Украйна - Русия какво ви е мнението

я го преведи, като за прости хора ?
Иска да каже, че плановете за глобален контрол се е предвиждало (от конспираторите) да се случат по-бавно отколкото са били разчетите. В което той сега не вярва. И те наистина са се случвали доста бавно. Неща предвидени за случване преди 30 години все още не са се случили, но аз съм екс-конспиратор, така, че той ще обясни.
 
Аз не съм те и набедил, че си я използвал. Просто съм малко по-пламенен темперамент и така звуча, когато изказвам мнението си понякога. Така че - да, не си я използвал, аз го направих. И бих добавил: гадове, сган руска, долу Путин и Лукашенко!

Нищо лошо за Америка и Запада като цяло не се сещам, според мен са безупречни.
Интересни двусмислени постове пишеш, но са повече като монолог, отколкото да допринасят с нещо за дискусията. Няма лошо, щом те влече. А може би и не търсиш дискусия. Също няма лошо, въпреки че това е форум, а не блог.

Напомняш ми на един друг съфорумец, който плясва твърдения и при опит за дискусия се прави на луд и се опитва да мине с номера, че троли. Но той пък не е майстор на късия разказ, така че не е точно същото. :)
 
@Krumov
Това за 3-ти март не се намери поне един да каже, че това е наш празник и наше освобождение. Поне това да каже.
Аз бях на шипка някъде ноември месец. Уникално, е особено на Орлово Гнездо.
Сега в момента също бих отишъл, но с тоя сняг който почна май не е възможно.
Да, уникално място е. Бил съм няколко пъти на Шипка и в костницата. Иди и на Плевенската панорама. Страхотно е.
 
Да, уникално място е. Бил съм няколко пъти на Шипка и в костницата. Иди и на Плевенската панорама. Страхотно е.
Ходил съм много отдавна. Плевен ската панорама е арт шедьовър. В самия Паметник музей на Шипка не влизах. Ходих в много ветровит и мрачен ден. Но там наистина се усеща свобода. Много ми се ще да отида в строги зимни условия със сняг. Но не съм политик и няма кой да ме закара с вертолет. Предполагам, че сега ще е недостъпно. След като "държавни мъже" няма да ходят едва ли е изчистен пътя.
 
ФИФА И УЕФА изритаха руските пияндурници от световното и всички други спортни надпревари. Швейцария също им отряза квитанциите, очакваме включване и от още държави, в които русофилите са минимална бройка или въобще отсъстват от сцената. Европа заклейми категорично войната, а празноглавците продължават да си чешат езиците и да се пеняват в защита на умопобъркания Путя и терористичната му дружника, която застрашава Стария континент.

АБЕ ВИЕ ДА НЕ ЖИВЕЕТЕ НА ЛУНАТА?
 
я го преведи, като за прости хора ?
Дефа си присвои правото да отговори вместо мен. Аз имам предвид нещо коренно различно: сбъдването на тоталното щастие се забързва:) Не, бе, ами...не е удачно тука, но ще ти преведа (все някога):)
И кои са тия прости хора, като повечето сте по-умни от мен.
 
ФИФА И УЕФА изритаха руските пияндурници от световното и всички други спортни надпревари. Швейцария също им отряза квитанциите, очакваме включване и от още държави, в които русофилите са минимална бройка или въобще отсъстват от сцената. Европа заклейми категорично войната, а празноглавците продължават да си чешат езиците и да се пеняват в защита на умопобъркания Путя и терористичната му дружника, която застрашава Стария континент.

АБЕ ВИЕ ДА НЕ ЖИВЕЕТЕ НА ЛУНАТА?
Ама ако ги питаш всички в един глас питаха преди войната: Кога ще ги настигнем на запад! Искат заплави и жовот като западния а стоя и обесняват колко лоша била Америка и Европа...
 
@bgtifo
Е то ако знаеш нещо повече дали i-5 е проходим в момента, може да кажеш.
 
Ама ако ги питаш всички в един глас питаха преди войната: Кога ще ги настигнем на запад! Искат заплави и жовот като западния а стоя и обесняват колко лоша била Америка и Европа...
Ти какво очакваш от феновете на кака Корни, която и днес се усра по тАлавизията :)
 
Ама ако ги питаш всички в един глас питаха преди войната: Кога ще ги настигнем на запад! Искат заплави и жовот като западния а стоя и обесняват колко лоша била Америка и Европа...
Искаме буквари за всички.
 
Спокойно бе, аз имам зимни гуми, ако искаш ще те метна до Бузлуджа?
Питам сериозно. Аз не намирам актуална информация. Последните 24 часа в някои райони наваля ударно над 20 см сняг.
 
Искаме буквари за всички.
Пише от телефона, като мен. Аз чакам да ми даде актуална информация за пътната обстановка в района на Шипка
 
Пише от телефона, като мен. Аз чакам да ми даде актуална информация за пътната обстановка в района на Шипка
Ми то всеки уж модерен телефон те поправя още преди да си написал някоя глупост. С изключение на псувните :D
 
Имам идея за бързи пари ахаххах пускаш един сайт и събираш пари за главата на Путин.. После на Малдиви те с коктейл че ахахах

Що не обявата някой друг милиард за главата на Путин тогава ще се реши проблема за веднага.. Ха аха

Ние в България имаме ли бункери?
 
Искаме буквари за всички.
Ако искаш чети, ако искаш не! Нямам време да редактирам, пляскам по клавишите и ентър после! Цял ден се зверя в кендали и цифрички и не ми стигат морковите... Трейдването си взема своето, но пък дава яко кинти ахаххаха

Извинявам се за причиненото неудобство... Явно имам нещо общо с Кирил Петков хахаха
 
Ако искаш чети, ако искаш не! Нямам време да редактирам, пляскам по клавишите и ентър после! Цял ден се зверя в кендали и цифрички и не ми стигат морковите... Трейдването си взема своето, но пък дава яко кинти ахаххаха

Извинявам се за причиненото неудобство... Явно имам нещо общо с Кирил Петков хахаха
Продавай доларите, че скоро ще се сринат. Между другото:

 
Ми то всеки уж модерен телефон те поправя още преди да си написал някоя глупост. С изключение на псувните :D
Тъй мъ "копчетата" на тилфоня са малки :)
Не бе сериозно търся инфо каква е актуалната пътна обстановка. Последното, което намерих е че на 8 февруари е бил отворен. Та що е бил затворен? Може да има паднали дървета, камъни, знам ли.
 
Тъй мъ "копчетата" на тилфоня са малки :)
Не бе сериозно търся инфо каква е актуалната пътна обстановка. Последното, което намерих е че на 8 февруари е бил отворен. Та що е бил затворен? Може да има паднали дървета, камъни, знам ли.
Не бой се, там не трупа толкова. Пътя е между дърветата, а и постоянно има трафик.
 

Горе