Украйна - Русия какво ви е мнението

Writing from under Bakhmut
"We have clean fields, Russians are visible for a kilometer. The problem is that we were given 30 brigade as backup that drops their weapons and runs as soon as they see some Russian. It's not because there are bad guys - they have something to shoot at. From the word "absolutely".
1 zinc cartridges per day is issued at the shooter department
Machine gun tapes for 20 rounds, the same cartridges are gone.
At the same time, the Russians are armed only with machines, have no armor and walk on foot.
The 30th crew chased tanks and artillery just standing along the road 5-10 km from the collision line.
Already our sergeants went to our combatant, demanded that he contact the 30th and agreed to shelling the Russians' rally before our positions. A couple of cassettes of "grads" are enough to remove the issue of Bakhmut's surroundings.
Combat just shakes his head and says "he's got BR" and he won't negotiate with anyone.
Total chaos, the 30th brigade infantry did not receive BK, there is no art support and because of this groups of Russians armed with only AK-74 today have to occupy the Slavansk-Bakhmut road. "
 
9c7bd3d67d5333eb38c6720ab67cdf1f.png
 
И понеже зануления не каза нищо за мобилизацията.. ето го фактчека.. на канал 5. Това било "руската информационна война", наслагвали аудио над некви видеа... Иначе за едно са прави, последния месец има доста клипове с "мобилизация".. някой са доста брутални..


Коментарите под видеото обаче казват друго..

Иначе помним (вероятно не всички) как се отразяваше мобилизацията в Раша от массмедията, а сега.. тишина.
 
Последно редактирано:
Явно в детската градина са я научили така.
 
Брей! Някой лъже, ама не съм аз

Виж файлът 27675

Винаги съм твърдял точно това, че правят всичко възможно, а не че ще спрат или спечелят войната, както на три пъти се опита да внушиш. Преди няколко страници ти го написах същото. Ще ти дам скоро възможност да си докажеш твърденията.

 
Ще ти дам скоро възможност да си докажеш твърденията.
Трибунал, арбитраж или народен съд? Не се хаби, нямам намерение да ти доказвам нищо.

Постът ти от лани имаше за цел да покаже, че си лековерен и наивен, вярвайки че анонимните ще ''спрат Путин". В същото време обаче иронизираш всички инакомислещи, използвайки за щяло и нещяло думата ''конспиратор''.

Конспиратор е човек, който се съмнява в официалния наратив. Това е новото значение на термина. В такъв случай аз нямам нищо против да бъда наричана така. :)

Колкото до званието ''форумен трол'' - можеш спокойно да ме разжалваш, при положение, че именно ти си ме титулувал с това звание. :)
Просто лъжеш, защото такъв цитат няма.
Последно има или няма такъв цитат?
 
Украйна ''не изключва''. При цялото военно разузнаване на сащ и пентагона, старлинк, ала-бала, сега пък ''не изключва'' - Що така колебливо?

 
Трибунал, арбитраж или народен съд? Не се хаби, нямам намерение да ти доказвам нищо.

Постът ти от лани имаше за цел да покаже, че си лековерен и наивен, вярвайки че анонимните ще ''спрат Путин". В същото време обаче иронизираш всички инакомислещи, използвайки за щяло и нещяло думата ''конспиратор''.

Конспиратор е човек, който се съмнява в официалния наратив. Това е новото значение на термина. В такъв случай аз нямам нищо против да бъда наричана така. :)

Колкото до званието ''форумен трол'' - можеш спокойно да ме разжалваш, при положение, че именно ти си ме титулувал с това звание. :)

Последно има или няма такъв цитат?

Лековерен е единствено конспираторския ти мозък. Ставаше въпрос за пропагандата и е ясно написано. Няма такъв цитат, в който да съм казал, че анонимните ще спечелят войната. Тези внушения на баба ти може да ги правиш.

Screenshot_2023-02-08-09-41-58-1.png
 
Лековерен е единствено конспираторския ти мозък. Ставаше въпрос за пропагандата и е ясно написано. Няма такъв цитат, в който да съм казал, че анонимните ще спечелят войната. Тези внушения на баба ти може да ги правиш.

Виж файлът 27677

Много услужливо от твоя страна, че го постваш. Това е много по-добро доказателство колко си наивен, дори бих казала - леко глуповат. :)

Между другото, докъде стигнаха анонимниците? Успяха ли да накарат руския народ да свали ''лудия с копчето"? Самият ти начин на мислене е умиляващо смехотворен. Начинът, по който разглеждаш този конфликт, е умиляващо смехотворен. :)
 
Ей го на, интрудера мръсен

329398415_1115716339098533_661096024952991384_n.png
 
Много услужливо от твоя страна, че го постваш. Това е много по-добро доказателство колко си наивен, дори бих казала - леко глуповат. :)

Между другото, докъде стигнаха анонимниците? Успяха ли да накарат руския народ да свали ''лудия с копчето"? Самият ти начин на мислене е умиляващо смехотворен. Начинът, по който разглеждаш този конфликт, е умиляващо смехотворен. :)

Анонимните преди една година направиха каквото можаха. След влизането на закона за 3 год. затвор и 10 000 евро глоба за плакат "не на войната" вече беше ясно, че руснаците няма какво да направят въпреки че не искат това безумие.

Не се хаби, нямам намерение да ти доказвам нищо

Ясно ме е, че няма да докажеш нищо.
 
руснаците няма какво да направят въпреки че не искат това безумие.
Именно - не го искаха. Путин отлагаше в продължение на 8 години, за да се избегне тая дивотия. Дори в момента някои от поданиците му го упрекват за това изчакване. Явно анонимните не са успели да ги убедят все пак.

Никой не иска война, освен сащ - нека бъдем реалисти. ;)

Ясно ме е, че няма да докажеш нищо.
Не виждам причина да го правя. Ти искаше да докажеш, че не ставам за форумен трол, а аз трябва да докажа обратното, така ли? Че на мен не ми е нужен тоя ценз. То си е вродена дарба, която си съществува, независимо дали я признаваш или не. :)
 
Руснаците доста по-адвансед дронове ползват откъм резолюция поне...
 
Не виждам причина да го правя. Ти искаше да докажеш, че не ставам за форумен трол, а аз трябва да докажа обратното, така ли? Че на мен не ми е нужен тоя ценз. То си е вродена дарба, която си съществува, независимо дали я признаваш или не. :)
За това и аз ти давам медал, корона, титла, статуетка, абе всичко що би те отличило като победител в тази безумна надпревара. За форумен трол. Повярвай ми не е дарба, а бреме. Но който както си го възприема в крайна сметка. Имам един познат с перманентна ерекция, за него е бенефит. Та същото. Абе нандито, ти не дойде ли от "разпадащия се" тогава форум на бг мама, в периода, в който създадоха една уж нова алтернатива - bul-mamma.com?
 
ти не дойде ли от "разпадащия се" тогава форум на бг мама, в периода, в който създадоха една уж нова алтернатива - bul-mamma.com?
Никога не съм била активен член на беге мамката. Писала съм там само служебно... Винаги ми махаха линковете тия злобарки. :)

Не знам от къде винаги тая мисъл ви идва на ум. Толкова унифицирано мислене у тукашното общество.
Относно троленето: така съм и в живота. По чудо още не са ме били. :)
 
:D :D :D

1675870956248.png
 

Горе