Украйна - Русия какво ви е мнението

Близо 1 трилион дефицит за 2022г., при това въпреки безбожно скъпия втечнен газ, продаван на Европа. Нещата са много по-лоши, отколкото някой е предполагал...
Не може да е вярно, санкциите работят. Някой проруски боклук го е писал това :)
 
Американците, както и руснаците са като цяло много суеверни, вярват в някакви дати и числа.
Та в този ред на мисли, Русия до 24-ти ще натисне да обгради изцяло Бахмур и по възможност Въгледар. И след това ще е юруша, до където стигнат. Включително с влизане от Беларус, обграждане на Харков и тн.
Но ще видим де, може и да си се протака така войната още дълго време. Украйна си прочисти украинците в бойна възраст. Русия си прочисти затворниците.
Мечтата за Еврейски Крим няма да я биде, но една държавичка около Днипро може и да им спретнат!
 
Не може да е вярно, санкциите работят. Някой проруски боклук го е писал това :)
Днес четох сериозен анализ, че реално руснаците се бият с най-силната и добра армия в Европа, тази на украинците. Според него украинската армия до 24.02 е била в състояние да првеземе цяла Европа без много зор. Единствен отпор за няколко седмици или месеци са можели да им дадат поляците, другите са леш, пъти по-зле от преди 80г. Съответно, ако руснаците след Украйна решат да тръгнат на запад, проблеми няма да имат никъде, ама никъде. 1.5 млн. армия срещу общо с американците от 250 до 500 хил. макс, и с артилерийски боеприпаси за 2 до 4 дни. До сега мантрата беше, че в конвенционална война ще смажат Русия, но се оказва точно обратното. Отделно не знам колко от тези 250 до 500 хил. са наркомани, с по 3-4-5 бустера, не са виждали кръв и т.н. В Германия с няколко бивши кадровици съм работил, бяха нагли калпазани и лекета, закъсняваха... много лошо мнение имам за войниците им. Естествено, че не всички са такива, но значителен процент са. Примерно от 100 хил. американски войници в Европа, поне половината са обслужващ персонал, шофьори и т.н. Т.е. не са професионални войници в смисъла в който са пехотинците примерно.
Не знам каква провокация готвят, атака по руски територии (вкл. Москва и/или Крим) или атака върху Иран, но идните 10 дни ще са изключително рискови...
 
Американците, както и руснаците са като цяло много суеверни, вярват в някакви дати и числа.
Та в този ред на мисли, Русия до 24-ти ще натисне да обгради изцяло Бахмур и по възможност Въгледар. И след това ще е юруша, до където стигнат. Включително с влизане от Беларус, обграждане на Харков и тн.
Но ще видим де, може и да си се протака така войната още дълго време. Украйна си прочисти украинците в бойна възраст. Русия си прочисти затворниците.
Мечтата за Еврейски Крим няма да я биде, но една държавичка около Днипро може и да им спретнат!

Не е лошо да се информирате за дадено събитие от източници на планетата Земя. Небесните тела и нумерологията нямат влияние над войната. И не твърдя, че Русия няма шанс да превземе Бахмут, а че изписахте тонове лъжи, на които си вярвате за него. Но пък за какво ти е истината, като пропагандата отговаря на вижданията ти, нали?

Запрос от редакции издания «Глас народа» и ответ:
Здравствуйте! Редакция сетевого издания Интернет-газета "ГЛАС НАРОДА" хотела бы задать вопрос Евгению Викторовичу.
Появилась информация, что бойцы ЧВК "Вагнер" заблокировали полторы тысячи человек на севере Бахмута. Так ли это?

Публикуем комментарий Евгения Викторовича Пригожина:
«Не понимаю, откуда берется эта чепуха. По всем направлениям противник активизируется, подтягивает все новые и новые резервы. Ежедневно от 300 до 500 новых бойцов подходят к Бахмуту на всех направлениях. Огонь артиллерии усиливается с каждым днем.
На сегодняшний день на севере идут тяжелейшие бои. Никаких предпосылок для окружения противника в северных районах нет. Штурмуются дом за домом, квадратный метр за квадратным метром. Идет тяжелейшая боевая работа. Откуда берутся рассказы о каком-то окружении и еще о чем-то – вообще не понятно.
Бахмут завтра не будет взят, потому что идет тяжелое сопротивление и перемалывание, работает мясорубка. Чтобы мясорубка исправно работала невозможно вдруг взять и начать праздник праздновать. Праздника не будет в ближайшее время. Поэтому рассуждать и деморализовать всех своими несбывшимися обещаниями абсолютно нет никакого смысла.
Создается ощущение, что тут все разбежались и никого нет, Украина пустая, а мы там миндальничаем – зайти не можем. Желающих всех приглашаем: «Вперед, берем автоматы и побежали «окруженного» противника за задницу хватать!»

Подписаться на канал: Евгений Пригожин в Telegram
 
  • Wow
Реакции: Vbb
Пригожин Казва 300-500, Украинците казват към 800 . Вярно ли е?
При настъпателни дейности най-вероятно да е вярно в Бахмут да стават небоеспособни(не казвам умират) по 300-500 украинци и 800 руски затворници и вагнерци
 
Пригожин Казва 300-500, Украинците казват към 800 . Вярно ли е?
При настъпателни дейности най-вероятно да е вярно в Бахмут да стават небоеспособни(не казвам умират) по 300-500 украинци и 800 руски затворници и вагнерци

Най-вероятно приблизително това са данните. Руснаци със сигурност умират повече. При такъв тип градски сражения защитаващата се страна винаги има предимство. Но все пак Вагнер са по численост много повече, та какво ще стане предстои да видим.
 
Пригожин Казва 300-500, Украинците казват към 800 . Вярно ли е?
Основно се информирам от турски, немски и американски източници, руски чета за сверка основно, може някои от каналите да ги поддържат руснаци, не знам. Най- точни и обективни са турските обаче. От руските канали ми е най-интересен като анализи Рибар, който е и изключително критичен и безпристрастен като за руски канал с над 1 млн. абонати.
Никъде не съм чул Пригожин да говори за брой жертви, ама никъде.
 
Наскоро коментирахме как лошите СССР-ци са скрили от населението данните за аварията в Чернобил, излагайки на риск живота на хората в региона.

Междувременно никой от нас не знае за тежък инцидент в Източна Палестина Охайо на 03.02, където влак, натоварен с химикали дерайлира, от което следват експлозии и пожари. Целият регион е изложен на риск и дори се прави пряк паралел с Чернобил. Правителството на сащ и подчинените му медии обаче, вместо да обърнат сериозно внимание на инцидента, раздуват фейк историята за НЛО-та и балони.

СНН публикува материал на сайта си, но в централните тв-новини фокусът е върху UFO-тата. Инцидентът е станал на 3-ти февруари! Брифинг по темата??? Не! Само за летящите обекти.

Факт е, че мейнстрийм медиите отразяват новината, но мимоходом, без много да се вайкат за въглеродния отпечатък на това събитие. По-важно за климата е да не пърдят кравите, па PVC-ТО във въздуха не е страшно.





 
  • Wow
Реакции: Vbb
  • Haha
Реакции: Vbb
Наскоро коментирахме как лошите СССР-ци са скрили от населението данните за аварията в Чернобил, излагайки на риск живота на хората в региона.
Голямо не отразяване... даже извънредни емисии, репортажи на живо, а местния губернатор на пресконференция казва на хората да се евакуират.




 
  • Haha
Реакции: Vbb
Интересни неща казват, като например "френското разузнаване е вербувало шефа на съветското технологично разузнаване, отговорен за кражбите на технологии от Запада. Феруел водеше кражбата на технологии от Запада, той каза че има хиляди агенти в Европа и САЩ, които доставят технологии." Съобщават, че манипулирани чипове са причината за взрива, тоест руснаците от много крадене, накрая са ги наиграли и то много хитро. Така се печели подобен тип война.
 
Интересни неща казват, като например "френското разузнаване е вербувало шефа на съветското технологично разузнаване, отговорен за кражбите на технологии от Запада. Феруел водеше кражбата на технологии от Запада, той каза че има хиляди агенти в Европа и САЩ, които доставят технологии." Съобщават, че манипулирани чипове са причината за взрива, тоест руснаците от много крадене, накрая са ги наиграли и то много хитро. Така се печели подобен тип война.
Българите сме №1 в света по кражби на технологии и това е всепризнато.
 
Голямо не отразяване... даже извънредни емисии, репортажи на живо,
Новините, които и ти, и аз постнахме са от 6-ти, а инцидентът е станат на 3-ти. Аз поне не видях репортаж на живо, но приемам, че може да има. Факт е обаче, че това е реална заплаха, за разлика от НЛО-тата, които си остават тема №1 в сащ.

Репортерът, който включиха от Редактед каза, че на мястото на инцидента няма новинарски екипи и изобщо други журналисти. Може и да лъже, не знам. :)
 
Новините, които и ти, и аз постнахме са от 6-ти, а инцидентът е станат на 3-ти. Аз поне не видях репортаж на живо, но приемам, че може да има. Факт е обаче, че това е реална заплаха, за разлика от НЛО-тата, които си остават тема №1 в сащ.
Инцидента става на 3-ти срещу 4-ти вечерта и уж е не отразен:








Репортерът, който включиха от Редактед каза, че на мястото на инцидента няма новинарски екипи и изобщо други журналисти. Може и да лъже, не знам.
Останало и да има, след като се разбира че това са отровни химикали и се прави евакуация.
 
Българите сме №1 в света по кражби на технологии и това е всепризнато.
Е не знам от материала който си пуснал, казват че СССР крадяло Западни технологии и от много крадене си взривили тръбата. Тука хубаво, че поне има някакъв източник, има напредък.
 
Последно редактирано:


 
 
този инженер никога повече няма да бъде спокоен за живота си , той не е ли чувал какво правят руските тайни служби с предателите?

 


Значи кво излиза ся, хем сме най-големите крадци хем сме си разрушили НТР-то, което от своя страна е било толкова напреднало, че не може да внедри хора в министерствата. Ей, такива са ни и кражбите начи... убаво поне, че некоя тръба не е гръмнала.

Иначе успешно затвърждаваш, че по СССР време яко се е крадяло технология от Запада.
 

Горе