Украйна - Русия какво ви е мнението

САЩ са 300 милиона души. Ние сме 6 милиона и тука стават ежедневно простотии, убийства, корупция, наркотици, побоища и т.н. И това без да е разрешена масовата продажба и притежание на оръжие. Смятай какво щеше да бъде тогава и ако бяхме 50 пъти повече...
При социализма щеше да са по-малко от САЩ. Това прави ли ни по-добре ?
 
При социализма щеше да са по-малко от САЩ. Това прави ли ни по-добре ?

@Firefly Не му отговаряй. Такива като този няма какво да кажат, освен да задават въпрос след въпрос, кой след кой по-идиотски, и така да се разводнява темата.

Кратко, точно и ясно от министър председателката на Финландия - как конфликта може да приключи.

 
Последно редактирано:
@Firefly Не му отговаряй. Такива като този няма какво да кажат, освен да задават въпрос след въпрос, кой след кой по-идиотски, и така да се разводнява темата.
То трябва а се разводни. То едно и също. Коя армия къде била.
То и в САЩ нямаше корупция и такива неща ама излезе друго.
Сорка ама така стоят нещата. Няма нищо идеално.
Въпреки че демокрацията е най-добрата форма на управление (или както казваше Бойко партиите са най-добрата форма) си има недостатъци.
 
Факти, примери и локуми.

Кви тези прокарвам, излез от филма молим ти са.

Писах, че в донецките сайтове ежедневно има новини за бомбене на цивилни райони от ВСУ, за теб разбрах че си информиран и това било нормално. Другия му било под нивото ги чете.

Искаш да ва третирам като малоумни и всеки ден да ви линквам новини ли? Смятам че сте достатъчно грамотни да си отворите некой сайт.

Как ще ти пиша си е мое решение, как ще го възприемеш си наистина твой личен проблем.
Ако искаш да водиш дискусия, отговаряй на въпросите които поставям, ако искаш да се правиш на интересен, продължавай в същия дух.
В украинските сайтове всичко е лъжа, а в донецките всичко е истина, това ли е извода ? В Донецка област се водят сражения за разлика от Западна Украйна.

Аз твърдя, че ежедневно бомбене няма, провери в нета и ще видиш, че е така.
 
Направи си тема да хейтиш запада и държавата си, и САЩ и ЕС и си пиши там брътвежите. Тук обсъждаме войната - като не може да се включиш с нищо полезно, по-добре замълчи.

Ей ги на едни с малко мозък в главата - носят им и БТР, за паричната награда.


Какво безумие само от инвалидната руска армия - нашите русороби се подмокрят от споменаването на руската инвалидна армия и гръмко се сравняват със САЩ - ще ми се да видя как американци се предават на Сърбите или на терорягите от ал кайда или от режима на садамчо като ходиха, при това със все техниката.

Тук пък почват протести заради доброто състояние на инвалидната велика армия :love:

Тея клетници солдати нещо са се объркали - трябва да сложат някой от тукашните русороби - нандибанди да ги надъхва и да им пропагандира, и да им чете речи за великата русийска армия и предстоящите им подвизи и успехи, които ги чакат - все пак ако умрат на терен - банките ще им опростят кредитите.
 
Направи си тема да хейтиш запада и държавата си, и САЩ и ЕС и си пиши там брътвежите. Тук обсъждаме войната - като не може да се включиш с нищо полезно, по-добре замълчи.

Ей ги на едни с малко мозък в главата - носят им и БТР, за паричната награда.


Какво безумие само от инвалидната руска армия - нашите русороби се подмокрят от споменаването на руската инвалидна армия и гръмко се сравняват със САЩ - ще ми се да видя как американци се предават на Сърбите или на терорягите от ал кайда или от режима на садамчо като ходиха, при това със все техниката.

Тук пък почват протести заради доброто състояние на инвалидната велика армия :love:

Тея клетници солдати нещо са се объркали - трябва да сложат някой от тукашните русороби - нандибанди да ги надъхва и да им пропагандира, и да им чете речи за великата русийска армия и предстоящите им подвизи и успехи, които ги чакат - все пак ако умрат на терен - банките ще им опростят кредитите.
Ти си направи тема да хвалиш Украйна. Що аз да правя? Не ли си нагъл ?
И ти не разбра щот си толкова промит, че аз не съм казал, че Русия е по-добре от Запада. А повтарям, че не ми пука за Украйна или Русия, а гледам България. Само че ти си прекалено зает от нерви да прочетеш.
Те им пуснаха бомба. Ако Русия пусне ще ревнете. Всяка държава има такива и трябва да си доста тъп, за са мислиш, че нямат
 
Ако искаш да водиш дискусия, отговаряй на въпросите които поставям, ако искаш да се правиш на интересен, продължавай в същия дух.
В украинските сайтове всичко е лъжа, а в донецките всичко е истина, това ли е извода ? В Донецка област се водят сражения за разлика от Западна Украйна.

Аз твърдя, че ежедневно бомбене няма, провери в нета и ще видиш, че е така.

Къв ти е въпроса?

Ма аз нямам проблем с твоите твърдения, всеки има право да си живее в неговия измислен свят.

Ако ти твърдиш нещо и мене ме вълнува дали е верно - влизам, чеквам и си преценям дали е верно. А не почвам да ти търся сметка за твърденията.

Та..молим, твърди си квот ти е на сЪрце.
 
evjyy3glmur91.png







Още комедия от великите инвалидни сили и 'успехите' им в 'тактическото прегрупиране' в Херсон. малко meltdown от тея https://en.wikipedia.org/wiki/205th_Separate_Motor_Rifle_Brigade


Те им пуснаха бомба. Ако Русия пусне ще ревнете. Всяка държава има такива и трябва да си доста тъп, за са мислиш, че нямат

Димитре - връщай се в занималнята и си спести глупостите за в кръчмата. Бомба някой бил пуснал на някого, и всяка държава имала бомба и си доста тъп ако смяташ, че някоя няма бомба? - Ти верно - да не си малоумен? Верно хвани си спести небивалиците и тъпотиите дето изливаш в темата, щото не можеш да сглобиш и едно изречение, а си тръгнал да разправяш кой какви 'бомби' имал и колко страшно ще стане - спести си фаталните предсказания в кръчмата като разправяш на другите пиянки как трябва да си трайкаме и да кротуваме пред великите руски инвалидни сили, че иначе ще ни пуснат 'бомба' .

Тоя идиот да не е някакъв роднина на deffnews?


едит: чакай бе неутралния - сега се сетих. Преди 2 месеца пак беше изтрещял и разправяше какво майчето и баща ти са ти казвали, че Русия не може да загуби и са голямата сила неспирна, и никой не трябва да им се противопоставя, щото ще стане МНОГО СТРАШНО. Ще РЕВЕМ. - сетих се, такива тъпизми не се забравят.

Тогава още не бях установил, че си умствено изостанал и не можеш да сглобиш едно изречение, камо ли да дискутираш, та се бях набутал да пиша 20-тина реда за великата руZка инвалидна армия и да ти обяснявам какво ще се случи на МАДА РАША, ако си помисли да борави с ядрено оръжие.
 
Последно редактирано:
evjyy3glmur91.png







Още комедия от великите инвалидни сили и 'успехите' им в 'тактическото прегрупиране' в Херсон. малко meltdown от тея https://en.wikipedia.org/wiki/205th_Separate_Motor_Rifle_Brigade




Димитре - връщай се в занималнята и си спести глупостите за в кръчмата. Бомба някой бил пуснал на някого, и всяка държава имала бомба и си доста тъп ако смяташ, че някоя няма бомба? - Ти верно - да не си малоумен? Верно хвани си спести небивалиците и тъпотиите дето изливаш в темата, щото не можеш да сглобиш и едно изречение, а си тръгнал да разправяш кой какви 'бомби' имал и колко страшно ще стане - спести си фаталните предсказания в кръчмата като разправяш на другите пиянки как трябва да си трайкаме и да кротуваме пред великите руски инвалидни сили, че иначе ще ни пуснат 'бомба' .

Тоя идиот да не е някакъв роднина на deffnews?


едит: чакай бе неутралния - сега се сетих. Преди 2 месеца пак беше изтрещял и разправяше какво майчето и баща ти са ти казвали, че Русия не може да загуби и са голямата сила неспирна, и никой не трябва да им се противопоставя, щото ще стане МНОГО СТРАШНО. Ще РЕВЕМ. - сетих се, такива тъпизми не се забравят.

Тогава още не бях установил, че си умствено изостанал и не можеш да сглобиш едно изречение, камо ли да дискутираш, та се бях набутал да пиша 20-тина реда за великата руZка инвалидна армия и да ти обяснявам какво ще се случи на МАДА РАША, ако си помисли да борави с ядрено оръжие.
Ти си поредния екоджендър с мека китка. Това че си програмист не те прави голяма работа нали знаеш?
Русия ли няма бомби? Няма химически и ядрени оръжия така ли?
Аз в момента върша и друга работа, а не всеки ден и час да си бъркам с украинско дилдо в гъза и споделям новини за Украйна
 
Блатните орки са предупредени, че изчезват, и удара ще е мигновен, светкавичен и ужасяващ за Русия. Ще ползва 'бомби' - само в мокрите сънища на бавно развиващи се като теб, които даже не знаят, че ЯО ще е ICBM , и бомбите не могат да се рециклират дори, камо ли да поддържат ядрена реакция и да се спуснат над някоя точка. Това да не ти е чувал с картофи, който го мяташ от въздуха и си мислиш, че приключваш с държавата?


Ей ти малко да се ограмотиш, че с тея знания тип първокласник, с "бомби"-те, предизвикваш смях

 
Блатните орки са предупредени, че изчезват, и удара ще е мигновен, светкавичен и ужасяващ за Русия. Ще ползва 'бомби' - само в мокрите сънища на бавно развиващи се като теб, които даже не знаят, че ЯО ще е ICBM , и бомбите не могат да се рециклират дори, камо ли да поддържат ядрена реакция и да се спуснат над някоя точка. Това да не ти е чувал с картофи, който го мяташ от въздуха и си мислиш, че приключваш с държавата?


Ей ти малко да се ограмотиш, че с тея знания тип първокласник, с "бомби"-те, предизвикваш смях

Обясни и за хим. как не може
Добре, че ония самолет дето кацна в България успяха да го спрат от НАТО и най-великите сили.
 
Ей ти и минута по минута в един евентуален сценарий.


Ама кво разбират тея 'западняци', нали така казваше. За днес приключва класа - никой не е длъжен да те храни с лъжичката и да ти отговаря на прости изречения след като хем питаш, хем не искаш да знаеш.


Да не говорим, че има и други държави с ядрено оръжие в НАТО:

 
Ей ти и минута по минута в един евентуален сценарий.


Ама кво разбират тея 'западняци', нали така казваше. За днес приключва класа - никой не е длъжен да те храни с лъжичката и да ти отговаря на прости изречения след като хем питаш, хем не искаш да знаеш.

И що не спряха и дори не намериха кой караше тоя самолет ?
 
Тая новина, някой от "неутралните" ще я сподели ли или ще си чекваме само? Руските медии не лъжат и не пропагандират, само западните.

 
И що не спряха и дори не намериха кой караше тоя самолет ?
Пиян ли си? Инак хубаво, че за 2 минути изгледа всичко набързо и реши да си зададеш новия въпрос. Отиваш в игнора. По слабоумие си 1 към 1 с ония с тайните тунели и генералите на НАТО, дето ни разясняваше как се крият в Азовстал ( дефнюс ).
 
А повтарям, че не ми пука за Украйна или Русия, а гледам България.
Конспиратор, ама неутрален.
Неутрален, ама конспиратор.
Що е то?
- Русороб!
 
@dimitur7 Трябва да сме сигурни, че руснаците изстреляха ракети по Киев. Ако са те, конспирацията се подрежда. В отговор на думнатия мост, който толкоз го думнаха, че след няколко часа пак си работеше. Обаче думването влиза в графа тероризъм. Следваше ответен удар по Киев. Осъден от ЕС и т.н. Едни други си подават топката да ескалира напрежението.
 

Горе