Украйна - Русия какво ви е мнението

Интересно къде са ''партньорите'' и режим-чейнджърите
Като следиш само Руското посолство и "обеквитно", нема да имаш отговор.

The European Union’s top foreign policy official says ten member states are providing urban search and rescue teams to help Turkey deal with massive earthquake damage.

In a joint statement, High Representative Josep Borrell and the EU Commissioner for Crisis Management, Janez Lenarcic said teams have been mobilized from Bulgaria, Croatia, the Czech Republic, France, Greece, Hungary, Malta, the Netherlands, Poland, Romania to support the first responders on the ground.

Italy, Spain, and Slovakia have offered their rescue teams to Turkey as well.

They said the EU’s Copernicus satellite system had also been activated to provide emergency mapping services.

Greece and the Czech Republic announced details of their rescue missions, and are sending rescuers, rescue dogs, specialized vehicles, structural engineers, doctors and seismic planning experts.
 
Като следиш само Руското посолство и "обеквитно", нема да имаш отговор.
Ама за Сирия няма. Или викаш там са важни само петролните кладенци, пък тях вече има кой да ги ''пази''?
 
Като я срещнах моята вчера у коридора, само се усмихна дипломатично и си влезе в стаята, затръшвайки вратата демонстративно под носа ми.
В кой коридор - на къщата ви? Щото вчера беше неделя, а момата е твърде малка, за да е ученичка. Абе, да не сте дали детето в интернат? o_O
 
Ама за Сирия няма. Или викаш там са важни само петролните кладенци, пък тях вече има кой да ги ''пази''?
Същото, като с "превземането ни", праим си вятър на устата. Точно па ЕС дето имат хиляди хуманитарни програми, да ги обвиниш в обратното е смешно.

The EU is also ready to support those affected in Syria, which has also reported casualties, through its humanitarian assistance programmes.

Commission spokesperson Balazs Ujvari told reporters on Monday that, unlike Turkey, Syria has not made a request for assistance through the mechanism.

Some of the areas affected by the earthquake in Syria are controlled by government forces but others are held by the opposition.

"What we can do now is to operate through our humanitarian aid policy. Obviously, the EU and its member states are collectively the largest source of humanitarian aid for Syria.

"We have been in touch with our partner organisations on the ground and from the conversations that we have had with them, it transpired that they will channel some of the existing humanitarian assistance to the areas affected by the earthquake in Syria, which is very much welcomed by the Commission.

"And, of course, we are also looking at the possibility of making available additional humanitarian aid specifically to address the consequences of the earthquake in Syria," he added.

The EU has provided €27 billion in humanitarian aid for Syria since 2011, including €150 million in 2022.
 
В кой коридор - на къщата ви? Щото вчера беше неделя, а момата е твърде малка, за да е ученичка. Абе, да не сте дали детето в интернат? o_O
Тя си е тука, ама мене ме няма ("офиса" ми е на долния етаж).
 
Тя си е тука, ама мене ме няма ("офиса" ми е на долния етаж).
Колко бързо се развиват днешните момичета. Ние с баща ми чак сега (на тая възраст) сме така. И тва с дипломатичните усмивки си го спестяваме. :confused:
 
Нещо за земетресенията знаете ли? В Турция и Сирия повториха, сега и в Казахстан... Конспираторите полудяха: Haarp, Darpa, тектонични оръжия, предсказания.... Не знам, не знам...
 
Нещо за земетресенията знаете ли? В Турция и Сирия повториха, сега и в Казахстан... Конспираторите полудяха: Haarp, Darpa, тектонични оръжия, предсказания.... Не знам, не знам...
От извънземни до това, че това било в следствие на ядрото, което спряло да се върти. :)
Доста видеа има с падащи сгради и страдащи хора, гадна работа... :(

Също така е много интересен този пост и датата o_O


image_2023-02-06_151918445.png
 
И защо ЕС праща помощ само за Турция, но не и за Сирия?
Ще извиват ли ръцете на турците с тази помощ ?
До колко ще се вдигнат цените на стоките внос от Турция?

Това си плаче за нова тема :D
 
Яко е как България веднага се активизира, пуснаха спартани, радари, сонари и нз кви глупости, за да са първи в помощта, а при наводнения и други бедствия държавата я няма и разчитаме на доброволците... За пореден път гъзене на макс, чупки в кръста и стойки за шефовете... Аман от курви
 

Горе