Украйна - Русия какво ви е мнението

Това е форума на Блинки. Нямам какво повече да кажа.
 
Ами, ето, Блинки, това изказване например. Какво казва той? Чиста провокация, веднага след твоя призив за уравновесеност. След което уточнение, мога да добавя, тъй като имам право да отвърна равностойно: провокация от едно неуко момченце. Така че, въ форума освен ненормални, има и просто глуповати.
И тръгва огън. Кой, уважаеми Блинки, подпали огъня? Нали:

Отлично казано! Къде е това в изказването на десо? Може би обаче, въпреки, че си неутрален и толерантен към възможността всеки да има право да изрази мнението си, не считаш десовото изказване за провокация?

Пращам ти сърчица, сладурко <3333333
 
Интересно, защо e изпратен американски акрьор да снима документален филм в Украйна ?
Само повдигам въпроси


етерИум как е възможно да се приеме това за провокация? Освен да съжалявам момчето/момичето незнам какво друго остава?

Шон Пен? Изпратен при това, честно ли? Неразбирам как е възможно нечий мозък да напише това, ще го разправям на колегите като виц утре...

Дори нямаш и представа, че Шон Пен е правил интервю с Ел Чапо! Човека рискува живота си да покаже нещо за поколенията, как това стана пропаганда...

Просто някой неща избиват на тотално изперкване...
 
етерИум как е възможно да се приеме това за провокация? Освен да съжалявам момчето/момичето незнам какво друго остава?
Ами фактически това си беше, като казано точно след призива за уравновесеност - провокация. Не, че мен това много ме провокира.
Иначе, да заслужи си съжаление момчето. Или наистина е момичето десо?:)

Но ние не трябва така приятелски да си говорим с теб, че нали не сме на една позиция и утре няма да можем да се скараме като хората. Война е, не бива хубавата битка да се разваля с някакво си примирие!:):) (Той Блинки нали минава понякога в спорните теми, каже нещо за равновесие, хубаво е, съгласни сме, но всички чакат да мине малко време и пак да почнат дърленето. Форумна идилия:))

ps: Той @desoe, хитреца, само мина да се запише тарикатски за темата, уж че нещо искал да каже. Не знае и той кво става - ше има ли война, няма ли, и дебне да изкопчи малко инфо от нас, по-запознатите. Аз го знам него:)
 
Последно редактирано:
Не само - в Шотландия вадят от статистикита за заразени, данни кой е бил и кой не боц. За да не се изтълкували погрешно и да не послужили за грешна интерпретация в полза на коварните антита:) Но тва е за друга тема... (В която друга тема имаше един $$овец, чието почти автентично копие циркулира и тук. Но не знам дали има tif, надявам се че не, все пакй сме в bg:)

Само едно съобщение: някой има ли адреса на пощата на Noke? Да го питам/е как е, що е, що е временно отстранен(?) или пък нещо друго се е случило...

Тука съм бе, Етер.
Какво стана - затихнаха ли страстите, безопасно ли е вече?
 
Ами фактически това си беше, като казано точно след призива за уравновесеност - провокация. Не, че мен това много ме провокира.
Иначе, да заслужи си съжаление момчето. Или наистина е момичето десо?:)

Но ние не трябва така приятелски да си говорим с теб, че нали не сме на една позиция и утре няма да можем да се скараме като хората. Война е, не бива хубавата битка да се разваля с някакво си примирие!:):) (Той Блинки нали минава понякога в спорните теми, каже нещо за равновесие, хубаво е, съгласни сме, но всички чакат да мине малко време и пак да почнат дърленето. Форумна идилия:))

ps: Той @desoe, хитреца, само мина да се запише тарикатски за темата, уж че нещо искал да каже. Не знае и той кво става - ше има ли война, няма ли, и дебне да изкопчи малко инфо от нас, по-запознатите. Аз го знам него:)
Говорех за поста на partytime, не на десо...

И не съм на никаква позия с никой, освен на тази за МИР!
 
На кретениум толкова му е изпържен мозъкът от къси съединения, че почна да му се привижда. Дайте да му съберем някой лев за преглед :)
 
Най-жалкото е, че най-големите овцИ най-силно блеят в такива ситуации.

Цялата американска нация е в ШОК и УЖАС от конфликт, който те предизвикаха. Европа не ги спря, въпреки че знаеха че ще се стигне до тук.

Американците просто трябва да имат пръстче във всяка манджа, Руснаците и те, Китайците, и всяка държава с повече от три гранати на склад. И всеки си ръси неговите пропаганди и особено тук във форума ги имаме най-отбраните представители на двата фронта. Чакрата завалията си взима новините и мненията от вестник ШОК и списание "КАЗАНО ОТ ЗВЕЗДИТЕ", другите русофили ми оправдват действията на Русия във 21-ви век.

Действията на Русия могат да бъдат оправдани само ако приемем, че всяка страна със силна армия има право на периметър от половин континент около себе си, където друга страна със силна армия не може да има съюзници. Това е цялото плакане.

Колкото си по-близо до велика сила, толкова по-малко демокрация и свобода имаш - и сега въпросът е дали другите 200 държави сме окей с това твърдение или не.

Аз лично не съм.
 
Руската пропаганда тук от русофилите стига своя епогей. Опорките сега са - САЩ предизвикали конфликта. По-добре си гледайте ония лудия 1.50 в кремъл какви ги върши, защото САЩ не са нападали Украйна. САЩ като казваха, че Путкин ще нападне Украйна преди месец, и да не го прави, че ще има последстивя, нашите русофили пускаха мемета как американците лъжат, за да провокират напрежение.

Както се и вижда, това не е война между руснаци и украинци, това е война между Путин и Украйна. Ако Путин нареди да се спре войната, ще приключат жертвите, а ако Украйна спре да се бие, повече Украйна няма да има.
Русофилите антиваксъри колкото и да въртите нещата, вашия човек започна всичко, а не САЩ, колкото и да си ви промивали руските кратуни с пропаганда от РТ/риа, хубавото е че целия свят се обедини срещу това безумие. Обвинявате САЩ, правителството им, което е избрано от хората. Престанете да се излагате, наистина имате когнитивен дисонанс и не можете да приемете фактите такива каквито са, все САЩ са им виновни на русофилите.

Каналите на руската пропаганда в България



Страницата с 1.3 хил. последователи очевидно е регистрирана в началото на декември м.г., след влизането на "Възраждане" в парламента. А последната публикация е от сайта "Паралел 42" и носи заглавие "Путин разказа играта на САЩ: Американците са убийци, крадци и изнасилвачи". Друго заглавие от сходен източник носи "братско" послание директно от Путин: "България е велика страна. Русия ще я освободи от НАТО".

Същите хохали споделят подобни неща тук..
 
Последно редактирано:
аналите на руската пропаганда в България
Днес загубих 20 Мин да преглед субредите ти. И о чудо същата торба с лайна като в тикитока около 90% от клиповете се повтарят и на двете места. Да поспорим коя от двете социални е по достоверна
 
@Blinky Да, ама докато във анти вакс темата никой не не му пука какво мислят, 3-4ма души дали ще се ваксинират. Онзи със шизофрения (дефнюз ), пуска и разпространява през форума фалшиви новини като онази, че ООН казали, че Украйна не била регистрирала границата си, и Русия няма проблем, че ги атакуват, защото те нямали граници. Ти си решаваш бате, дали форума ще се индексира с простотии от рода на - САЩ са убийци, изнасилвачи, САЩ са подпалили войната, НАТО са лоши, Русия е добра, Путин е велик, България да излиза от НАТО и т.н...к

https://www.dnevnik.bg/analizi/2022...bulgariia_-_s_kakvo_streliat/?ref=home_layer2 - виж това и се замисли дали тук няма същите послания, и сигурно нямаше да се сберат толкова разпространители на фалшиви новини, ако нямаха трибуна 1 година да разправят как ваксините са убиец и как ковид не съществува свободоно във форума. Ще го кажа така - форума се превръща в руски коптор и сбърщина от пропаганда и руска дезинформация. Все някъде трябва да има граница, когато русофилите тук обясняват, че война няма, че видеата са фалшиви, че Путин е велик, че САЩ са виновни за войната.
 
Прословутото видео в което руски бронетранспортьор смачква кола.... Обачеее дори и за миг никой не се осъзнава, обачеее докато си ровиш из коментарите излиза, че точно такива машинки са на въоръжение познайте къде ... В Украйна. Руските имат малко по-различни означения с големи бели букви. Доста хора изразяват това мнение и естествено са заплашени с банове и камари от минуси...https://www.reddit.com/r/ukraine/comments/t15kxt/better_video_of_russian_war_crimes/?utm_medium=android_app&utm_source=share
Ремайнде да не ме обвиниш само че съм попаднал на фалшив руски субредите?
 
Прословутото видео в което руски бронетранспортьор смачква кола.... Обачеее дори и за миг никой не се осъзнава, обачеее докато си ровиш из коментарите излиза, че точно такива машинки са на въоръжение познайте къде ... В Украйна. Руските имат малко по-различни означения с големи бели букви. Доста хора изразяват това мнение и естествено са заплашени с банове и камари от минуси...https://www.reddit.com/r/ukraine/comments/t15kxt/better_video_of_russian_war_crimes/?utm_medium=android_app&utm_source=share
Ремайнде да не ме обвиниш само че съм попаднал на фалшив руски субредите?
Това видео съм го прегледал цялото с контекста още вчера.
Ей ти го и контекста. В един от топ коментарите на видеото, което сподели. Затова го харесвам редит, от коментарите може да научиш много.
И как може виден русофил като теб, да казва, че руснаците имали други букви обозначителни. Имат Z обозначителен на техниката.
1_THP_CHP_250222Slug_11089JPG.jpg

0_THP_CHP_250222Slug_11088JPG.jpg

 
Последно редактирано:
Лицемерието в темата е чудовищно. Всеки може да види какво направи ремайнда вчера с темата - почти всички постове са негова евтина фейк пропаганда, ама виж, ние, няколко човека сме били пропагандатори и руски тролове.

Предлагам наистина да поуспокоим малко страстите. И това ще мине. Руснаци и укри ще се помирят (силно се надявам), а ние ще трябва да живеем с омразата, която сме предизвикали помежду си.

Много ясно го каза американецът от клипа на @AseasRoa - ако руснаците са искали да унищожават украйна така, както аамериканското нато обикновено прави, досега да се е свършило. Така че, по-леко с определения като диктатор и агресор. Путин дава урок на урковците и на света, че никой не може да се ебава с Русия. Това е изводът от тоя конфликт и дано урокът бъде научен и помнен по-дълго.

И отново: не бива да се опияняваме от военните действия, както го прави ремайнд. Въпреки че цивилното население не е обект на руски атаки, всяка военна операция си е кофти преживяване за двете страни.

Последиците са за всички нас, независимо на коя страна сме в момента. Разделението е ненужно, защото ще го усетим еднакво силно.
 

Горе