Украйна - Русия какво ви е мнението

тъп си и за жалост тъп ще си останеш ...
Ей такова ти е нивото, като се сблъскаш с реалността и нямаш аргументи се почват личните нападки и обиди. Продължавай в същия дух.

Джеймс Долтън Тръмбо една от хилядите жертви на ерата Маккарти, търговията с роби, сегрегацията, кланът, продажбата на деца. Обаче на запад е ОК понеже са демократични
Пак неадекватно включване. Кога съм казал, че робството на запад е ОК? Аз от 2 страници се опитвам да обясня, че разлика между двете почти няма.
 
Ей такова ти е нивото, като се сблъскаш с реалността и нямаш аргументи се почват личните нападки и обиди. Продължавай в същия дух.


Пак неадекватно включване. Кога съм казал, че робството на запад е ОК? Аз от 2 страници се опитвам да обясня, че разлика между двете почти няма.
След като няма разлика, тогава защо величаете САЩ и НАТО?
 
Вчера в 17:55 московско време каналът Wagner Unloading Telegram, канал свързан с ЧВК Вагнер, публикува кадри (https://t.me/razgruzka_vagnera/8) от мястото, където се съхраняват телата на убитите украински военнослужещи, които се подготвят за пратка до родината им.

В 21:32 телеграм каналът „Украйна онлайн“ за момент с повече от 1 милион абонати публикува СЪЩИЯ кадър, но с надпис, уж това са „телата на бойци на Вагнер“. 10 от 10


Виж файлът 27904
Нека не забравяме, че това са хора. Здрави, прави мъже, които са имали близки и вероятно деца.

Разглеждаме войните като комютърни игри, но в реалните умират реални хора. Няма значение от коя страна са. Това нещо щеше да се избегне ако не бяха саботирани истанбулските преговори миналия март. На чия съвест лежат тия мъртви млади момчета??? На тая на Путин? Имате много здраве.

Убити са лично от продажници като кокаинчик и неговите господари отвъд океана.
 
  • Like
Реакции: Vbb
Пак неадекватно включване. Кога съм казал, че робството на запад е ОК? Аз от 2 страници се опитвам да обясня, че разлика между двете почти няма.
Този е много бавен. През има-няма 20 страници му се повтаря едно и също нещо …
 
Много палиш, а сега е спокойно, щото го няма най-големия дебил.

Всъщност, графикса е единствения поносим от тяхната група. Да, аргументите му са безумни (руската литература не струва щото Достоевски такъв, па Пушкин онакъв), но поне не обижда. Не те виждам как ще издържиш на истериите на Ретарда.
 
  • Haha
Реакции: Vbb
Кое не е вярно?


Е ние сме под турско робство, голямо сравнение.
Не става дума за фактология.
Трябва да отделиш време и да се потопиш в атмосферата и битието на руснака че да му разбереш народопсихологията...

Дали ти препоръчвам?
Разбира се че НЕ.
Нема нужда в днешно време човек да си го причинява.

Много по-лесно е просто да приемеш това дето пиша и да го повтаряш онлайн и сред компания.
Ще изглеждаш много умен.
Жените ще са особено впечатлени.
 
Нема нужда в днешно време човек да си го причинява.
ЩО??? Аз в зимно време най-обичах да чета Достоевски и Дикенс. Една мрачна атмосфера, та чак студа навънка ти изглежда оптимистично.
 
Много палиш, а сега е спокойно, щото го няма най-големия дебил.

Всъщност, графикса е единствения поносим от тяхната група. Да, аргументите му са безумни (руската литература не струва щото Достоевски такъв, па Пушкин онакъв), но поне не обижда. Не те виждам как ще издържиш на истериите на Ретарда.
в момента баш нямам нерви да се занимавам с тъпунгери като тоя калъф заради магнитните слънчеви бури които ми се отразяват зле на психиката. Иначе ги изяждам за закуска такива ...
 
в момента баш нямам нерви да се занимавам с тъпунгери като тоя калъф заради магнитните слънчеви бури които ми се отразяват зле на психиката. Иначе ги изяждам за закуска такива ...

Тя и пропагандата така ти се отразява... Я дай нещо ново от Ердоган. При магнитна буря ще е още по-смешен фейк.
 
Като четете Уикипедия, гледайте кога за последно е правена корекция и колко пъти общо. Примерно термина Фашизъм е поправян над 100 пъти през последните 2,5 години...
IMG_20230216_211623_631.jpg
 
Тя и пропагандата така ти се отразява... Я дай нещо ново от Ердоган. При магнитна буря ще е още по-смешен фейк.
що не си вземеш смешните доводи под ръчичка и да се скриеш и ти в мишата дупка от която се опитваш да си покажеш мишата муцунка !
 
що не си вземеш смешните доводи под ръчичка и да се скриеш и ти в мишата дупка от която се опитваш да си покажеш мишата муцунка !

Бре, опита се да съставиш смислено изречение. Браво! П.С и все пак нещо ново от Ердоган няма ли?
 
Бре, опита се да съставиш смислено изречение. Браво! П.С и все пак нещо ново от Ердоган няма ли?
има има... търси те под дърво и камък да си прави опити да те забременее
 
има има... търси те под дърво и камък да си прави опити да те забременее

Блестиш от интелект с този забременял от пропаганда мозък... Не че съм и очаквал нещо повече от русофил, но ти си много ниска топка. Доводи нула. Обиди дал Господ, както се казва.
 
Блестиш от интелект с този забременял от пропаганда мозък... Не че съм и очаквал нещо повече от русофил, но ти си много ниска топка. Доводи нула. Обиди дал Господ, както се казва.
плюй си ... ти друго не умееш , само да ти кажа , че и ти си сред игнорираните и не те чета вече ... палячо
 
плюй си ... ти друго не умееш , само да ти кажа , че и ти си сред игнорираните и не те чета вече ... палячо

Пуснах сълза.

Типичния русофил:

Пуска една камара фейк и като му кажеш, че не е вярно

що не си вземеш смешните доводи под ръчичка и да се скриеш и ти в мишата дупка от която се опитваш да си покажеш мишата муцунка !

има има... търси те под дърво и камък да си прави опити да те забременее

От магнитната водка, грешка - буря е.

в момента баш нямам нерви да се занимавам с тъпунгери като тоя калъф заради магнитните слънчеви бури които ми се отразяват зле на психиката. Иначе ги изяждам за закуска такива ...

Изяждаш за закуска на баба ти хвърчилата. Лягай да почиваш.
 
A междувременно ЮК учи украинската армия как да се бие по ''западния'' начин - с по-малко амуниции.
Пф, те така се бият вече половин година, ма нищо, нека ги научат да го правят правилно.
Да не дава господ НАТО да ти пази гърба.

Източник, на който най-после можете да се доверите на 100% ;)

 
  • Haha
Реакции: Vbb
ето как изглежда катастрофата в Охайо дето се пренебрегва все едно нищо няма....



Друг влак дерайлирал в Мичиган, който също е превозвал опасни материали.
“Какво става? Това изглежда като координирана атака срещу нашата железопътна система в цялата страна”, пишат американците
Въпроса им има логика:
2023-01-28 - Разлив на влакова цистерна с киселина, Луизиана
2023-02-02 - Химически железопътен разлив, Охайо
2023-02-11 - Теч на тръбопровод за гориво, Калифорния
2023-02-13 - Опасни материали. Влакова катастрофа, Тексас
2023-02-13 - Влак цистерна дерайлира, Каролина
 
1676579925043.png
 

Горе