Украйна - Русия какво ви е мнението

И в щатите тече бурен процес по Regime Change. На първо четене това звучи добре, но ме е страх да си помисля какво ли всъщност се задава на геополитическия и социален хоризонт.

Тече много шумна предизборна кампания в щатите с компромати



И със съдействите на хората около Q, на които Мъск пусна акаунтите в Туитър. А крайно десни безмозъчни амеби там с лопата да ги ринеш...

В проруските групи ли се сменя режима? На какъв? Според тях сигурно демократичен кабализъм. Видях постове с огромна радост, че външния дълг на САЩ е повишен. Тези хора с мозък като грахово зърно дали осъзнават, че при по-сериозно сътресение на долара, тук в България ще ядат маргарин с шарена сол, ако има на какво да го намажат.
 
Не знам какво точно означава при вас в тази тема, но около мен хората с беден речник и малко багаж в главата опират до майки.
"Майка ти" е тригер за повечето българи, независимо от контекста. Ако беше разбрал какво искам да кажа, немаше да се обидиш :) Поне не много.

Ако така се държи и в реалния свят, сигурно е ял доста бой. Като за онлайн дебати обаче, това му качество е безценно :)
Форумното ми поведение нема много общо с реалното.
 
Форумното ми поведение нема много общо с реалното.
Двуличник.. :confused:

Моля те, не ми казвай, че псуваш сочно в реалния живот. Това да го чуя/видя с очите си, няма да го повярвам.
 
В проруските групи ли се сменя режима?

Не, у селото ни... Кмета минава на специален режим на хранене..

Ти как тълкуваш тва ежедневно вадене на класифицирани документи от гащите на дедо? Всеки божи ден го изобличават в престъпление, а знаем, че е много по-лесно да се прикрие престъпление на държавник, отколкото да се изобличи. Не само в САЩ - навсякъде по света. То вече е ясно, че Алцхаймера дори няма идея за въпросните документи, изнесени от белия дом незаконно. Готвят го пред очите ни, само не е ясно защо и кога точно ще му оглозгат костите?
 
Не, у селото ни... Кмета минава на специален режим на хранене..

Ти как тълкуваш тва ежедневно вадене на класифицирани документи от гащите на дедо? Всеки божи ден го изобличават в престъпление, а знаем, че е много по-лесно да се прикрие престъпление на държавник, отколкото да се изобличи. Не само в САЩ - навсякъде по света. То вече е ясно, че Алцхаймера дори няма идея за въпросните документи, изнесени от белия дом незаконно. Готвят го пред очите ни, само не е ясно защо и кога точно ще му оглозгат костите?

То и на Бойко му вадиха кюлчетата, но... Обаче това което пишеш няма нищо общо с предното. Между евентуална смяна на властта и смяна на режима има разлика.
 
Между евентуална смяна на властта и смяна на режима има разлика.
Така е по принцип. Използвах култовата фраза на нео-коните, с която се обозначава поставянето на ''наш човек'' на поста.

Въпросът е защо??? Защо сега? Ако идеята е да се попречи на дедо да се кандидатира за 2-ри мандат, то защо започват толкова рано - по средата на мандата?

Също така на мен лично ми е любопитно дали ще се смени само човека на поста или цялата политика на страната, ако това стане? Тоест, дали наистина ще има режим чейндж и в каква посока ще бъде промяната?
 
Ето какво казва ChatGPT като го питаш как се е освободила България от Османската империя:

1b70fda1b9a618dabf22c19370c9f95e.png


И относно Берлинския конгрес:

ad1908647a026aefe722d307cc48995a.png


Демек точно както е описано в класическите учебници по история и доста различно от проповедите на Соросоидните дебили, дето се наизлюпиха и почнаха да акат из Интернето :hankey:
 
Моля те, не ми казвай, че псуваш сочно в реалния живот. Това да го чуя/видя с очите си, няма да го повярвам.
Ако има публика - рядко, по-скоро инцидентно :)
Пред жени е почти изключено.
 
Ах, ох :eek:
Скандал заради корупция в Киев??? Това е все едно да избухне скандал заради земетресение в Япония... То си е част от ландшафта, така да се каже - визитна картичка на страната.
 
Въпросът е защо??? Защо сега? Ако идеята е да се попречи на дедо да се кандидатира за 2-ри мандат, то защо започват толкова рано - по средата на мандата?

Също така на мен лично ми е любопитно дали ще се смени само човека на поста или цялата политика на страната, ако това стане? Тоест, дали наистина ще има режим чейндж и в каква посока ще бъде промяната?

250-2505197_retard-grug-meme-hd-png-download.png
 
Да ме прощаваш, ама звучиш като Woke женка, която приема хормони за смяна на пола и държи да използват местоимението ''те'', когато говорят за нея в 3-то лице.

Нали още не сте забранили използването на думата ''майка''??? Трябва да си доста ограничен и шибан в главата, за да свързваш най-красивата и свещена дума на света с нещо негативно.

Майка ти едва ли те е възпитала така! ;)


Това определение няма как да бъде по-далеч от Ноке-то. Всъщност е обратното: той е супер изтънчен и доста начетен. Кусурът му е, че е голям провокатор. Ако така се държи и в реалния свят, сигурно е ял доста бой. Като за онлайн дебати обаче, това му качество е безценно :)



Необходими са известни интелектуални качества, за да видиш блясъка на перлата в калта. :)



За жалост, да. Напълно лишен си от проницателност, а явно и от добро чувство за хумор. :rolleyes:
Ти добре ли забеляза кой и къде я използва. Ако си и толкова тъпа, за не хванеш нотката му, значи и с теб е тегава работата с разбирането. Яко злета в тази тема, човек. Явно това е целта и на темата, да събере утайката на форума. ;)
 
"Майка ти" е тригер за повечето българи, независимо от контекста. Ако беше разбрал какво искам да кажа, немаше да се обидиш :) Поне не много.


Форумното ми поведение нема много общо с реалното.
Да, квото си прасе тук, ще се учудя, ако си различно в реалния свят. Ако е така, имаш доста силна шизофрения. ;)
 
Ти добре ли забеляза кой и къде я използва.
Аз да, ама ти не успя, щото явно имаш известни дефицити.

Това, което Ноке фино ти намекна е, че е много вероятно и ти да си заченат под звуците на Висоцки - нищо обидно относно майка ти. Нищичко!

Яко злета в тази тема, човек. Явно това е целта и на темата, да събере утайката на форума. ;)

Абе, ти верно се имаш за каймака на форумното общество??? Я слез малко на земята. Мнението на околните не се покрива грам с твоето собствено относно твърде семплата ти персона. ;)
 

Аз тия зле нарисувани мемета не ги разбирам. Що не наблегнеш поне на естетиката, след като логиката не ти се отдава.
 
Аз тия зле нарисувани мемета не ги разбирам. Що не наблегнеш поне на естетиката, след като логиката не ти се отдава.
Разбираш как някой непознат споменава майката на друг и с никакъв, ама никакъв, лош контекст, а не разбираш тези мемета какво искат да кажат? Тук наистина е пълно с доста разкашкани мозъци. :)
 
Тук наистина е пълно с доста разкашкани мозъци.
Главно, когато ти се появиш. :)

Разбирам какво иска да каже някой, когато ги използва, но като визуален продукт са отвратителни. Точно като хората, които ги използват.
 
Главно, когато ти се появиш. :)
Да, на мен ми тече от ушите чак и нямам проблем да си го призная, въпросът е защо не го правите и вие, след като многократно го показвате. Първата стъпка от това да си решиш проблема е да осъзнаеш, че имаш проблем. ;)
 
въпросът е защо не го правите и вие, след като многократно го показвате.
Кое да правим?? Кои ние?

Първата стъпка от това да си решиш проблема е да осъзнаеш, че имаш проблем.

Дай, дай още клишета - последното убежище на посредствения ум. Например ''това, което не те убива, те прави по-силен'' - любимото ми. :)
 

Горе