Украйна - Русия какво ви е мнението

Той не им е пуснал анкетни карти ана в 21век има хора с морал... Има много видеа на руската армия да пита местните какво се случва, много от тях не искат да стрелят особено срещу хората в пограничните райони. Затова Путин прати Чеченците... ама те бързо разбраха дерта и че не се бият с наркомани и селяни а с тежко въоръжена съпротива...
Ми някой да им каже да четат тая тема на войниците да се образоват :D
 
глупости и пак глупости.. наистина ли вярвате че руснаците си мислят че са на учение? хахахах колко и да си тъп минаваш някаква граница отсреща те стрелят и още да продължаваш да си мислиш че си на учение, това не го вярвам, много добре знаят че са на война, просто са много младички, нямат опит , а и са ги пуснали без мощни оръжия, това е всякаш примамка да им източат оръжията и да видят с какво разполагат, след което СПЕЦ армията ще си действа :)

имам и други мисли, накрая ще се окаже че всичко е измислено между ПУТИН и Зеленски и всичко е игра за съвсем нещо друго
 
Силно се надявам преговорите да дадат резултат и всичко даа свърши, но пък и много ми се иска тукашните войнолюбци и ветропоказатели да видят от близо дулото на калашник.

Да, аз съм стреляла и съм разглобявала/сглобявала такъв - за време. А вие, пикльовци смешни?
 
Руските нашественици в момента сато като немски полицай в БГ гето, оня им говори на хер и фрау ония го псуват, калнат и плюят.
 
глупости и пак глупости.. наистина ли вярвате че руснаците си мислят че са на учение? хахахах колко и да си тъп минаваш някаква граница отсреща те стрелят и още да продължаваш да си мислиш че си на учение, това не го вярвам, много добре знаят че са на война, просто са много младички, нямат опит , а и са ги пуснали без мощни оръжия, това е всякаш примамка да им източат оръжията и да видят с какво разполагат, след което СПЕЦ армията ще си действа :)

имам и други мисли, накрая ще се окаже че всичко е измислено между ПУТИН и Зеленски и всичко е игра за съвсем нещо друго
Напълно съм съгласен.
Отделно ако сме по-конспиративни - може да е заговор срещу Европа от всички. Ние ше го ядем. :)
 
Силно се надявам преговорите да дадат резултат и всичко даа свърши, но пък и много ми се иска тукашните войнолюбци и ветропоказатели да видят от близо дулото на калашник.

Да, аз съм стреляла и съм разглобявала/сглобявала такъв - за време. А вие, пикльовци смешни?
Мале мале.. как се излагате вече не е истина.
 
Само ти ли не разбра, че не воюва Русия срещу Украйна, а Путин срещу Украйна.
Е то у войните винаги се започва от една шепа гадове и после се предава по въздушно-капков път агресията.
 
Силно се надявам преговорите да дадат резултат и всичко даа свърши, но пък и много ми се иска тукашните войнолюбци и ветропоказатели да видят от близо дулото на калашник.

Да, аз съм стреляла и съм разглобявала/сглобявала такъв - за време. А вие, пикльовци смешни?

Значи си готова куртизантка за Путину да се биеш.
 
глупости и пак глупости.. наистина ли вярвате че руснаците си мислят че са на учение? хахахах колко и да си тъп минаваш някаква граница отсреща те стрелят и още да продължаваш да си мислиш че си на учение, това не го вярвам, много добре знаят че са на война, просто са много младички, нямат опит , а и са ги пуснали без мощни оръжия, това е всякаш примамка да им източат оръжията и да видят с какво разполагат, след което СПЕЦ армията ще си действа :)

имам и други мисли, накрая ще се окаже че всичко е измислено между ПУТИН и Зеленски и всичко е игра за съвсем нещо друго
А дали не са режисирани клипчета, доста добра пропаганда се получава. Уж 18 годишни деца пък даваха и чичаци от донаборнатата армия ... в плен :) А играта е между САЩ и Русия ( Путин) като е възможно и Зеленски да е светнат по някой точки.
 
Последно редактирано:
Да, аз съм стреляла и съм разглобявала/сглобявала такъв - за време. А вие, пикльовци смешни?
Призна си накрая, @ Странникът, нали?:):)
Аз имах само жилка навремето, сменял съм и ластика. Стрелях много по пилците, ся затва съм такъв военен стратег!:)
 
Призна си накрая, @ Странникът, нали?:):)
Аз имах само жилка навремето, сменял съм и ластика. Стрелях много по пилците, ся затва съм такъв военен стратег!:)
Мен с джойстика ако ме пуснат да цвъкам с байрактара ще съм като гълъб на Централна гара. :hankey::D
 
Опасявам се, че Стефан Янев беше уволнен поради причини свързани с някакво по-пряко въвличане на България в цялата работа, все пак това е министъра на отбраната а също и на войната, който зае умерена позиция.
 
Последно редактирано:
Опасявам се, че Стефан Янев беше уволнен поради причини свързани с някакво по-пряко въвличане на България в цялата работа, все пак това е министъра на отбраната а също и на войната.

Ще разберем по действията на следващия. :)
 
Виж файлът 22914

Всички може дружно да се джойнете :)))

Абсолютна дипломатическа некомпетентност, която за съжаление не е изключение, а правило. Ако някой е имал нещо общо с Русия, знае, че политиката им в много звена е необосновано враждебна. Например като чужденец е много трудно да се получи добро правно съдействие от руската държава - на полицията и съда не им дреме особено за неруснаците. Разни измамници перат пари на чужденци в Русия и Беларус необезпокоявани. Сякаш за руснаците и беларусите гражданите на другите държави са врагове по подразбиране.

Сами се изолират от западния и не само свят. После да не се мислят за жертви.
 

Горе