Украйна - Русия какво ви е мнението

Така пише в нета, да.
Така пише и в Българския речник. Колкото и да сучеш лукума значението си остава едно и също.

Значение стремеж:

Желание за постигане на нещо
, което провокира активна дейност; устрем, стремление, домогване.

Значение цел:

Това, към което човек се стреми,
което трябва да се осъществи.
 
Така пише и в Българския речник. Колкото и да сучеш лукума значението си остава едно и също.

Значение стремеж:

Желание за постигане на нещо
, което провокира активна дейност; устрем, стремление, домогване.

Значение цел:

Това, към което човек се
стреми, което трябва да се осъществи.

Напрао не мое да повярвам кво трее ти обясняям.
 
Още чакаме да разберем, къде Червената армия е водила битка с Монархо-Фашистите. :rolleyes:
Те само като са разбрали, че руснаците са на границата и вече са знаели, че ще им разпорят задниците и т.н :)
 
Напрао не мое да повярвам кво трее ти обясняям.
Ами то и целта е ЖЕЛАНИЕ за постигане на нещо, нали за тва ти казвам че са еднакви. Наистина, много е зле положението.
 
Последно редактирано:
Те само като са разбрали, че руснаците са на границата и вече са знаели, че ще им разпорят задниците и т.н
Нали имаше некви загинали ватенки, паднали за свободата ни? Още са мъчим да разберем, къде са паднали. Да не са ония, де са се натровили с метилов алкохол в Бургас?
 
Ами то и целта е ЖЕЛАНИЕ за постигане на нещо, нали за тва ти казвам, че са еднакви. Наистина, много е зле положението.

Т.е. тяхната цел е да имат желание да постигнат нещо, а не постигането на самото нещо?

В крайна сметка разтуриха ли кошера на Азов, или изпълниха целта да имат само желание да го разтурят?

Или в товята реалност всичко си е по старо му и още се бият на първа линия, ма от другата страна на Днепър?
 
Еврогейските-левоатлантически ценности: Да рушим, да мразим и да величаем фашизма и педерастията

Виж файлът 28013

Чипираните руски обратни са по-симпатичнни ли?

sinat-na-solovyov-uchastva-v-gei-orgia-narichat-go-blondinkata-1.jpg

На Соловьов момчето, момичето или там както се определя.
 
Последно редактирано:
Т.е. тяхната цел е да имат желание да постигнат нещо, а не постигането на самото нещо?
Стремежа е пътя към постигането на целта, стремеж без цел е невъзможен. Няма как да се стремиш към нищо. Не е истина какви неща се пишат, само и само да си замажеш глупостите.

Стремим се към денацификация - демек денацификацията е целта. Няма как по-просто да го обясня, извинявай.

Значение цел:

Това,
към което човек се
стреми, което трябва да се осъществи.

Кое трябва да се осъществи, денацификацията - целта.
 
Последно редактирано:
Чипираните руски обратни са по-симпатичнни ли?

Виж файлът 28017

На Соловьов момчето, момичето или там както се определя.
Това, че не е държавна политика, не значи, че си нямат хич. Имат си от всичко, въпреки че е тежка диктатура.

Аргументите ви с оня горе са ''майко мила''. Просто нямам какво да ви кажа. Зле е положението. Срам ме е заради боклуци като вас.
 
Това, че не е държавна политика, не значи, че си нямат хич. Имат си от всичко, въпреки че е тежка диктатура.

Аргументите ви с оня горе са ''майко мила''. Просто нямам какво да ви кажа. Зле е положението. Срам ме е заради боклуци като вас.

Ама ние сме горди, че руския трол, които е против интересите на собствената му държава го е срам от нас.
 
Пак ли е онова време от месеца?
Ако емоционалните изцепки в темата беха признак за календарно-биологични ивенти, няколкото укрофили и пацифисти тук сигурно щехте да сте на ежедневно кръвопреливане, щото иначе отдавна да сте приключили :)
 
Пак ли е онова време от месеца?
Нещо такова. Имам физиологична непоносимост към фашисти. А, ти си единственият поносим от тая клика... Колко тъжно. :(
 
Ама ние сме горди, че руския трол, които е против интересите на собствената му държава го е срам от нас.
Ти ли ще говориш за интересите на страната ми, бе? Кой го ЕБЕ за интересите на страната ни в ЕС, НАТО и в сащ? Давам ти пример снощи, че с умерената си неутрална политика спрямо Русия Унгария печели 9 милиарда евро китайски инвестиции, ти ми казваш да ходя в Китай. Толкова си глупав, че дори не разбираш какво ти казвам.

Какво печелим ние с омразата и лизането на американските гъзове? Печелим ''фани се за палците на краката'' - и на педерастите ви е кеф.
 
Ти ли ще говориш за интересите на страната ми, бе? Кой го ЕБЕ за интересите на страната ни в ЕС, НАТО и в сащ? Давам ти пример снощи, че с умерената си неутрална политика спрямо Русия Унгария печели 9 милиарда евро китайски инвестиции, ти ми казваш да ходя в Китай. Толкова си глупав, че дори не разбираш какво ти казвам.

Какво печелим ние с омразата и лизането на американските гъзове? Печелим ''фани се за палците на краката'' - и на педерастите ви е кеф.

УКВ на чипа имаш, ма. По-спокойно, че вдигна кръвното.
 

Горе