Украйна - Русия какво ви е мнението

Относно Лиман: "Русия трябва да обмисли използването на ядрени оръжия с малка мощност в конфликта в Украйна, заяви чеченският лидер Рамзан Кадиров, цитиран от Ройтерс. В пост в "Телеграм" Кадиров отправи критики към руските командири заради това, че те са изтеглили руските сили от източния украински град Лиман днес, което той определи като изоставяне на града." източник БТА

https://t.me/RKadyrov_95/2911

Почти нямат друг избор. Или ще започнат с ядрена война, или ще се върнат в Русия с подвити опашки. Безсилни са срещу Украйна, а с НАТО са тръгнали да се мерят.


Само нашите върли русофили не виждат огромната разлика във военния бюджет и въоръжение. Но и те не са виновни, че не мислят обективно. Цял живот са облъчвани с пропаганда за непобедимата руска армия.

 
@Leverage малко ме съмнява да се стигне до ядрени оръжия и "Цар Киро". Хората осъзнаха (надявам се) последствията от атомната/водородната бомба за цялото човечество, така че предполагам остава като краен коз, а и в 21-ви век така да се каже, войните се водят по-дипломатично, поради ред причини.

Малко не съм съгласен, че Русия са безсилни с/у Украйна. Все пак вече 1/5 от Украйна липсва, а самата страна беше и без това в пъти по-малка от Русия.

Прав си, Русия не е непобедима, но ме съмнява да си намери майстора в очите на Украйна майна и въпреки, че не е непобедима, все още е най-голямата държава в света, а и определено не е и безгласна.

Европейците ще се къпем 1 път седмично и ще зимуваме на 17 градуса както се очертава, именно заради "западналите руснаци".


Да не говорим, че ЕС не е една държава и въпреки това не може да е незавивима до степента, до която е Русия към момента.

п.с. Има един лаф "Когато двама големи си мерят пи*ките, не си показвай г*за", че да не стане:
 

Прикачени файлове

  • 20221002_001535.jpg
    20221002_001535.jpg
    166.5 KB · Преглеждания: 9
Последно редактирано:
@Leverage малко ме съмнява да се стигне до ядрени оръжия и "Цар Киро". Хората осъзнаха (надявам се) последствията от атомната/водородната бомба за цялото човечество, така че предполагам остава като краен коз, а и в 21-ви век, войните се водят малко или много малко по-дипломатично, така да се каже поради ред причини.

Дано да не се стигне до това, да.


Малко не съм съгласен, че Русия са безсилни с/у Украйна. Все пак вече 1/5 от Украйна липсва, а самата страна беше и без това в пъти по-малка от Русия.

Безсилни чак не са, но по-скоро имах в предвид какво показват до момента. Видя ли поста на Кадиров в Телеграм? Логистика и комуникация нямат...


Прав си, Русия не е непобедима, но ме съмнява да си намери майстора в очите на Украйна, майна и въпреки, че не е непобедима, все още е най-голямата държава в света, а и определено не е и безгласна. Европейците ще се къпем 1 път седмично и ще зимуваме на 17 градуса, както се очертава именно заради "западналите руснаци". Да не говорим, че ЕС не е една държава и въпреки това не може да е незавивима до степента, до която е Русия към момента.

Поста ми беше изцяло за военния бюджет и въоръжение. Ако вкараме в темата енергийните ресурси, да, много умело ги използват като оръжие.
 
Дано да не се стигне до това, да.




Безсилни чак не са, но по-скоро имах в предвид какво показват до момента. Видя ли поста на Кадиров в Телеграм? Логистика и комуникация нямат...




Поста ми беше изцяло за военния бюджет и въоръжение. Ако вкараме в темата енергийните ресурси, да, много умело ги използват като оръжие.

Затова писах, че войните в 21-ви век са малко по-дипломатични - енергия, санкции, спиране на доставки и т.н.

Да ти кажа не следя активно темата Украйна-Русия. По-скоро любителски. Не претендирам, че съм много "светнат", но всеки може да събере 2+2. Погледни границите, населението, ресурсите и куража да действаш почти самостоятелно, при условие че САЩ, Европа и повече от половината свят са срещу теб (уж). Ти би ли разбил врата с краката напред, ако знаеш, че в стаята има много и по-луди от теб, освен ако не си знаеш възможностите?

Русия, Украйна, ЕС и САЩ са много по-мощни от нас. Затова ти писах лафа в края на предишния пост. Да не стане накрая скиците на танкерите да се охраняват от скиците на ф16 хахаха. Тогава, повярвай ми, нито Русия, нито ЕС, нито войната ще те интересува като цяло. По-скоро ще си гориш картините в огъня, за да оцелееш, както е правил Пикасо ;)
 
@Leverage малко ме съмнява да се стигне до ядрени оръжия и "Цар Киро". Хората осъзнаха (надявам се) последствията от атомната/водородната бомба за цялото човечество, така че предполагам остава като краен коз, а и в 21-ви век така да се каже, войните се водят по-дипломатично, поради ред причини.

Малко не съм съгласен, че Русия са безсилни с/у Украйна. Все пак вече 1/5 от Украйна липсва, а самата страна беше и без това в пъти по-малка от Русия.

Прав си, Русия не е непобедима, но ме съмнява да си намери майстора в очите на Украйна майна и въпреки, че не е непобедима, все още е най-голямата държава в света, а и определено не е и безгласна.

Европейците ще се къпем 1 път седмично и ще зимуваме на 17 градуса както се очертава, именно заради "западналите руснаци".


Да не говорим, че ЕС не е една държава и въпреки това не може да е незавивима до степента, до която е Русия към момента.

п.с. Има един лаф "Когато двама големи си мерят пи*ките, не си показвай г*за", че да не стане:
RIP, съжалявам да ти го кажа но вече си от лошите.
Паднал си жертва на пропагандата :(:(:(
 
Затова писах, че войните в 21-ви век са малко по-дипломатични - енергия, санкции, спиране на доставки и т.н.

Да ти кажа не следя активно темата Украйна-Русия. По-скоро любителски. Не претендирам, че съм много "светнат", но всеки може да събере 2+2. Погледни границите, населението, ресурсите и куража да действаш почти самостоятелно, при условие че САЩ, Европа и повече от половината свят са срещу теб (уж). Ти би ли разбил врата с краката напред, ако знаеш, че в стаята има много и по-луди от теб, освен ако не си знаеш възможностите?

Русия, Украйна, ЕС и САЩ са много по-мощни от нас. Затова ти писах лафа в края на предишния пост. Да не стане накрая скиците на танкерите да се охраняват от скиците на ф16 хахаха. Тогава, повярвай ми, нито Русия, нито ЕС, нито войната ще те интересува като цяло. По-скоро ще си гориш картините в огъня, за да оцелееш, както е правил Пикасо ;)

Войните в 21 век се водят за природни ресурси. То всички тук пишат любителски. Има няколко човека, които си общуват с масоните и имат вътрешна информация, но те са за друга тема. Русия според мен ритат така смело вратата с крак, защото са ядрена сила. Ако хипотетично те са виновни за СП1 и СП2, ритат само входната врата. В територия, в която не се задейства член 5. Не те разбрах какво искаш да кажеш с това, че ЕС са по-силни от нас? Иначе по време на война всички обикновенни хора страдат. В това няма спор.
 
RIP, съжалявам да ти го кажа но вече си от лошите.
Паднал си жертва на пропагандата :(:(:(
Да ти кажа не следя активно темата Украйна-Русия. По-скоро любителски. Не претендирам, че съм много "светнат", но всеки може да събере 2+2.
Малко лепиш етикетите машинално. Стана като вица с аборигените "Щом е малко, значи е кръгло. Щом е кръгло, значи е оранжево. Щом е оранжево, значи е портокал".

Никаква пропаганда и никаква "истина" не гледам и не пропагандирам. Даже ме учудва колко много хора си мислят, че "знаят истината" и размахват показалец, "учейки" другите нали...да им отворят очите. Аз, както и много други сме "последната дупка на кавала" и силно ме съмнява някой да знае "истината", каквато и да е тя.

Не те разбрах какво искаш да кажеш с това, че ЕС са по-силни от нас? Иначе по време на война всички обикновенни хора страдат. В това няма спор.
Ами преведи си СССР, ЕС и Алианса примерно ;). Проследи кой с кого какви отношения е имал и виж как стоят нещата в наши дни. Съюз е нещо временно, заради общия интерес, а не като държава/народност. И както го е показала историята до момента - рано или късно съюза се раделя и по-големите "скачат" на по-малките (както става в момента) :)
 
Малко лепиш етикетите машинално. Стана като вица с аборигените "Щом е малко, значи е кръгло. Щом е кръгло, значи е оранжево. Щом е оранжево, значи е портокал".

Никаква пропаганда и никаква "истина" не гледам и не пропагандирам. Даже ме учудва колко много хора си мислят, че "знаят истината" и размахват показалец, "учейки" другите нали...да им отворят очите. Аз, както и много други сме "последната дупка на кавала" и силно ме съмнява някой да знае "истината", каквато и да е тя.


Ами преведи си СССР, ЕС и Алианса примерно ;). Проследи кой с кого какви отношения е имал и виж как стоят нещата в наши дни. Съюз е нещо временно, заради общия интерес, а не като държава/народност. И както го е показала историята до момента - рано или късно съюза се раделя и по-големите "скачат" на по-малките (както става в момента) :)

Няма невъзможни неща, но това не мисля, че ще се случи в близко бъдеще, ако не стане нещо изненадващо около войната.

 
В Лиман тактическо отстъпление ли е отново? Пак ли се пази от милиция? В Белбек много цигари пушат, а?



пс:
Тея руснаци много го обичат Путин, нямат търпение да отидат на негово събитие! 20 милионен град и карат автобуси от провинцията
От кой ли се е учил?! И Путлер е един истински въzрожденец
 
Последно редактирано:
https://t.me/RKadyrov_95/2911

Почти нямат друг избор. Или ще започнат с ядрена война, или ще се върнат в Русия с подвити опашки. Безсилни са срещу Украйна, а с НАТО са тръгнали да се мерят.


Само нашите върли русофили не виждат огромната разлика във военния бюджет и въоръжение. Но и те не са виновни, че не мислят обективно. Цял живот са облъчвани с пропаганда за непобедимата руска армия.

България толкова ли военноморски кораби има ?
 
Последно редактирано:
1664710646753.png



Круела ДеВил я разбирам - тя е длъжна да бъде лицемерна, но при вас не знам какво е - лицемерие? Глупост? Комбинация от лицемерие и глупост????

Независими от газта на агресора Путин, но зависими от газта на миролюбивия Алиев, който за ден изтрепа 200 цивилни арменци, ма нЕма нищо! Той е добър агресор, защото не е Путин. Всеки агресор е добър за нас, стига да не се казва Путлер...
 
 

Това си е част от пропагандата, колко зле Европа е, и как едва ли не ринем трупове в европата.
 
Това си е част от пропагандата, колко зле Европа е, и как едва ли не ринем трупове в европата.
Че кое не е така ?
Европа ще бъде най-зле от всички по данни на източници от САЩ и всякакви световни
 
Чудесен момент да отидеш в маточка Расии и да живееш добър живот тогава.
Ти нещо ...
Не ти казвам, че Европа е много зле, а по прогнози е най-зле от САЩ и Латинска Америка, Азия, Африка.
Прогнози за ръст на икономиката и т.н пък ти ако искаш слушай телевизия и си мисли каквото искаш
 

Горе