснаци я вземете мобилизирайте и жените си да дойдат и малко жени в Казахстан, че само пръчове бягат тука".
Ако всичко не беше толкова трагично и жалко, щеше да е смешно.
Та за какви спецоперации говорим, като събираш хора от кол и въже които нямат нито опит, нито достатъчна мотивация да воюват?
Къде отиде добре обучената армия, та се налага мобилизация?
 
Един Казах вика "Руснаци я вземете мобилизирайте и жените си да дойдат и малко жени в Казахстан, че само пръчове бягат тука".
Ако всичко не беше толкова трагично и жалко, щеше да е смешно.
Та за какви спецоперации говорим, като събираш хора от кол и въже които нямат нито опит, нито достатъчна мотивация да воюват?
Къде отиде добре обучената армия, та се налага мобилизация?

Вероятно профи армията ще ходи до Киев, а тия запасняци, ще заемат техните места. Все пак не могат да оставят тая територия без нищо.... Пък може пак до Берлин или Париж да им се ходи, де да ги знам.... :D:eek:
 
Вероятно профи армията ще ходи до Киев, а тия запасняци, ще заемат техните места. Все пак не могат да оставят тая територия без нищо.... Пък може пак до Берлин или Париж да им се ходи, де да ги знам.... :D:eek:
Като им спрат визите и ще ходят в на майка си....
 

Горе