Украйна - Русия какво ви е мнението

Цяла нощ летяха дронове към Украйна, а сутринта изстреляха ракетите. За сега минимум 40 летят към критически инфраструктурни обекти, но може пак да стигнат до 100. Не мога да разбера, що за идиоти ни управляват, това го говоря още от Септември в групите си: Спре ли тока за повече от седмица, спира вода, радио, интернет и т.н. В този кучи студ едни 10-20 млн. човека няма как да стоят там, ще хукнат към Европа и ще е.ат майката на танковата коалиция. И у нас стига да дойдат още няколко десетки хиляди, таман и да искаме, на почивка в БГ няма да ходим, че местата ще са заети. Но пък ще ги плащаме тези места...
 
Цяла нощ летяха дронове към Украйна, а сутринта изстреляха ракетите. За сега минимум 40 летят към критически инфраструктурни обекти, но може пак да стигнат до 100. Не мога да разбера, що за идиоти ни управляват, това го говоря още от Септември в групите си: Спре ли тока за повече от седмица, спира вода, радио, интернет и т.н. В този кучи студ едни 10-20 млн. човека няма как да стоят там, ще хукнат към Европа и ще е.ат майката на танковата коалиция. И у нас стига да дойдат още няколко десетки хиляди, таман и да искаме, на почивка в БГ няма да ходим, че местата ще са заети. Но пък ще ги плащаме тези места...
Е чакай бе, нали уж целта не е цивилното население? Хубаво поне, че сами си казвате.
 
Щех ти кажем, да видиш статистиката за смъртните случаи през соц-а с впъти по-малко автомобили, ма се сетих че после ще ме контрираш с "работих през 85г. в КАТ и такова нещо немаше" или "имам двама съседа, които казаха че тва изобщо не е вярно" и си викам, ай няма.
Ти ако си свидетел регуларно да речем на смъртен случай, катастрофа и т.н обаче от статистиката ти кажат споко това са изолирани случай когато ги разпределим на глава от населението на кое ще повярваш на себе си или на статистиката?

Говоря за хипотетична ситуация. Длъжен съм да обясня, че да не обвините в някакви кървави бани.

Съпоставимо е с живота на хората през последните 30 години. Хората са по-бедни, по-обезверени, озлобени и т.н. Държавата е разрушена, без реално бъдеще и развитие и т.н.( и не, не са руснаците и Путин зад това ) Според статистиката направена сред 100на подбрани обаче лайната миришат на рози и значи това е истината....
 
Ти ако си свидетел регуларно да речем на смъртен случай, катастрофа и т.н обаче от статистиката ти кажат споко това са изолирани случай когато ги разпределим на глава от населението на кое ще повярваш на себе си или на статистиката?

Говоря за хипотетична ситуация. Длъжен съм да обясня, че да не обвините в някакви кървави бани.

Съпоставимо е с живота на хората през последните 30 години. Хората са по-бедни, по-обезверени, озлобени и т.н. Държавата е разрушена, без реално бъдеще и развитие и т.н.( и не, не са руснаците и Путин зад това ) Според статистиката направена сред 100на подбрани обаче лайната миришат на рози и значи това е истината....
Ма прав си, за кво ти е статистика, икономика, отчети, бази данни, важното е око да види, ръка да пипне. Според мен най-добре да ги махнем тия глупости и да се върнем в пещерите. Това което казваш, първо е твое недоказуемо преживяване и второ е само капка от цялата картина. Това че не си видял 50 катастрофи в Горни Водин, не значи че не са се случили. За тва се водят и тези статистики, за да не идва околията да пита по къщите, неска кво са видяли.

Даже съм изумен, че го водим тоя разговор във форум за предприемачи. Ми то във всеки бизнес, едни от най-важните неща са статистиката и данните.

Според статистиката направена сред 100на подбрани обаче лайната миришат на рози и значи това е истината....
Май не правиш разлика между статистика и социологическо проучване? Ужас, децата в 10 клас ги знаят тея неща.

Ся кат дойде Контрата да пусне статистика за умрелите украинци неска, тва истина ли ще е или щом не си видял не са брои?
 
Даже съм изумен, че го водим тоя разговор във форум за предприемачи. Ми то във всеки бизнес, едни от най-важните неща са статистиката и данните.
Над половината участници в тази тема изобщо не са предприемачи ... те и за това не те разбират какво им говориш.

Цяла нощ летяха дронове към Украйна, а сутринта изстреляха ракетите. За сега минимум 40 летят към критически инфраструктурни обекти, но може пак да стигнат до 100.
71 от които 61 свалени.
Помниш ли кога беше предишната атака?
 
  • Haha
Реакции: Vbb
71 от които 61 свалени.
Спокойно. Според украински данни преди няколко месеца руснаците само с 6 останали ракети поразиха 18 цели :D
 
Спокойно. Според украински данни преди няколко месеца руснаците само с 6 останали ракети поразиха 18 цели :D
Да, така е. Трябваше да уточня, че това е по техни данни.

Но си мисля че тук няма причина да лъжат.
 
точно и ясно!
 

Прикачени файлове

  • 330181422_1736994093361427_3161727651625995532_n.jpg
    330181422_1736994093361427_3161727651625995532_n.jpg
    32.6 KB · Преглеждания: 7
точно и ясно!

330181422_1736994093361427_3161727651625995532_n.jpg
 
Внимавай, че са внедрили нов агент в българия

Те всичките им агенти са такива карикатури. :D
Ако видиш публичните им защитници, се чудиш кой да хванеш и кой да удариш. Като се почне от Киро брейка и се стигне до Купейкин. :D
 
Те всичките им агенти са такива карикатури. :D
Типично в твой стил генерализираш, все едно си поне малко запознат. Нито знаеш какви технологии развива Русия, нито пък познаваш лично някой от агентите им. Лялаш си, колкото да си създадеш илюзията за значимост и превъзходство.

Как пък веднъж не видях да кажеш нещо положително за някого, мама му стара!
 
  • Love
Реакции: Vbb
Типично в твой стил генерализираш, все едно си поне малко запознат. Нито знаеш какви технологии развива Русия, нито пък познаваш лично някой от агентите им. Лялаш си, колкото да си създадеш илюзията за значимост и превъзходство.

Как пък веднъж не видях да кажеш нещо положително за някого, мама му стара!
Ето още един агент, умиращ да бъде колонизиран от СССР. Ама страшни технологии имат, още си пазя матрьошките и ел. игра на Ну Погоди.

Няма да ме видиш да кажа нещо положително за човек почващ и водещ война, мама му млада. Същото ми беше и мнението при нападението на НАТО в близка Сърбия, тогава Югославия.
 
Те всичките им агенти са такива карикатури. :D
Ако видиш публичните им защитници, се чудиш кой да хванеш и кой да удариш. Като се почне от Киро брейка и се стигне до Купейкин. :D
Впрочем Брейка е по-автентичен от Купейката. Купейкин го играе роля, ама лош актьор. Накратко иска да обере русофилски вот. Докато брейка е икона и си дрънка к'вото си му е на сърце.
 

Горе