Украйна - Русия какво ви е мнението

Мале, голем въргал стана... аз си мислех, че русията е по-различна от Запада, там нали свобода, ценности едно друго... па то същото било. Язък дето само ще ни освобождават. А некаде май си биели негрите...

Който не харесва Москва, значи харесва Меркел и гей браковете, който не е от Левски, значи от ЦСКА. Големи аргументи, големо нещо.


Интересни неща пише у уикито... тоя Навални същия, дето се натрови с гъби ли е ? Или беше ония, дето го гръмнаха на червения площад? Ма така е по свободния свят.


On 26 March, an estimated 60,000 people took part in anti-corruption protests across 80 Russian towns and cities and hundreds of protesters were detained, including opposition leader Alexei Navalny and employees of the Anti-Corruption Foundation.[32][33]

According to Human Rights Watch, Russian authorities have harassed, intimidated, or threatened to expel schoolchildren and university students who participated in anti-corruption demonstrations on 26 March. 70 children were arrested in Moscow alone.
[34]

Фейк.
Едва ли е имало 60к протест, там само като си вдигнеш ръката и отиваш да чукаш камъни в Сибир.
Питай фаст фууда.

Иначе съм съгласен, че гърмежи по неудобни има само в Русия.
 
YouTube все още цензурира лекари и учени, които изразяват съмнения относно безопасността и ефикасността на ковид ваксините. Думата "ваксина" вече е забранена, та се налага народа да пише секви каламбури, за да се подмуши под цензурата. Ние тука говорим за демокрация и свобода...
 
Последно редактирано:
Тая девачка гледала много филми и интернет и решила и тя да бега от Раша...

Само вижте отдоле коментарите от разни западняци къде обясняват че при тях е даже по-зле :hankey:

Очаква я един хубав реалити чек :D:eek:
Разгъваемата закачалка в банята е готина.
 
Фейк.
Едва ли е имало 60к протест, там само като си вдигнеш ръката и отиваш да чукаш камъни в Сибир.
Питай фаст фууда.
Ма аз показвам, че сега се забраняват бе братовчеде, а пък ти ако искаш изкарай протести и от Петър I. Иначе 60к протест в 80 града е голема работа, Запада такова нещо не е виждал, има няма по 1к. в град, чудо чудо.
 
ахаха ама и тоя ли е бил в Германия, ахаха

Всичките путинофилчета и педерузи фенчета на путин - свичките из ЕС ахахахаха
 
Ма аз показвам, че сега се забраняват бе братовчеде, а пък ти ако искаш изкарай протести и от Петър I. Иначе 60к протест в 80 града е голема работа, Запада такова нещо не е виждал, има няма по 1к. в град, чудо чудо.
Забраняват се на определени места, тва си показал и препращаш към свободния запад.. а там също си има забрани за определени места, ква ти е драмата само ти си знаеш.

60k протест стотици задържани по Петрово време, ето ти нещо от запада пак по Петрово време...


1000 на протест, 500 в каиша..
 
ахаха ама и тоя ли е бил в Германия, ахаха

Всичките путинофилчета и педерузи фенчета на путин - свичките из ЕС ахахахаха
Самия факт, че чак сега го осъзнаваш.. е тъжен.
Путинофилче няма как да ти докажа, че не съм.. освен честната ми дума.. за педерузин обаче мога... хем ще заздрави българо-полската дружба.
 
Земай се с николинка, ама трябва да се върнеш на село или да го вземеш добичето в германия да миете чинии заедно
 
Забраняват се на определени места, тва си показал и препращаш към свободния запад.. а там също си има забрани за определени места, ква ти е драмата само ти си знаеш.
Определени места - "около правителствени сгради, университети, училища, църкви, летища, жп гари и пристанища." + всяка община, квото си прецени още. То остана ли някъде, може би в кръчмите и парковете, най-ефективно ще е?

Объркал си са, никви препратки не правя, аз мислех че Русия е свободния свят, нали за тва ще ни освобождават от НАТО и ЕС игото?
 
Земай се с николинка, ама трябва да се върнеш на село или да го вземеш добичето в германия да миете чинии заедно
Честит празник на Николинка!
(не знаех че тъй й е цялото име)

btw, и тука бият, арестуват, затварят!
И то бъдещето на нацията!
 
Честит празник на Николинка!
(не знаех че тъй й е цялото име)

btw, и тука бият, арестуват, затварят!
И то бъдещето на нацията!
Цялото не завършва на инка, ма ретарда не може да скрие любовта си. Все едни умалителни използва...

Мерси. Хапнете риба за мое здраве. :)
 
Барката пак се е появил да закрепи положението, че местните любители на изнасилвачи на деца почнаха да издишат
 
Земай се с николинка, ама трябва да се върнеш на село или да го вземеш добичето в германия да миете чинии заедно

Дал съм се вече, иначе съм си на село, а миенето не е срамна работа на запад (ма ти от де да знаеш). Т.е. агресията ти към личността пак не е на място. :D
 
Дал съм се вече, иначе съм си на село, а миенето не е срамна работа на запад (ма ти от де да знаеш). Т.е. агресията ти към личността пак не е на място. :D
Интересно дали знае поляците какво бачкат в Англия и Германия :)
 




Няма такава кочина просто
Тоя, па. На къв се правиш, бе. Виж кочинката в града, в който живееш, "западняко", па тогава коментирай големите държави.


И още кочинки




 
Последно редактирано:
Тоя, па. На къв се правиш, бе. Виж кочинката в града, в който живееш, "западняко", па тогава коментирай големите държави.


И още кочинки




Ааа той нашичкия бил варналия.... това обяснява много неща. Или като цяло говориш за бг картинката?
 
Ааа той нашичкия бил варналия.... това обяснява много неща. Или като цяло говориш за бг картинката?
От Варна е тоя пъпчив чекиджия. :) Казвал го е в няколко теми поне...
 

Горе