Украйна - Русия какво ви е мнението

А, през деня не го дири. Сигурно носи вар и киреч на некой строеж. ;)
Той си е наш човек, нищо че понякога му превърта шайбата.
 
Китай май се намесиха събщават за разговор на Путин с Китаеца преди минути и Питин се е съгласил на преговори със Зелински!

Дано поне се сложи край на боя!
Дано.
 
Ако не друго от писаниците тук едно е ясно, че ако Путин нахлуе в България, ще има кой да ни стреля в гръб.

Путин няма нужда да "нахлува" - винаги може спокойно да си влезе и ще е добре дошъл като цяло.

Единствените дето ужким искат да се бият с руснаци не могат да направят нищо извън интернета щото не са минали никво военно обучение (филмите и компютърните игри не се броят :) ).
 
Айдее първия падна баннат по политически причини :)

100 пъти съм ви казал, и то не е случайно (наблюденията ми не подлежат на съмнение), че Блинки не трие пцувни и клевети, но когато има неудобни мнения и потребители в разрез на ЛИЧНАТА политика (която обслужва частни интереси) на форума, тогава прошка няма и въпреки бъдещите загуби (каквито този път неминуемо ще последват) шано блокира НАВЪПРЕКИ на всичките си лъжи за пред публиката, че свободата на мнението и демокрацията са заложени по дефаут във форума. Всичко е един голям театър, лукави лъжи и "постановки от хиляда и една нощ"

Все пак, за мен е голям комплимент, че ме блокираха отново. Освен, че това ми вдига самочувствието допълнително, показва как всичкото бгнет са зависими, Кулис и Блинки не са изключение, въпреки че жестоко ги е СРАМ да си го признаят :)

Свободата Санчо..свободата ахахахаах е ултра измислица :)
 
Тая шибана 2022 сякаш най-големите говна се случват на четни дати а надеждата си пробива път на нечетни. Да не говорим, че сме четен месец.
 
Путин няма нужда да "нахлува" - винаги може спокойно да си влезе и ще е добре дошъл като цяло.

Единствените дето ужким искат да се бият с руснаци не могат да направят нищо извън интернета щото не са минали никво военно обучение.
Поне малко не пишете глупости има яко боеве и много загинали и от двете страни...
 
Абе, къде се спотайва Етера, сигурно ни гледа сеира и чака да му дойде музата и да ни "нареди" в неговия стил.
А, през деня не го дири. Сигурно носи вар и киреч на некой строеж. ;)
."Правителството действа, оперативните групи са налице.. Но тва, което ще се случи, ние изработваме финален план за всичките елементи... киберсигурност... Бг гражданите може да са спокойни, че работиме много оперативно.
Спотайва се във храстите, другаря
и точи си перото у тефтера.
И топли, топли, доносите - парят
на масата на офицера...

Вие продължавайте, плувайте по страниците, плувайте, другари (не е риба;)...)
 
Айдее първия падна баннат по политически причини :)

100 пъти съм ви казал, и то не е случайно (наблюденията ми не подлежат на съмнение), че Блинки не трие пцувни и клевети, но когато има неудобни мнения и потребители в разрез на ЛИЧНАТА политика (която обслужва частни интереси) на форума, тогава прошка няма и въпреки бъдещите загуби (каквито този път неминуемо ще последват) шано блокира НАВЪПРЕКИ на всичките си лъжи за пред публиката, че свободата на мнението и демокрацията са заложени по дефаут във форума. Всичко е един голям театър, лукави лъжи и "постановки от хиляда и една нощ"

Все пак, за мен е голям комплимент, че ме блокираха отново. Освен, че това ми вдига самочувствието допълнително, показва как всичкото бгнет са зависими, Кулис и Блинки не са изключение, въпреки че жестоко ги е СРАМ да си го признаят :)

Свободата Санчо..свободата ахахахаах е ултра измислица :)

Скай сигурно го е скъсал от врънканици на лични.
 
Айдее първия падна баннат по политически причини :)

100 пъти съм ви казал, и то не е случайно (наблюденията ми не подлежат на съмнение), че Блинки не трие пцувни и клевети, но когато има неудобни мнения и потребители в разрез на ЛИЧНАТА политика (която обслужва частни интереси) на форума, тогава прошка няма и въпреки бъдещите загуби (каквито този път неминуемо ще последват) шано блокира НАВЪПРЕКИ на всичките си лъжи за пред публиката, че свободата на мнението и демокрацията са заложени по дефаут във форума. Всичко е един голям театър, лукави лъжи и "постановки от хиляда и една нощ"

Все пак, за мен е голям комплимент, че ме блокираха отново. Освен, че това ми вдига самочувствието допълнително, показва как всичкото бгнет са зависими, Кулис и Блинки не са изключение, въпреки че жестоко ги е СРАМ да си го признаят :)

Свободата Санчо..свободата ахахахаах е ултра измислица :)
Тупанче, ти ли си?
 
Путин няма нужда да "нахлува" - винаги може спокойно да си влезе и ще е добре дошъл като цяло.

Единствените дето ужким искат да се бият с руснаци не могат да направят нищо извън интернета щото не са минали никво военно обучение (филмите и компютърните игри не се броят :) ).

2022 ми е 1944, как още ни се хванал балкана да организираш новото ОФ. Различни времена, едни и същи продажници.
 
Айдее първия падна баннат по политически причини :)

100 пъти съм ви казал, и то не е случайно (наблюденията ми не подлежат на съмнение), че Блинки не трие пцувни и клевети, но когато има неудобни мнения и потребители в разрез на ЛИЧНАТА политика (която обслужва частни интереси) на форума, тогава прошка няма и въпреки бъдещите загуби (каквито този път неминуемо ще последват) шано блокира НАВЪПРЕКИ на всичките си лъжи за пред публиката, че свободата на мнението и демокрацията са заложени по дефаут във форума. Всичко е един голям театър, лукави лъжи и "постановки от хиляда и една нощ"

Все пак, за мен е голям комплимент, че ме блокираха отново. Освен, че това ми вдига самочувствието допълнително, показва как всичкото бгнет са зависими, Кулис и Блинки не са изключение, въпреки че жестоко ги е СРАМ да си го признаят :)

Свободата Санчо..свободата ахахахаах е ултра измислица :)
Тва си е неговия форум. Аз нямам проблем с това. За каквото и да става въпрос. Доста пъти писах, че ние сме на гости. Домакина си е в правото. Има си принципни основи и ако точно сега Блинки ме банне няма да протестирам.Но всеки път като защитя Блинки, защитавам го защото това за мен е принцип, ме обвиняват в подмазване.
То дори не е защита, ами обективно.
 
Ай да не пишем глупости а?

Прегледай си участието в темата ако си пропуснал основните глупости от последните 2 дни.
 
Спотайва се във храстите, другаря
и точи си перото у тефтера.
И топли, топли, доносите - парят
на масата на офицера...

Вие продължавайте, плувайте по страниците, плувайте, другари (не е риба;)...)
Казах ти аз че имаш заложби за поет. Запази си го това.
 
@етерИум
Найш кво, ще звучи по добре "у тефтеря"
 
Чакай, че нещо не разбрах - блинки е баннал тупаня? И защо? Не вярвам. Та то няма за какво.
 
Чакай, че нещо не разбрах - блинки е баннал тупаня? И защо? Не вярвам. Та то няма за какво.
Само го канселираха, спокойно.
 
Чакай, че нещо не разбрах - блинки е баннал тупаня? И защо? Не вярвам. Та то няма за какво.
Аз на мястото на Блинки може би нямаше да издържа. Направо си го представям като сторъкия Шива.
 
Чакай, че нещо не разбрах - блинки е баннал тупаня? И защо? Не вярвам. Та то няма за какво.
В тези теми не е редно да се баннва никой според мен просто не е това начина!

За да докажем западния модел, че е по добрия трябва да търпим дори и пропагандата и троловете иначе печелят диктаторите...

Междувремено започват една по една по диктовката на UK да се забранява въздужното пространство за руски самолети! Полша също вече обявиха, че няма да допускат каквито и да е руски самолети (граждански, товарни). Очаква се и другите страни да отрежат въздуха за русия!

Иначе за казуса Китай допълнителна информация вече потвърдена и от кремал Путин се е съгласил на среща в Минск.

Проблема е, дали Зелински ще иска да рискува живота си да отиде на срещата :( :(

++
Западните компании сулидарни с Украйна режат на месо договори с Руските компании.
 
В тези теми не е редно да се баннва никой според мен просто не е това начина!

За да докажем западния модел, че е по добрия трябва да търпим дори и пропагандата и троловете иначе печелят диктаторите...

Междувремено започват една по една по диктовката на UK да се забранява въздужното пространство за руски самолети! Полша също вече обявиха, че няма да допускат каквито и да е руски самолети (граждански, товарни). Очаква се и другите страни да отрежат въздуха за русия!

Иначе за казуса Китай допълнителна информация вече потвърдена и от кремал Путин се е съгласил на среща в Минск.

Проблема е, дали Зелински ще иска да рискува живота си да отиде на срещата :( :(

++
Западните компании сулидарни с Украйна режат на месо договори с Руските компании.
Да. Да успокоим нещата. Така и трябва. Да режат хартии. Война да няма.
 

Горе